Ölmüş Anneye Bayram Mesajları

Ölmüş Anneye Bayram Mesajları Annelerimiz, hayatımızdaki en değerli insanlar arasındadır ve diğer seçenek olan baba ile beraber bizlerin en önemli destekçileridir. Bu nedenle onları kaybetsek bile asla aklımızdan çıkaramaz ve her anımızda kalbimizde yaşamalarını sağlarız. Annelerimizin kalbimizde yaşadığı ve onu hatırladığımız anlardan birisi de bayram günleridir.

Özel günler arasında en önemlileri olan bayram günlerinde annelerimiz daima aklımıza gelirler. Eğer hayatta değilseler de onları en güzel şekilde anmamız ve oradan bizlerini duymalarını sağlamamız gerekir. Bu durumda ise annelerimizin acısını hala içimizde yaşadığını ve onu asla unutmadığımızı en güzel şekilde göstermemiz gerekir.

Eğer anneniz ölmüş ise onun için güzel sözler söylemeniz gerekebilir. Ancak bu gibi durumlarda üzüntüden dolayı akıllara güzel sözler gelemeyebilir. Neyse ki ölmüş anneye bayram mesajları bir hayli fazladır ve bu mesajlardan birisi seçilerek annelere güzel ithaflarda bulunulabilir. Böylece herkes annenizin acısını hala dindiremediğinizi ve asla dinmeyeceğini anlayacak, onlara güzel dualar edecektir. Ayrıca siz de bu dünyada annenizin bayramını kutlamış ve bunları bilmesini isteyeceksinizdir.

Ölmüş Anneye Bayram Mesajları
Ölmüş Anneye Bayram Mesajları


Editörün Seçimi ile Ölmüş Anneye Hasret Dolu Bayram Mesajları

 1. “Sevgi dolu anneciğim, seni her an yüreğimde hissediyorum. Bayramlar, seni daha da çok özlediğim anlar oluyor. Ruhun şad olsun.”
 2. “Anneciğim, seninle geçirdiğimiz bayramlar unutulmazdı. Seni her an özlüyor ve dualarımda taşıyorum. Bayramın ruhuna sevgi dolu anılarımızla gelsin.”
 3. “Bayramlar, seninle geçirdiğimiz mutlu anıları hatırlamamızı sağlıyor. Ruhun şad olsun, annem. Seni her zaman sevgi ve özlemle anıyorum.”
 4. “Anneciğim, seninle geçirdiğimiz bayramları özlemle hatırlıyorum. Senin sevgin ve şefkatin daima yüreğimde yaşayacak. Bayramın huzuruna seni dualarımla taşıyorum.”
 5. “Ruhu şad olsun, sevgili annem. Bayramlar, seninle birlikte geçirdiğimiz güzel anıları canlandırıyor. Seni her zaman kalbimde hissediyorum.”
 6. “Anneciğim, bayramlarda seni özlemek zor ama sevgi dolu hatıralarımızı yaşatıyoruz. Ruhun şad olsun, dualarımız seninle.”
 7. “Bayramın ruhuna, sevgiyle hatırladığımız anılarımızı gönderiyorum. Annem, seni hep özlüyor ve kalbimde yaşıyorsun.”
 8. “Anneciğim, seni her bayramda özlemle anıyorum. Dualarımız senin için, ruhun şad olsun.”
 9. “Sevgili annem, seni hep özlüyor ve bayramları sensiz geçirmenin hüznü içindeyiz. Ruhun şad olsun, hep seni anıyoruz.”
 10. “Anneciğim, senin sevgin ve özlemiyle bayramlar daha da anlamlı oluyor. Dualarımız her zaman seninle. Ruhun şad olsun.”

Ölmüş annenin bayramları, onu sevgi ve özlemle anmak ve hayatımızdaki değerini hatırlamak için özel anlardır. Onun ruhuna duygusal ve sevgi dolu mesajlarla olan bağımızı ifade etmek anlamlı olacaktır. Ruhu şad olsun ve sevgi dolu hatıraları her zaman yüreğinizde yaşasın.

Ölmüş Anneye Bayram Mesajları

 • Sensiz günüme güneş doğmuyor annem. Bayramın mübarek olsun.
 • Sensiz dünyanın tadı tuzu yok be annem. Bayramlar bayram gibi geçmiyor.
 • Ben sana doyamadım anneciğim bu bayramda da yoksun özledim seni.
 • Sana sarılıp öpmeden bir bayram günü daha eridi be annem. Ellerinden öperim.
 • Ölmüş olsan da beni duy anne bu sene de Kurban bayramını kutlarım.
 • Bu gece rüyalarıma gel ve bana sımsıkı sarıl seni çok özledim annem. Ellerinden öperim.
 • Anne diye seslenmeyi o kadar çok özledim ki. Bayramın kutlu olsun annem.
 • Mevsimin bir suçu yok annem yokluğun çok soğuk. Kurban bayramın kutlu olsun annem.

Sen gittin ya annem işte benim her gün sol yanım acıyor. Bayramın kutlu olsun.

Sen anne diye avazın çıktığı kadar sessizce bağırdın mı hiç? Canım annem bu bayramda da sensizim.

Geceler uyumak için değil seni özlemek için var gibi anne. Bayramın kutlu olsun güzel melek.

Allah’ım yağmurunu göğümüzden sevdiklerimizi göğsümüzden annemi de evimizden hiç eksik etme. Amin…

Senin şefkatli yüreğini sevgi dolu kalbini özledim annem. Bayramını kutluyorum canım annem.

Ağla yüreğim ağla giden bir daha gelmeyecek buraya ağla gözlerim ağla annem bastığım toprak altında.

Annesiz kalmak savaşın ortasında komutansız kalmak gibidir! Bayramın mübarek olsun annem.

Bu bayramda yanımızda olmasan da seni hep kalbimizde hissediyoruz canım annem. Bayramını kutluyoruz.

Bazen sana sımsıkı sarılmak senin kokunu ciğerlerime kadar çekmek istiyorum ama sen yoksun annem.

Derdimi neşemi hüznümü paylaşabildiğim tek insandın. Ben şimdi kime gideyim. Bayramın mübarek olsun annem.

Bir bayramı daha sensiz geçiriyorum. Canım annem seni çok özledim bir kere daha bayramını kutlarım.

Bugün bayram anne hadi kalk yattığın yerden. Ben usulca sokulup yanına ellerinden öpeyim her bayram olduğu gibi.

Koca yürekli güzel annem. Yokluğunda bir Kurban bayramı daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim.

Ne zaman nerede olursa olsun anne kelimesini duyduğum zaman gözlerim doluyor sen aklıma geliyorsun güzel annem.

Anneyi sevmek cenneti sevmektir çünkü anne cennete açılan kapıdır. Cennetimin kapısı seni çok özledim.

Sen olmayınca yıkılan hayallerime yok olan geçmişime kaybolan geleceğime hep ağlıyorum annem. Bayramın kutlu olsun.

Canım annem sensizlik ne zormuş. Her gece sensizliği içimde hissetmek çok ağır annem. Bayramın kutlu olsun.

Yokluğunda kor alevlere döndü yüreğim son bir kez yüzünü görseydim karlı dağım aslan annem. Bayramını kutlarım annem.

Yüzün hep gözümün önünde canım annem. Senin yerin hep kalbimde olacak. Bayramın kutlu olsun bir kez daha.

Bir aileyi birbirine bağlayan annem senmişsin. Sen gittikten sonra ailemiz dağıldı. Kimse kimseyi görmez aramaz oldu.

Allah’ım biz evlatları olarak annemizden razıydık. Sen de ondan razı ol. Bayramın mübarek olsun anneciğim.

Senin yokluğunun ilk bayramıydı evde sevinç değil hüzün vardı. Öpemedik annemin elini. Ben bayramı seninle unuttum annem!

Evet şimdi daha iyi anlıyorum. Senin gidişin bana; acıdan hasretten gözyaşından başka hiç bir şey vermemiş…

Yanında hissettiğim güven hiç değişmedi anne. En güvende olduğum yer kabrinin başıdır artık. Bayramın mübarek olsun annem.

Bana hakkını helal et anne. Ellerinden yüzünden doya doya öpmeyi çok ama çok isterdim. Bayramın mübarek olsun.

Belki zamanla geçer dedim annem sensizliğe zamanla alışırım dedim ama olmadı anne yapamadım. Ben sensizliğe hiç alışamadım.

Bugün hayatımdaki her şeyde senin imzan var canım annem. Allah mekânını cennet eylesin. Bayramın mübarek olsun.

Bugünün hatırına benim hatırıma uyan anne bugün bayram gelinmesi imkânsız yolların ucundasın bilirim ama bugün bayram uyan anne!

Kim derdi ki bir gün bizi bırakıp gideceksin ardından böyle çaresiz böyle yalnız kalacağız. Seni çok özledim güzel annem.

Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir. Bu bayramda da seni içimizde hissediyoruz bayramını kutlarım.

Hala sözlerin kulaklarımda çınlıyor yavrum deyip boynuma sarılışın beni görünce o güzel gülüşün hiç gitmiyor gözlerimin önünden.

Güneşin her doğuşunda ben biraz daha batıyorum. Bu hayatı anlamsız sensiz yaşıyorum sensizliğe alışamadan anlamsızca yaşıyorum.

Sizin hiç annenizi özleyip de içinizde isyanların çıktığı fırtınaların koptuğu ama sözlerinizin boğazınıza düğümlendiği oldu mu hiç?

Annem resminle konuşup ağladım bu gün. Eline uzanıp tutmak istedim. Boynuna sarılıp öpmek istedim. Seni her şeyden çok özledim annem.

Anneciğim bana seni seviyorum diyen sözlerini özledim. Her sabah saçlarımı tarardın başımı okşardın. Ben o günleri çok özledim annem.

Yanımızdan ayrılalı yıllar oldu ama evimizdeki varlığın hiç eksilmedi çünkü hep kalbimdesin canım annem. Bayramın mübarek olsun canım annem.

Bayram mutluluk diyorlar. Sevinç neşe güzellik diyorlar. Hadi gül kucaklaş bak bayram diyorlar. Ben bayramı seninle unuttum annem!

Cennet mekânın olsun Peygamberimiz (SAV)  komşun cennet ehli yoldaşın dualarım seninle olsun. Canım annem. Bayramın mübarek olsun anneciğim.

Boynum büküldü annem gülen yüzlerim soldu annem. Sen gittiğinden beri açan çiçekler bile küstü bana. Senin en tatlı halini özlerim şimdi.

Ben sensiz soğuk gecelerde üşüyorum anne kimse senin gibi gelip üstümü örtmüyor. Ben soğuk gecelerde senin sıcacık sevgini özlüyorum annem.

Ben canım yandığında canımı okşayan fırtınalı günlerde sığınacak limanımdın. Sen benim iyi kalpli melek annemdin. Mekânın cennet olsun Annem.

Birlikte diktiğimiz erik fidanı çok büyüdü annem. Bu sene meyvelerinden yedik. Seni özlemle andık bu gün boyunca Zaman ne çabuk geçiyor annem.

Sen bizleri bırakıp gitmeseydin de varsın aramızda çok mesafeler olsaydı. Ben sadece senin sesini duysam o güzel dualarını alsaydım canım annem.

Kabrine varmak sana kavuşmak gibi. Doyumsuzca sohbet etmek sarılmak gibi. İmanım tam! Ölüm hak. Lakin rüya gibi. Ben bayramı seninle unuttum annem!

Her gece rüyalarıma gel annem beni yalnız bırakma ellerimi tut saçlarımı okşa bana sımsıkı sarıl beni kimsesiz bırakma annem. Seni çok özledim.

Seni bir daha görememek acı verse de bana elimi uzatıp tutamasan da her daim kalbimdesin canım annem. Bayramın mübarek olsun annem.

Seni toprağın altına koymak gelmedi içimden annemi götürmeyin almayın benden dedim ama sen bizi bırakıp gittin güzel annem. Allah’ım sana rahmet etsin.

Eğer anneniz yaşıyorsa hemen gidin elini öpün gidemiyorsanız arayın telefonla halini hatırını sorun. Onsuzluk çok kötü oluyor. Her gün gözlerim annemi arıyor.

Hiçbir dil senin özlemini anlatacak kadar güçlü değil. Hiçbir yürek bu acıyı kaldırabilecek kadar güçlü değil. Bu bayramı sensiz kutluyoruz bir kez daha anne.

Şimdi yanımda olsa anne desem yorgun benim gönlüm tükeniyorum sanki inceden. Gülmek konuşmak gelmiyor içimden desem. Bi kerecik bak gözlerime de dağılsın içimdeki dumanlar desem. Özledim be annem çok özledim.

Beraber yudumlasaydık çayımızı beraber yaşasaydık yaşamadıklarımızı. Sadece rüyalarımda değil yanımda görebilseydim seni anneciğim. Bayramda yanımızda olamasan da kalbimizdesin.

Hasretinle yana yana kül oldu bende yürek. Tükendi bende özlemine dayanacak güç. Dizlerimde derman bitti yokluğunda çarpa çarpa yerlere ahh annem bilsen ne zor sensizlik toprağının kolları yok ki sarsın beni sen gibi özledim annem özledim hem de deli gibi.

20 yorum

İnsan annesini unutmaz, buradaki mesajlarla daha iyi anlatıyorum.

Annemle olan bağımı bayramda da sürdürmek istiyorum, burası tam yerinde.

İnsanın annesini bu şekilde anması çok güzel, teşekkür ederim.

Anneme yazabileceğim en güzel sözler burada, çok teşekkürler.

Nilüfer  -  Mart 30, 2022 / 6:03 pm

Bayramda anneme duyduğum özlemi buradaki mesajlarla daha iyi anlatıyorum.

Anneme olan duygularımı ifade etmek istedim, bu içerik çok yardımcı oldu.

Bayramda annemle olan bağımı hissetmek istiyorum, burası bana yardımcı oldu.

Bayramda annemi anmak istedim, buradaki mesajlar tam bana göre.

Anneme bayramda da olsa bir şeyler söylemek istedim, çok teşekkürler.

Annem her zaman kalbimde, bu içerikle ona olan sevgimi anlatabiliyorum.

Anneyi unutmak mümkün değil, bu içerikle daha iyi ifade edebiliyorum.

Annemle olan özel bağımı buradaki mesajlarla ifade edebiliyorum.

Anneye olan özlemimi daha iyi ifade edebilmemi sağladı.

Özlediğim anneme bu mesajlarla daha yakın hissediyorum.

Bu mesajlar anneme olan duygularımı tam anlatıyor.

İçten sözlerle anneye duyduğum sevgiyi daha iyi anlatabiliyorum.

İnsanın annesini anabileceği en güzel mesajlar burada.

Ölmüş anneme olan sevgimi ifade etmek istedim, burası benim için çok özel.

Bayramın annemle geçirdiğim anılarını yad etmek istedim, çok yardımcı oldu.

Bayramda anneme yazacak bir şeyler arıyordum, çok yardımcı oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap