Resimli Damar Sözler

Resimli Damar Sözler. Yaşanılan her olay geride hüzün ya da özlem bıraksa da insana farklı bir tecrübe kazandırmaktadır.

Resimli Damar Sözler. Her insan hayatının belirli dönemlerinde farklı olaylar yaşar. Bu olaylar ortaya acıları çıkartabilir. Resimli damar sözler yaşanan acıların en güzel şekilde ifade edilmesine olanak tanımaktadır.

Damardan girmek tabiri ile tamamen örtüşen bu sözler ile her insan duygularını dışa yansıtabilir. Resimli sözler duyguları yansıtmanın en güzel yoludur.

İnsan hayatı boyunca farklı tecrübe ve deneyimler yaşamaktadır. Bu farklı tecrübe ve deneyimler beraberinde birçok anıyı ve hatırayı getirir. Kimi hatıralar ise hüzün katar insana.

İşte bu hüzünlü anlarda ortaya çıkar damar sözler. Damar sözler insanın içinde yaşadıklarının en güzel şekilde dışa vurumudur. Damar sözler ile her birey içinde yaşadıklarını doğrudan dışarı yansıtır.

Yaşanılan her olay geride hüzün ya da özlem bıraksa da insana farklı bir tecrübe kazandırmaktadır. Buna bağlı olarak yaşanan her tecrübe insana olgunluk kazandırmaktadır.

İşte bu olgunluk sayesinde ortaya çıkan sözler tam olarak damar sözlerdir. Yaşananların üstüne söylenmiş en kaliteli sözlere damar sözler denir. Bu sözler ile her insan hayatında yaşadıklarını dile getirir.

Resimli Damar Sözler
Resimli Damar Sözler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap