Nefret Mesajları

Nefret Mesajları Özümüzde iyi olan bizler, bazen can yakabiliyoruz. Kimi zaman da bizim canımız yanabiliyor. İnsan ister ki her şey çok güzel olsun, hiç üzülmeyelim, kimse bizi mutsuz etmesin. Hâlbuki bu pek mümkün değildir. Bazen insanlar tarafından anlaşılamaz olur ve duygularımız hiçe atılarak canımızı yakarlar. İşte o zaman içimizde biriken kötü duyguları nefret mesajları ile atmaya çalışırız. Sonucunda ne kadar rahatlasak da bu duyguların sağlıklı olmadığını içten içe hep biliriz.

Hayatta ne kadar canımız yansa da eğer bir daha canımızı yakan insana dönüp bakacaksak, ona olan duygularımızı iyileştirmeliyiz. Güzel mesajlar vererek aslında her şeyin gelir geçer olduğunu hissettirmeliyiz. Bu hem bizi iyileştirir, hem de karşımızdaki insana güzelliği öğretmiş oluruz.

Fakat gerçekten canınızı yakmış ve bundan zerre pişmanlık duymadıysa, kim olursa olsun yolları ayırmalıyız. Bize zarar veren insanlarla iletişimi denedik fakat olmadıysa, hayatımızdan çıkartmalıyız. Nefret; soğumayan, içinde barındıran insana da zarar veren bir duygudur. Bunu içimizde tutmak yerine, iyileştirmeye çalışmalıyız. Sevgi ancak böyle çoğalır ve bu sayede içimiz soğur.

Nefret Mesajları
Nefret Mesajları

Nefret Mesajları

  • Yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişirsen yolunu kaybedersin.
  • Öyle nefret ettim ki bazı insanlardan. Rabbim dedim, canımın yangınına vesile olanlara yeryüzü cehennem olsun.
  • Kimine duadır kimine beddua. Kime ne yaşattıysan sen de onu yaşa…
  • Kimin yanında yaşadığın umrumda bile değil. Bir gün bana ait hayallerle öleceksin.
  • Bende hakkin kaldıysa eğer sevildiğin günlere say.
  • Kısa mesajda bile 160 karakter var ama sende 1 tane bile yok.
  • Sildim artık benim değilsin benim olsan bile lazım değilsin.
  • Hiçbir insan için ağlamaya değmez. Çünkü değen insan zaten ağlatmaz!

Sevgilim değil sevdiğimdin. Artık nefret ettiğim bile değilsin.

Sevdim seni sanma kalbim yetimdir. Ölsem de yalvarmam aşkım asaletimdir.

Nefreti içinde eriten bütün yanlışlıkları elekten geçirebilen kişidir.

İnsanlar vardır sevgiye layıktır. İnsanlar vardır sevginin en yücesini versen de aşağılıktır.

Nefrete sevgiden daha fazla güvenirim çünkü nefretin sahtesi olmaz.

Meçhul olmuş lakabım gittiğinden beri. Kaybettim kendimi gel güzel gözlüm. Bulayım yine benliğimi.

Bir kişiye ederinden fazla değer vermeyeceksin. Biz verdik de ne oldu.

Ne aşklar vardır kim bilir yaşanmayı bekleyen, ne aşıklar vardır kim bilir yaşadıklarından nefret eden.

Hiçbir insan için ağlamaya değmez. Çünkü değen insan zaten ağlatmaz.

Bir daha ayrılık yok dedin inanmıştım senin sözüne, kocaman bir yalanmış sevgin, şerefsiz çıktın sen sevgilim.

Tatlı bir rüyanın içinde nefreti tanıdığım, tattığım ve yaşadığım bir yalansın!

Oysaki bir seven ve bir sevilendik bu hikâyede ve şimdi nefretin içinde düşmanız iki cephede SEN ve BEN!

Gelme bana canın sağ olsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim. Bu da sana kapak olsun.

Dünya’ya ağlayarak geldim nefret ederek gidiyorum! Sayende sevgiyi öğrendim huzurla, nefreti de öğrendim ağlarcasına.

Dünyamı kararttın, canımdan can aldın. Askın adı batsın, bırak sevdan yüreğimde kalsın. Sen orada nefretimle yan.

Hayatın en hüzünlü anı sevdiğin insanın buna hiç değmediğini gördüğün andır ve en büyük kaybın onun için harcadığın zamandır.

Bana dünyadan, hayattan, sevgiden ve en önemlisi aşktan nefret ettirdiğin için teşekkürler. Bende nefret etmeyi öğrendim.

Dünya döndükçe sen hep bana dönmeye başını her yastığa koyduğun da beni görmeye her kahkahamda gözyaşı dökmeye ben yaşadıkça sen ölmeye mahkûmsun.

Allah sana öyle bir ceza versin ki, benim seni sevdiğim gibi sende bir başkasını sev ve bir başkası benim seni sevdiğim kadar nefret etsin senden.

Sanma ki aşkınla delirdim, şimdi nefretim bağrımda hançer misali gezerim, bu satırları okursan çok daha iyi anlarsın benim nefretimsin artık sevdiğim değil.

Gidebildiğin kadar git uzaklara mutlu olamazsın sahte ve yalan aşklarla istediğin kadar dar bak hayata nefretimle karşılaşacaksın baktığın mutlu yalanlarda.

Artık ne fark eder bir gün çıkıp gelsen de yanımdan ayrılmayıp her gün beni sevsen de yıldızları indirip yoluma gül döksen de benim için öldün sen yaşıyorum desende.

Aşkı oyun sandın, sevgiyi oyuncak, beni de kukla… Bir masal yazdın sonra oynadın, şimdi kendi oyununun içinde acı çekiyorsun… Ben yokum acı sana helaldir.

Son sözlerimi nefretle haykırıyorum sana lanet olsun sana ve yaşadığımız her anımıza, son bir isteğim var bu hayata nefretim seninle olsun yaşadığın her mutluluk bir gül gibi solsun, benim solduğum gibi!

Ne sen engin bir deniz nede ben kırık bir tekne yapayalnız dünyanda başka birini bekle ne sana acırım ne kendime sadece bir tek kişiye acırım o da yerime geçecek insana.

Benden kırmızı gülleri aldın al hepsi senin olsun, sen galiba bilmiyorsun ben en çok siyah gülleri severim… Kendini ne sanıyorsun, sen benim olan bir şeyi zaten bana veremezsin haddini bil, nefretimi dahi hak edemedin, edemezsin.

Sana bir teşekkür borçluyum. Çünkü sen bana aşkı, aşkın yanında da nefreti öğrettin. Keşke öğretmeseydin, keşke seni öldü bilseydim de senden nefret etmeseydim. Elveda eski aşkım yeni nefreti.

Yaralarımı sarmak isterken karşıma çıktın kapanmaya başlandığını hissettiğim anda daha beter yaraladın beni şimdi git bir şey söyleme anlamsız kelimeleri kullanmaya kalkma o kadar küçülme gözümde bari şimdi sadece git ama benden aldıklarını geri vererek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap