Kocaya Aşk Mesajları

Kocaya Aşk Mesajları Aşk karşılıklı yaşanan ve benzersiz duygu karmaşası oluşturan bir olaydır. Binyıllardır ne olduğu üzerine yapılan düşünce fasılları, halen net olarak çözümlenebilmesini sağlayamamıştır. Bununla birlikte, bunca süre boyunca, sürekli olarak yaşananlardan oluşan çok derin bir tecrübe ve bu tecrübelerin aktarımları yoluyla, geniş bir külliyat oluşmuştur. Genellikle erkeğin, kadına yazdığı mektuplar, gönderdiği mesajlar yoluyla gerçekleşen aşk, tam tersi şekilde de cereyan edebilir. Aşkın göz gerçekten kördür ve genel ahlak kuralları ve gelenekler gibi şeyler, aşk zamanı geçerli değildir. Çeşitli güzel mesajlar, hem erkekten kadına hem de kadından erkeğe gidebilir.

Kocaya aşk mesajları bu kapsamda değerlendirilmesi gereken mesaj türleridir. Aşk ikili bir ilişkidir ve sevgi de aynı şekilde karşılıklı olduğunda gerçekten aşk oluşur. Bu durumda aşkın iki farklı yönü vardır ve tek noktada buluşmakta da ısrarlıdır. Dolayısıyla kocanın karısına veya karının kocasına yazdığı mesajlar, sıklıkla karşılaşılan bir durumdur.

Günümüzde iletişim yollarının artması ve kolaylaşması, bu türlü yazışmalarında yönünün artık neredeyse hiç fark etmemesine neden oluyor.

Kocaya Aşk Mesajları
Kocaya Aşk Mesajları

Kocaya Aşk Mesajları

  • Ben senin ellerinde büyüdüm sen benim yüreğimde.
  • Hayatımın varlık sebebi seni çok seviyorum.
  • Annenden Allah binlerce kere razı olsun, senin gibi bir insanı doğurduğu için.
  • Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum.
  • Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım.
  • Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum.
  • Kapsama alanı dışında kalan sevgine ulaşamadım. Ama full çeken hattımla seninleyim bir tanem.
  • Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen. Bil ki senin için yanan kalbimdir.

Bilirim sonu yok bu aşkın sensiz gecen günlerin eriyip güzel dondu ömrüm üst üste kaç olum ne zaman bir ben düşünsem.

Ben küçücük bir bebektim sen kocaman bir sevda. Ben senin ellerinde büyüdüm sen benim yüreğimde.

Her zaman gül hayata gülücük saç gülmeyi benimse çünkü senin bir gülüşün için koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

Böyle sere serpeyim ne zaman bir bir sen düşünsem ne zaman bir yar düşünsem yüreğim sızlar her aksam gel.

Eğilip gözlerime baktı seni seyredebilir miyim dedi usulcacık. Sandım eylemlerin insanların gözlerimde ve yüzümde oynaşmasını seyredecek.

Bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim, bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim sevgilim, ilk ve son aşkım.

Seni düşünür seni özlerim sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

Ayrılık adını nereden çıkardın bir defa değil bin defa canimi aldın bu bedenimi sensiz yaşar mı sandın hata yaptın.

Ay yıldıza mutluluk fısıldarken. Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken. Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum. İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

Kafanı boşalt ki yeniden doldurabilesin, su nasıl bulunduğu bardağın şeklini alırsa sevgi de senin kalbinin şeklini alır.

Yalvarsam rüzgâra kokunu getirir mi bana, anlatsam aşkımı kuşlara anlatırlar mı sana, yalvarsam Allah’a kavuşturur mu seni bana, özledim seni desem inanır mısın bana.

Geçme ırmak yanından suyu azalır. Seni gören selvi eğilir boyu azalır. Salınma dünyanın üstünde dünyanın başı döner. Çıkma mehtaba yıldızların ışığı söner.

Aşkım ben ölürsem beni ne cennete nede cehenneme alacaklar. Çünkü seni sevdiğim için en büyük sevabı isledim ama sana taparak tanrıyı inkâr ettiğim için en büyük günahı işledim.

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.

Sen, yol aldığım gemi, demir attığım son liman, yapraklarımı titreten son sevdamsın, sen çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın, vazgeçemediğim tek insansın, aşkımsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap