Kızıma Güzel Sözler

Kızıma Güzel Sözler

Kızıma Sözler

Kızıma Güzel Sözler Kızlar anne ve babalar için her zaman özeldir. Kızma güzel sözler özel anların ve değerli duyguların en güzel şekilde ifade edilmesine olanak tanımaktadır. Kız çocuğun her zaman yeri başkadır. Anne ve babalar için kız çocuklarının değeri her zaman farklıdır. Çünkü kız çocukları çok daha duygusal ve kırılgan olduklarından anne ve babalarına olan duygusal bağlıkları çok daha yoğun bir şekilde hissedilmektedir.

Her ebeveyn kızına güzel sözler söylemek onunla kendi arasında olan bağını güçlendirmek istemektedir. Aslında bir anne ve kızı ya da bir baba ve kızı arasındaki bağ hiçbir şeyle ölçülmeyecek kadar değerlidir. Her insan kızının daha mutlu ve huzurlu olmasını ister. Güzel sözler ise bu mutluluğun ve huzurun başlangıcıdır.

Kızıma güzel sözler, ona verdiğiniz değeri göstermenin en güzel yoludur. İster bir mesaj ile bu sözleri ona iletin ister kendi sesiniz ile söyleyin, güzel sözlerin her biri gönlünü kazanacak ve onu mutlu edecektir. Dileyen herkesin kızına söylenecek en güzel sözler ise şu şekilde sıralanabilmektedir;

Kızıma Güzel Sözler

Kızıma Güzel Sözler

Elimi tutan en güzel el, bana bakan en güzel gözsün canım kızım.

Bu karanlık dünyamda tek ışığımdın, seni çok özledim, canım kızım.

Bir insanın kızı olması, hayattaki en büyük şansıdır. Oğlu ise en büyük gururudur.

Bir babanın, benim biricik kızım, demesi, tüm aşk sözlerini ezer geçer.

Bilir misiniz, babalar kızlarına ellerini uzatırsa, kızlar onu cehenneme kadar takip eder.

Canım kızım, o gülen yüzün hep gülsün. Bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.

Benim oturup kendimi düşünecek halim yokken, beni her zaman düşünen canım kızım var.

Ne gül, ne menekşe, ne lale, ne sümbül hiçbir çiçek benim kızım kadar güzel kokamaz.

Kızımın ayağı takılsa yere düşse benim canım acır, kızımın bir derdi olsa benim yüreğim kanar.

Gönlümün en nadide çiçeği, evimizin mutluluk kelebeği canım kızım seni çok seviyorum.

Bulaşıktan, cam silmeden, ev süpürmeden uzak bir seyahatin olsun. Sen tatil yap bütün işleri annen yapsın.

Babanın Kızına Güzel Sözler

Babanın Kızına Güzel Sözler

Senin ne kadar iyi biri olduğunu herkes bilemez. Böyle dünyalar tatlısı evlat herkese nasip olmaz.

Dünyalar güzeli canım kızım o gülen gözlerin hep gülsün, eğer bir gün ağlarsan o da çok mutlu olmaktan olsun.

İyi ki varsın güzel kızım. Seni bana veren Rabbime binlerce kez şükürler olsun. İyi ki senin gibi bir kızım olmuş.

Sen benim bu hayatta sahip olduğum en değerli varlığımsın, sen benim dünyalardan daha çok sevdiğim canım kızımsın.

Melekler görünmez derler ama benim meleğim görünüyor. Benim canım kızım sen bir meleksin seni çok özledim.

Dünyanın en güzel kokan çiçeği, dünyanın en güzel kızı, canım kızım seni o kadar çok özledim ki, sensiz hayatım bomboş gibi oldu.

Sen benim bu hayatta sahip olduğum en değerli varlığımsın, sen benim dünyalardan daha çok sevdiğim canım kızımsın.

Evdeki neşemiz sendin, baban ile aramızdaki huzursuzluğun barış güverciniydin, sen iyi kalpli meleğimdin. Seni çok özledim canım kızım.

Hangi parfüm, hangi çiçek, hangi koku benim kadar güzel kokabilir ki? Hiçbir koku benim kızımın kokusunda daha güzel olamaz.

Canım kızım seni çok özledim, senden sonra uyku uyuyamaz oldum, her gün yolunu gözledim, her an her nefes alışımda ben hep seni özledim.

Rabbim ömrünü güzel ve hayırlı eylesin, emeklerinin karşılığını versin, yolun ve bahtın açık olsun canım kızım. Seni çok seviyorum kızım.

Annenin Kızına Güzel sözleri

Annenin Kızına Güzel sözleri

Oralarda dikkat et kendine, soğuklarda kalıp hasta olma, sen orada hasta olursa ben burada iyi olamam, sen orada üzülürsen ben burada kahrolurum.

Hayata tutunduğum umudum, düşlerim, yarınımsın, yüzümdeki tebessümün tek sahibisin, sen benim her zaman mini minnacık meleğimsin.

Hani melekler görünmüyordu hep öyle diyorlardı bak benim meleğim görünüyor, her gün gülerek beni karşılıyor. Melek kızım seni çok özledim.

Kızımsız hayat çok zor, kızım olmadan yaşamak nefes almadan yaşamak gibi, ruhsuz, umutsuz sadece bedende duran bir can gibi.

Ben her türlü zorluklara hiç korkmadan, düşünmeden göğüs gererim çünkü benim dünyalar kadar güzel bir kızım var onun için her şeyi göze alırım.

Evdeki neşemiz sendin, baban ile aramızdaki huzursuzluğun barış güverciniydin, sen iyi kalpli meleğimdin. Seni çok özledim canım kızım.

Kızıma Güzel Sözler Kısa

Hiç aklıma gelmezdi bir gün kızımın bu yuvadan uçup gideceği kaderin bizi birbirimizden ayıracağı, yüreklerimize kor ateş koyacağı hiç aklıma gelmezdi canım kızım.

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Canım kızım yolun açık olsun.

Canım kızım sen benim yüzümdeki gülümsemem, dilimdeki tek hecelik sözümsün, sen benim canım, yüreğim, elim, ayağım iki gözümsün, sen benim dağlar kadar büyük özlemimsin.

Sen bizim göz bebeğimizsin, sen bizim en değerlimizsin, sen uzaklarda özlemle beklediğimiz her an yüreğimizde büyüyen özlemimizsin, sen canımız, canımızın içisin.

Geçen kadınlar kendi kızlarını övüyorlardı benim kızım çok iyi, benim kızım çok becerikli diye. Uzaklara baktım ve güldüm. Sonra içimden siz benim kızımı görmemişsiniz ki dedim.

Sen benim hayatımın en güzel ezgileriydin, sen hayata tutunuşum, yaşama sebebimdin, neden büyüdün ki kızım hep küçük kalsaydın, dizimin dibinde dursaydın.

Sen benim hiç bir zaman sıkılmadan okuyacak olduğum hayat hikâyemsin, ömrümün sonuna kadar kalbimin en özel yerindesin, hayatıma aydınlık veren güneşimsin, Sen Rabbimin bana verdiği en değerli hediyemsin.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Bizden Haberdar Ol