Resimli Anlamlı Sözler

Resimli Anlamlı Sözler. Sevgisini mutlaka paylaşmalıdır insan. Sevgi her zaman paylaştıkça çoğalır derler. Sevginin paylaştıkça çoğalmasının tek bir sebebi vardır.

Resimli Anlamlı Sözler. Sözler her hissin hayat bulmasıdır. Söylenen her söz aslında insanın kalbinden geçirdiği bir histir.

Resimli anlamlı sözler ile her insan dışarı yansıtabilir içinden geçirdiklerini. Sevginin de hayat şey sözlerdir dertlerinde. Güzel sözler mutlulukların yansımasıdır. Acı sözler ise yaşanılan sıkıntıların.

İnsan her yaşadığını bir anı olarak içerisinde tutar. Her anı içerisinde faklı hisler barındırır. Bu hislerin anlatılmasının tek yolu ise kurulan cümlelerdir. Ağızdan çıkan her söz anılarla gelen tecrübelerin dışa vurumdur.

Tecrübe insanı olgunlaştırırken daha bilgi sözlerin ortaya çıkmasını sağlar. Çünkü insanın içerisinde biriken anılar, kalbinden dökülen sözlerin bilgelik kazanmasını sağlar.

Sevgisini mutlaka paylaşmalıdır insan. Sevgi her zaman paylaştıkça çoğalır derler. Sevginin paylaştıkça çoğalmasının tek bir sebebi vardır. Bu sebep ise insanın içerisinde olan sevgiyi her zaman daha da büyük görmesidir.

İnsan sevgisini güzel sözler ile paylaştıkça sevginin daha da derinine iner. Aynı şekilde üzüntülerde paylaştıkça azalır. Üzüntülerin paylaştıkça azalmasının sebebi de yine sözlerde saklıdır. Söylenen her söz bir yükün insanın üstünden atılmasını sağlar.

Resimli Anlamlı Sözler
Resimli Anlamlı Sözler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap