Renk Falı Nedir Sayıları, Renklerin Anlamları Nelerdir?

Renk denilince insanın aklına moda, mevsim, eşya renkleri ve giysiler gelir. Fakat bu falda bahsedilen renk insanları bir şeylerin değişimine göre değil genel olarak tercih ettiği renklerdir.

Asıl bu bahsedilenle insan kişiliği arasında bir bağlantı kurulabilir. Birçok rengi sevsek bile her zaman favori bir rengimiz vardır. Ele aldığımız bu renklerle insan karakterinin bağlantılarını görebilirsiniz.

Şimdi yapmanız gereken çok basit, doğum tarihinizi aşağıdaki tablondan hangi renk, hemen sonrasında bu rengin sizdeki açılımıdır nedir bakalım.

Renk Falı Nedir Sayıları, Anlamları Nelerdir?
Renk Falı Nedir Sayıları, Anlamları Nelerdir?
Renk Falı Nedir Sayıları, Anlamları Nelerdir?
Renk Falı Nedir Sayıları, Anlamları Nelerdir?

ALTIN

            Doğruyu ve yanlışı çok iyi ayırt edebilir. Neşeli ve dışadönüktür. Adaleti sağlama duygusu oldukça gelişmiştir. Bir anda huzursuzluğa kapılıp olur olmaz endişelenebilir ama bunlarla insanları etkilemeye çalışmaz. İlişkide istediğini kolay kolay bulamaz çünkü bu konuda çok hassastır.

BEJ

            Genelde sakin bir yapıya sahiptir fakat kolayca strese girebilir. Bencil değildir bencil olanı da sevmez çünkü o çok merhametlidir, arkadaşları ve sevdikleri için fedakarlık yapmaktan hiç çekinmez. Hisleri kuvvetlidir ve çalışkan bir yapısı vardır. Kıskanç bir insan olduğu için ilişkilerinde küçücük şeylerden bile şikâyet edip mızmızlık yapabilir.

BEYAZ

            Bazen insanlara üstten bakabilir ve kendini farklı görebilir ama asil bir ruha sahip olduğu için başarılı insanları takdir etmekten çekinmez. İlişkilerinde çok tutkulu ve kıskançtır. Oldukça hırslıdır ama bir şeylere kolayca tepki veremediği için kabullenmeyi seçer.

GRİ

            Hayal gücü oldukça gelişmiştir ve hayat doludur, yaşamayı sever. Dost canlısı bir yapısı vardır, insanları mutlu etmeye çalışır ama bazen bencillik yapabilir. Oldukça çekicidir, duygularını her zaman açıkça ifade eder ama patavatsızlık etmez.

GÜMÜŞ

            Hayal gücü oldukça gelişmiştir, her zaman yeni ve farklı fikirleri vardır. Kendine güvenir, hırslıdır fakat çoğu zaman utangaçtır. Gururu onun için çok önemlidir. Yeniliklere her zaman açıktır. Maymun iştahlı olduğu için aşk hayatında çoğu zaman karışıklıklar yaşar.

KAHVE RENGİ

            Çok hareketlidir ve enerjisini doğru kullandığı için oldukça sportif bir görünüme sahiptir. İnsanlarla kolay kolay kaynaşamaz, arasına hep mesafe koyar fakat aşk için aynısı geçerli değildir. Çok çabuk âşık olur fakat çabuk gelen aşkın ateşi de çabuk söner. Bütün hayatı boyunca kendi için ideal olan insanı bulmaya çalışır.

KESTANE

            Nerde ne yapacağını her zaman bilir, çok zekidir. Biraz dik başlıdır, her zaman kendi bildiğini okur fakat sosyalleşmeyi de sever. Mizah duygusu gelişmiştir. Güçlü, akıllı ve sorunlara pratik çözümler bulabilen bir insandır fakat bir o kadar da tembeldir.

KIRMIZI

            Âşık olmaya âşıktır, kalbi sevgi doludur. Sevimli, neşeli ve oldukça hareketlidir fakat bazen onun da mutsuz olduğu zamanlar vardır. İnsanlarla kolayca kaynaşabilir, hiç utangaç değildir.

KREM

            Rekabet etmeyi sever ama bu özelliğini genelde sporda kullanır ve kaybetmeyi hiç sevmez. Oldukça sportif bir görünüme sahiptir. Neşeli, güvenilirdir ve insanlarla kolayca kaynaşabilir. Öyle hemen âşık olmaz, bu konuda oldukça seçicidir. Olunca en güzeli olsun diye düşünür ve bekler.

LACİVERT

            Konsantrasyonu zayıftır ve yaptığı işlere kolay odaklanamaz. Kindar değildir ama birine kızmışsa kolay kolay affetmez. Hayattan zevk alır ve yaşamayı çok sever. Çekici, duygusal, tutkulu ve hassastır. 

MAVİ

            Özgüven eksikliği vardır ama gerektiği durumlarda çok cesur davranışlar sergileyebilir. Artistik bir yapısı vardır, hava atmayı sever. Aşkta genelde duygularını değil mantığını dinler ama aşık olmayı çok sever.

MOR

            Çekicidir ve insanları etkilemeyi sever, bu yüzden çevresi tarafından çok sevilir ve çok havalı bulunur. Kendiyle ilgili şeyleri kolayca açığa vurmaz, gizemli bir havası vardır. Her zaman anlayışlıdır ve bencilliği asla sevmez. Ruh halinde sık görülebilecek dengesizlikler var. Bir an çok iyiyken sonra çok mutsuz olabilir.

NEFTİ

            Maddeye önem verir, yani materyalisttir. Dış görünüşüne oldukça özen gösterir ve bu konuda zevklidir.  Liderlik yapmayı sever ve arkadaş edinme konusunda ustadır. Geleceğini güvence altına almak için düzenli ve çalışkandır. Kariyerine çok önem verir ve ekonomiktir bu yüzden gereksiz bulduğu risklere hiç yaklaşmaz.

PEMBE

            Her zaman, her konuda elinden gelenin en iyisini yapmaya ve başarılı olmaya çalışır. Bazen insanlar hakkında olumsuz düşüncelere sahip olsa da onlar için iyilik yapmayı ve korumayı çok sever. Masallardaki gibi bir ömür boyu sürecek bir aşk ister.

SARI

            Çok abartılı olmayan sevimli bir insandır. Alçakgönüllüdür, hak eden insanlara güvenmesini bilir. İlişkilerde her zaman liderliği o üstlenmek ister ve altta kalmaktan hiç hoşlanmaz. İnsanların adına kararlar almaktan çok hoşlanır hatta bayılır. Filmlerdeki gibi romantik bir aşk ister.

SİYAH

            Cesur, güçlü ve özgüven sahibidir. İnsanlarla kolay kaynaşır, girişkendir. Merhamet duygusundan yoksundur. Bir konuda karar alırken enine boyuna düşünür. Her zaman farklı bir aşk hayatı olsun ister.

TURKUAZ

            Ruh hali çok değişkendir. Çok iyi bir dinleyicidir fakat insanlara çok çabuk güvenir. Yalnız olmayı sever ve sık sık seyahat etmek ister. Aşk konusunda çok hassas bir yapıya sahiptir. Aşkı zor bulur fakat bulunca da ona sadık kalır.

TURUNCU

            Sorumluluk alıp yerine getirme konusunda oldukça başarıdır. İnsanlarla ilişkilerinde oldukça uyumludur. Hırslıdır ve istediği şey için her türlü rekabete girebilir. Kolay kolay güvenmez ama bir insan güvenini kazanınca sonuna kadar onun yanında olur.

YEŞİL

            Arkadaşlık kurma konusunda çok başarılıdır ve insanlara karşı çok uyumludur. İnsanları yönlendirmeyi sever. Kibar, özgüveni gelişmiş, kararlı ve sabırsızdır. Sağlığını çok önemse ve bunun yanında lüksü çok sever. Bir kişi olsun bütün hayatı boyunca ona âşık olsun ister.

ZEYTİN YEŞİLİ

            Sakin bir yapısı vardır. Her zaman insanlarla uyum içindedir. Şiddet ona göre değildir ve insanlarla tartışmaya girmekten hep kaçınır. Duygusal, neşeli, kibar ve adil bir insandır. Kıskançlıktan ve kıskanç insanlardan pek haz etmez.

2 yorum

Obereggen  -  Nisan 5, 2022 / 9:14 am

bilgilendik….

Renk fal hakkında her halde en ayrıntılı bilgiyi aldım teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap