Nişan Sözleri

Nişan

Nişan Sözleri Nihayet beklediğiniz o gün geldi sevdiğiniz ve çok sevdiğiniz insanla birlikteliğinizin ilk adımı olarak sayılan nişan günü herkes için özel ve mutlu günlerin başında gelir. Nişan için yapılan süslemeler, giyilen kıyafetler, gönderilen davetiyeler bu günün kıymetini arttıran unsurlardır. Özellikle nişan davetiyelerine yazılan güzel sözler nişanınıza katılacak kişileri daha çok çeker.

Özel günlerden birisi olan nişan için gönderilen davetiyelerde yer alan sözler karşımızdaki kişinin önemli olduğunu onlara hissettirir. Çünkü burada yazacak olan sözler birlik ve beraberliğin simgesidir adeta bu nedenle davetiyelerde mutlaka yazı ve maniler bulunmaktadır.

Nişan sözleri sadece kendi nişanlarımız için değil aynı zaman da sevdiğimiz ve değer verdiğimiz insanların da nişanları için söylenen sözlerdir. Bu nedenle çoğu kişi tarafından söylenir ve sosyal medya da kullanılır. İnsanlar nişanlanan sevdikleri için nişan dilekleri ve tebrikleri yollarlar. Burada yer alan birden fazla nişan sözleri ve alıntıları ile sizde sevdiklerinize bu özel gününüzün insanların aklında kalıcı olabilmesi için nişan sözleri ve alıntıları yollayabilirsiniz.

Nişan Sözleri
Nişan Sözleri

Nişan Sözleri

  • O kadar mutlusunuz ki, mutluluk bile kıskansın bir ömür mutluluğunuzu. Mutluluklar Dilerim.
  • Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle. Mutluluklar.
  • Mutlu bir yolun temelini attığınız bu günde mutluluğunuzun daim olması dileklerimle.
  • Ömür dediğin bu yoldan birleşen yollarınızın hiç bir zaman ayrılmaması dileklerimle. Mutluluklar dilerim.
  • Birlik ve beraberliğinizin bir ömür boyu sürmesi dileklerimle. Saygılar ve sevgiler.
  • Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın.
  • Gönül ortaklığınız daim olsun. Mutluluk yoldaşız olsun. Bir ömür mutlu olmanız temennisiyle. Saygılarımla.
  • Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle.
  • Şu güzel ve mutlu tabloyu hiç bir zaman kaybetmeyin. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.
  • Her gününüz böyle olsun. Eviniz neşe ile dolsun. Mutluluğunuz daim olsun. Sizleri tebrik eder bir ömür mutluluklar dilerim.
Nişan Sözleri kısa
Nişan Sözleri kısa

Nişan Sözleri kısa

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Mutluluklar.

Birlikte mutabık kalarak kombine bir yaşam kurduğunuz bu birlikteliğinizin bir ömür boyu mutlulukla sürmesi dileklerimle. Saygılar sevgiler diliyorum.

Nikahınıza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Umarım her şey gönlünüzce olur.

Hayatınız Boyunca önünüze çıkan tüm zorlukları, güçlükleri sevginizle aşmanız dileklerimle. Bir ömür boyu canı gönülden mutluluklar içinde yaşamanızı diliyorum.

Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Ömür boyu mutluluklar dilerim.

Bu mutlu ve mesut gününüzü bizimle paylaştığınız için size çok teşekkür ederim. Hayatınız boyunca mutlu olmanızı canı gönülden dilerim. Saygı ve sevgilerimle.

İyi ve kötü günde, önümüze çıkan tüm engelleri sevginiz ve bir birinize olan saygınızla yenmeniz dileklerimle. Mutluluklar dilerim.

Bir yastıkta kocamanızı ve boy boy çocuklarınızın mürüvvetlerini görmeniz dilekleriyle bir ömür mutluluklar dilerim size. Saygılar ve sevgilerle güzel günlere.

Ünlülerin nişan sözleri
Ünlülerin nişan sözleri

Ünlülerin nişan sözleri

Her gününüzü her an bitecekmişcesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum. Ömür boyu mutluluklar.

Rabbim hayatınız boyunca mutluluğunuzu daim etsin. Hızır yoldaşınız olsun. Bir ömür boyu mutluluk sizinle olsun. Saygılar, sevgiler ile mutlu günlere yürümeniz dileğiyle.

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar.

Evlilik denilen bu hayırlı kurumun altına mutluluk ve sevgi adına daima güzel imzalar atmanız dileklerimle. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz.

Ne güzeldir bir birini seven iki yüreğin bu sevgiyi evlilikle ölümsüzleştirmesi. Size bir ömür boyu mutluluklar ve iki cihan saadeti diliyorum.

Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Ömür boyu mutluluklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap