Keskin Nişansı Filmleri ve İMDB'den Aldıkları Puanlar

Keskin Nişansı Filmleri ve İMDB'den Aldıkları Puanlar Birçok kişi askerde keskin nişancı olmak ister ama çok az kişiye nasip olur. Biz de bu hevesimizi filmler aracılığı ile giderelim diye size liste hazırladık.

Keskin Nişansı Filmleri

Keskin Nişansı Filmleri ve İMDB’den Aldıkları Puanlar En güzel aksiyon filmleri ve en iyi savaş filmlerinin kahramanları keskin nişancılardır. Attığını vuran suikastçiler, özel yetiştirilmiş ajanlar ve işte keskin nişancı filmlerine şöyle bir göz atalım.

1.Sniper Spesial Ops 2016 IMDb 3.2

Keskin Nişansı Filmleri

Steven Seagal’in başrol oynadığı gerçek bir savaş filmidir. Savaş sırasında emirleri çiğneyerek arkadaşlarını kurtarma operasyonu için sayıca çok olan düşmanla karşı karşıya kalacaktır. Filmin yapımcılığını da Steven Seagal yapmıştır.

2.Sniper Reloaded 2011  IMDb 5.3

Keskin Nişansı Filmleri

Keskin nişancı , Ölümcül hedef adıyla izleyici ile buluşan film aksiyon dolu bir savaş ve keskin nişancı filmidir. Tüm arkadaşlarını öldürülen bir asker, keskin nişancıyı bulup intikam almaya yemin eder ve dediğini yapacaktır.

3. Sniper Ghost Shooter 2016 IMDb 5.4

Önemli bir bölgeyi koruyan keskin nişancıların tehlikeli bir görevleri vardır. Ancak bir saldırıya uğrarlar , içlerinden bir köstebek keskin nişancıların yerini teröristlere söylemiştir .Heyecanla izlenecek en iyi keskin nişancı filmlerinden birisidir.

4. Sniper Legacy 2014 IMDb5.4

Gizemli bir aksiyon filmi olan Sniper Legacy filmin başından sonuna izleyicinin nabzını tutmaktadır.  Hikayesine dahil olduğunuz kahramanımız olan keskin nişancının hayatını heyecanla izleyeceksiniz. Babasının intikamını almak isterken babasının hayatta olduğunu fark edince neler olacak.

5. Sun Cheung Sau 2009 IMDb 5.6

Çin yapımı aksiyon filmlerinden biri olan Dante Lam ın yönetmenliğini yaptığı film dikkat çeken bir keskin nişancı filmidir. Polis teşkilatı içinde iyi yetişmiş keskin nişancılardan biri trajik bir şekilde hapse düşer. Ama hapisten çıkınca suçluların peşine düşecek ve geçmiş yıllarının ve biten kariyerinin intikamını almak isteyecektir.

6. Sniper 1993 IMDb 6.1

Deniz kuvvetleri komutanlığında yetişen bir keskin nişancının Panama’da bir görevde yer alması ile başlayan keskin nişancı eski filmi seri olarak devam etmiştir. Aksiyon ve macera dolu heyecanlı dakikalar içermektedir.

7. Sniper 2 2003  IMDb 5.2

Emekli olmuş yetenekli bir deniz subayı yeni bir göreve çağrılır. Ama bildikleri ve gerçekler birbirinden farklıdır. İlgi ile izlenen keskin nişancı serisinin devamı olan aksiyon macera  filmidir.

8.Sniper Ultimate Kill 2017 IMDb 5.6

Sniper serisinin en başarılı filmlerinden birisidir. Ghost shooter i devamı niteliğindedir. Hedefini hiç kaçırmayan bir keskin nişancı ile bir uyuşturucu baronunun yolu kesişir. aksiyonun hiç bitmediği keyifli keskin nişancı filmlerindendir.

9.Sniper The Wall 2017 IMDB 6.2

En güzel keskin nişancı asker filmlerinden biri olan film keskin nişancı tarafından tespit edilip vurulan iki askerin yaşadıklarını konu edinmiştir. Hayatta kalmaya çalışan askerlerin gerilim dolu sahneleri ile izlenmeye değer güzel bir yapım ortaya çıkmıştır.

 

10. Tehlikeli Aslar  2006  IMDb 6.7

Keskin nişancı dendiğinde akla gelen film, korunması gereken bir tanığın iki koruması ile yaşadıkları anlatılmaktadır. Çok yetenekli iki ajan hayatı pahasına tanıklarını koruyabilecek midir? Heyecanlı bir polisiye aksiyon filmidir.

11. Jarhead 2005 IMDb 7.0

Kavanoz kafa lakabı ile adlandırılan bir askerin yaşadıkları trajik olayların anlatıldığı film bazı sahneleri ile unutulmazdır. Keskin nişancılıkta iyi olan Antony bazı psikolojik sıkıntılar yaşamaktadır. Savaş değil askerlik filmi olarak adlandırılan başarılı yapımı keyifle izleyebilirsiniz.

12. Phone Boot 2002 IMDb 7.0

Telefon kulübesi adlı yapım gerilim filmi sevenlerin hatırlayacağı eski keskin nişancı filmlerindendir. Ünlü bir reklamcının bir keskin nişancı tarafından hedef alınması ile başlayan gerilim dolu dakikaları keyifle izleyebilirsiniz.

14. Bitva za Sevastopol 2015 IMDb 7.1

Savaş tarihinde akıllara kazınan 2. Dünya savaşında Rus keskin nişancısının hayatını anlatan film izlenmesi gereken keskin nişancı filmlerinin başında gelmektedir. Biyografik bir savaş filmidir.

15.Shooter 2007 IMDb 7.2

En iyi keskin nişancı filmi olarak gösterilen film Eski bir keskin nişancının aldığı son bir görevi anlatır. Ama gerçekler farklıdır ve bunu fark eden Sniper için farklı bir mücadele başlayacaktır. Aksiyonun hiç düşmediği film bir başyapıttır.

16.  American Sniper 2014 IMDb 7.3

Sinemaya damga vuran en bilinen ve beğenilen keskin nişancı filmi şüphesiz American Sniper dir. Clint Eastwood un unutulmaz filmde Bradley Cooper başroldedir. Irak savaşında asker olan keskin nişancının girdiği çatışma ve ruhsal etkilerini başarıyla anlatır.  Keskin nişancı hikayesi ile de film kalitesiyle de akıllarda kalmaktadır. 

17. Enemy At the Gates 2001 IMDb 7.6

2. dünya savaşında stalingrdda iki keskin nişancı arasındaki bitmeyen kapışmayı anlatan film en iyi keskin nişancı filmidir. Rus askerlerine moral veren keskin nişancının öldürülmesi için Alman bir keskin nişancı görevlendirilir. Aksiyon dolu bir dram filmidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap