Nikâh Sözleri

Nikâh Sözleri O özel gün geldi çattı. Artık hayatınıza evli olarak devam edecek, birlikte yürüyeceksiniz. Nikâh öncesinde birçok koşturmaca, heyecan, hazırlık sizleri meşgul eder. Hele de davetiyeler gündeme geldiğinde seçim yapmak bir hayli zor olur. Hem davetiyenin tarzı hem de üzerine yazılacak olan sözler sizi kararsız bırakır. Yüzlerce kişinin okuyacağı davetiyelerde hangi sözlerin kullanılacağına dair seçim yapmakta güçleniyorsanız nikâh sözlerinden yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz cümleleri seçerek düğün ya da nikâh gününüzde de eşinizle birlikte duygularınızı kelimelere dökebilirsiniz.

Misafirlerinize aşkınızı ifade etmek için bu sözler idealdir. Ancak Nikâh sözleri en çok da davetiyeler için tercih edilir. Nezaket ve duygusallığın hâkim olduğu davetiyeler ile misafirlerinizi en özel gününüze çağırabilirsiniz. Sıradanlıktan ve geleneksellikten hoşlanmayanlar için farklı sözler ile bezenmiş olan nikâh sözleri ihtiyacınıza cevap vermeye öncelik şekilde hazırlanmıştır. Nikâh sözleri sayesinde fark yaratarak konuşulan bir çift olma fırsatını yakalayabilirsiniz

Nikâh Sözleri
Nikâh Sözleri

Nikâh Sözleri

  • Evet, evet bu kelimeyi binlerce kez söyledik. En özelini de sizlerle paylaşmak istedik.
  • Nikahta keramet olduğunu gelin beraber görelim.
  • Evlilik törenimizde, sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.
  • En güzel günümüzü onurlandıracağınız için çok mutluyuz.
  • Hayat boyu sürecek mutluluğumuzun en başında bizleri yalnız bırakmayın.
  • Nikahımıza hepiniz davetlisiniz. Mutluluğumuzu hepiniz göreceksiniz.
  • Bu en mutlu günümüzde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
  • Sizleri nikahımıza konuk mutluluğumuza tanık olmaya davet ediyoruz.
  • Saadetimize yakından şahit olacağınız bugünde sizleri aramızda görmek istiyoruz.
  • Nikah törenlerinde sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

Fısılda bana sevgini sende buldum dengimi kabul oldu dileğim mesut olalım meleğim.

Mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizlerle birlikte olmaktan kıvanç duyarız.

Evlilik merasimimizde siz değerli dostlarımızla bu en güzel günümüzü paylaşmak istiyoruz.

Evet, evet bu kelimeyi binlerce kez söyledik. En özelini de sizlerle paylaşmak istedik.

İki cihan saadeti duası ile birbirimize evet derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Sevgi dolu birlikteliğimizi resmileştiriyoruz. Bu güzel geceye onur vermenizi diliyoruz.

Amacımız yuva kurmak gayemiz mutlu olmak dileğimiz, bu mutlu günümüzde sizlerle birlikte olmak.

Sevdik seviyoruz Allah’tan mutluluk diliyoruz. Bu mutlu günümüzde tüm dostlarımızı bekliyoruz.

Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken sizlerin yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyacağız.

Bir ömür beraberliğimiz için evet derken siz değerli dostları da aramızda görmekten onur duyarız.

Yaşamı güzellikleriyle, zorluklarıyla, gözyaşlarıyla, hüzün ve mutluluklarıyla, her anında paylaşmaya. Evet!

Hayat arkadaşlığına başlayacakları bu özel günlerinde siz değerli dostları aralarında görmek istiyorlar.

Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.

Hayatımızın en doğru kararını verip, ikimizde evet diyoruz ve siz nezih dostlarımızı şahidimiz olarak bekliyoruz.

Mutluluklar paylaşılmalı, görüşünü benimsemiş dostlarımızı düğünümüzde yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.

Müşterek yaşantılarının başlangıcı olan nikah törenlerinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacaklar.

Bekarlık limanından, saadetler diyarına mutluluk adlı gemiyle, yolculuğa çıkıyoruz. Bizi uğurlamaya gelirseniz sevinç duyarız.

Birlikte bir yaşama adım atacağımız bu ilk saatlerimizi bizimle paylaşmanız mutluluğumuzu arttıracaktır.

Allah’ın emrine uyuyoruz, mutlu bir yuva kuruyoruz Allah’tan saadetler diliyoruz. Bu mutlu günümüzde sizleri de bekliyoruz.

Mutlu bir beraberlikle özlemlerine kavuşacakları bu çok özel günlerinde sizleri de aramızda görmekten kıvanç duyarız.

Yalnızlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde, Sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

Kuruyan topraklar yağmuru bekler, karanlık geceler sabahı bekler, seven söz verince bir ömür bekler, bu iki genç sizleri nikahına bekler.

Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken nikah törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.

Geleceğe doğru atacakları bu ilk adımı beraberce yürümek ve mutluluğu paylaşmak üzere sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar.

Bir masal bizimkisi, karıştırdı dağları rüzgara çıkardı, bulutlara doğru bir yola, kavuştu sonunda gökyüzüyle deniz, masalımızı okumaya sizleri de bekleriz.

Sessiz geçen yıllarda bulduk birbirimizi, tutunup sevdamıza yaşadık sevgimizi, şimdi bu mutluluk birleştirecek hepimizi, nikahımıza bekliyoruz sizleri.

Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah törenimizde Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

Evet, evet, evet, belki yüzlerce kez söyledik bu kelimeyi, ama en özel evetimizi söyleyeceğimiz bu günde sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.

Bu hayat güneşi hiç batmayacak kalplerimiz birbirimize hep bağlı kalacak. Buna yemin ettik hep böyle kalacak bir yuva kuruyoruz. Hiç yıkılmayacak sevgimiz bunu hep ispatlayacak.

Onca yıldır ne zaman evleneceksiniz sorularına alternatif cevaplar bulmaktan yorulduğumuz için evleniyor ve sizi dört gözle beklediğimiz nikahımıza davet ediyoruz.

Bu hayat güneşi hiç batmayacak kalplerimiz birbirimize hep bağlı kalacak buna yemin ettik hep böyle kalacak bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak. Sizleri de bekleriz bu mutlu günümüze.

Hayat bu, su misali büklüm büklüm aksa da, yaşam dediğin ne ki küçülüp olmuş damla, kalıcı olan dostluk, baki değil ki dünya, isteğimizdir olmak dostlarla bir arada.

Karşılıksız aile sevgisi ve güveniyle büyüyüp hayat adlı yolculukta kendi irademizle aldığımız evlilik kararımızın geleceği kucaklayarak ilk evetini sizlerin huzurunda söylemekten gurur ve mutluluk duyacağız.

Duvağımda beyaz teller, girmesin araya eller, Allah yazmış bizi bize, duyuruyoruz şimdi size mutlu geçsin günlerimiz sevgi dolu kalplerimiz, ömür boyu beraberiz nikâhımıza sizleri de bekleriz.

Yaşamın bir anlamı da sevmek. Aşık olmak ise; birlikte güzeli aramak. Doya doya beklemek, özlemekse aradığını bulmak. Bulduğunda evet demek ise biz, eveti demiştik. Bunu sizlerle beraber yinelemek istiyoruz.

Hayat bir kitap, yaşamak bu kitabın sayfalarını aralamak. Kitabımızın, adı mutluluk olan bu bölümünün ilk sayfasına imzalarımızı atarken siz dostlarımızın da buna şahitlik etmeleri bizi onurlandıracaktır.

Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda en güzel sevgiyi birlikte yaşadık. Her uçurumun kenarında, birlikte meydan okuduk rüzgara gökyüzünden bir yıldız çalıp ışık yaptık geleceğimize hayatımızın bu en güzel gününü siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap