Kaynanaya Anneler Günü Mesajları

Kaynanaya Anneler Günü Mesajları Anneler günü yaklaştığında herkesi bir heyecan, annesi olmayanları ve kaybetmiş olanları ise bir hüzün kaplar. Anneler bizlerin dünyaya gelme, büyüyüp yetişme kaynağımızdır. Onlara olan sevgi ve saygımızı bir güne sığdırmak asla düşünülemez. Yalnız her gün sevgi ve saygımızı sunduğumuz bu insanı senede bir gün de olsa ekstra mutlu edecek söz ve davranışlarda bulunmak sanırız ki herkesin gönülden istediği bir şeydir. İşte bu nedenle Anneler Gününü annelerimiz kadar bizler için de özel günler olarak kabul ederiz.

Peki evlisiniz ve eşinizin annesi? Kendi anneniz kadar onun annesi de değerli olmalı. Çünkü eşinizi var eden bugünlere getiren kişidir o. Eşinizi sayıp sevdiğiniz gibi aynı duyguları ona da beslemelisiniz. Biz Türklerin adet ananevileri bunu gerektirir. Her ne olursa olsun büyüğüne saygı ve sevgi göstermek gerekir. Unutulmamalıdır ki her duygu karşılıklıdır.

Bazen ne yazacağımızı bilemediğimiz mesajlar veya sözler olabilir. Annenizi mutlu edeceğinizi düşündüğünüz anneler günü mesajını dilerseniz sosyal platformlarda kolaylıkla bulabileceğiniz Kaynanaya anneler günü mesajları şeklinde de bulabilirsiniz. Göndereceğiniz bir cümle aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirecek, bu jest sizi ve eşinizi de mutlu edecektir.

Kaynanaya Anneler Günü Mesajları
Kaynanaya Anneler Günü Mesajları

Editörün Seçimi ile Kaynanaya Anneler Günü Mesajları

 1. “Değerli kaynanacığım, Anneler Günü’nüz kutlu olsun! Siz benim için sadece bir kaynana değil, aynı zamanda bir anne gibisiniz.”
 2. “Size olan minnettarlığımı ve sevgimi ifade etmek için Anneler Günü’nü bir fırsat olarak görüyorum. Siz benim için çok özel bir insansınız.”
 3. “Anneler Günü’nü kutlamak için sadece kendi anneme değil, aynı zamanda size de teşekkür etmek istiyorum. Size olan sevgim her geçen gün artıyor.”
 4. “Anneler Günü’nüz kutlu olsun! Siz, sıcaklığınız ve sevginizle beni kendi çocuğunuz gibi sahipleniyorsunuz ve ben bunun için şanslıyım.”
 5. “Size olan saygım ve sevgim hiç azalmadan devam ediyor. Anneler Günü’nüzü kutlar, sizi sevgiyle kucaklarım.”
 6. “Anneler Günü’nü kutlamak için en güzel nedenlerden biri de sizin gibi özel bir kaynanaya sahip olmak. Sizinle birlikte geçirdiğim her anı değerli buluyorum.”
 7. “Sizin gibi anlayışlı ve sevecen bir kaynanaya sahip olmak gerçekten büyük bir şans. Anneler Günü’nüz kutlu olsun!”
 8. “Anneler Günü’nüzü kutlarken, size olan minnettarlığımı ve sevgimi bir kez daha dile getirmek istiyorum. Siz benim için çok kıymetlisiniz.”
 9. “Siz benim için bir anne kadar değerlisiniz. Anneler Günü’nüzü kutlar, size olan sevgimi en içten dileklerimle sunarım.”
 10. “Anneler Günü’nü kutlamak için en güzel kişilerden biri olan sizinle birlikte olmak benim için büyük bir mutluluk. Siz benim için çok özelsiniz.”

Unutmayın, kaynananız da sizin için özel ve değerli bir insandır. Onunla aranızdaki güzel ilişkiyi Anneler Günü vesilesiyle hatırlamak ve ona sevginizi göstermek, ilişkinizi daha da güçlendirecektir.

Kaynanaya Anneler Günü Mesajları

 • Yüreği güzel, kendi özel kayınvalideciğim. Anneler günün kutlu olsun.
 • Gözlerinin içi gülen kayınvalidem. Anneler günün kutlu olsun.
 • Yüreği güzel, kendi özel kayınvalideciğim. Anneler günün kutlu olsun.
 • Kayınvalidelerin en tatlısı en güzeli. Anneler günün kutlu olsun.
 • Her güzel şeyin ardında sen oldun hep annem. Anneler günün kutlu olsun.
 • Anne cennet kapısıdır girmesini bilene. Anneler günün kutlu olsun.
 • Bana annelik eden ve beni hiç yalnız bırakmayan kaynanam anneler günün kutlu olsun.
 • Biricik kaynanam. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük gelininim.
 • Gül yüzünden gülücükleri hiç eksik etmeyen biricik kaynanacığım. Anneler günün kutlu olsun.
 • Gül kokun ve sıcacık tebessümünle iyi ki benim kayınvalidemsin Anneler günü kutlu olsun.
 • Yaptığım yemekleri beğenmese de afiyetle yiyebilen o yüce kadın… Anneler günün kutlu olsun.

Kızsa bile bana hiç bir şey belli etmeyen canım tatlı kaynanam. Anneler günün kutlu olsun.

Kocam gibi inanılmaz bir insan, ancak senin gibi bir harika annenin eseri olabilir. Anneler günün kutlu olsun.

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım kaynanam. Anneler günün kutlu olsun!

Gücüme güç, umuduma umut katan kaynanacığım. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun!

Sevginle kalbimde açtığın çiçekler hiç solmayacak, canım kayınvalidem. Anneler günün kutlu olsun.

Biz seni her mayısta değil her zaman düşünüyor ve seviyoruz, güzel kaynanam anneler günü kutlu olsun.

Dünyanın en güzel kaynanası; anneler günün kutlu olsun. İyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum.

Kaynanacığım senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Seni unutmadığımı bugünde bilmeni istedim. Anneler günün kutlu olsun dünyanın en güzel ve özel kaynanası.

Beni de kendi evladıymış gibi seven ve bana her zaman destek olan kayınvalidem iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun.

En değerli varlığını, benim prensim olarak yetiştirip bana teslim eden kaynanacığım, Anneler günün kutlu olsun.

Ben seni kendi annem kadar çok sevdim, iyi ki varsın ve iyi ki kaynanam olmuşsun. Anneler günün kutlu olsun kaynanam.

Eşimi dünyaya getiren ve bana her zaman öz annemmiş gibi annelik eden kayın validemin anneler günü kutlu olsun.

Benim bir tanecik tatlı kaynanam, senin gelinim olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim. Anneler Günü kutlu olsun.

Her güzel şeyin ardında sen oldun hep kaynanacığım. İyi ki bu hayatta yollarımız kesişmiş Anneler günün kutlu olsun.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyoruz. Anneler günün kutlu olsun biricik Kaynanacığım.

Oğlun ve ben seni çok seviyoruz. Anneler gününde yanında olmayı dört gözle bekliyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Dün, bugün ve yarın daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, büyük bir sevgi.. Kaynanacığım anneler günün kutlu olsun.

Dünyaya bir kere daha gelsen kimi seçerdin diye sorsalar ben kaynanamı seçerim derdim.  Anneler günün kutlu olsun kaynanacığım.

Kaynanalar gül gibidir yanımızda olmasa da kokusu asla bizi terk etmez. Dünyanın en güzel en iyi kaynanasına anneler günün kutlu olsun.

Kaynanacığım, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler Günü’n kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Aşkımın annesisin. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun kaynanacığım.

Kaynanacığım, bir günümde değil her günümdesin. Kaynanam olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun.

Her yanına gittiğimde bana özel hazırlıklar yapan bana özel davranan kocaman yürekli kaynanam. Eşimin annesi Anneler günün kutlu olsun.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kaynanam seni çok ama çok seviyorum. Anneler Günün Kutlu Olsun biricik kaynanam.

Sohbetine doyum olmayan ve verdiği her öğütle hayatımı olumlu yönde şekillendirmemi sağlayan en değerlim kaynanam, anneler günün kutlu olsun.

Kaynanacığım, hafızamdaki en güzel, en hoş kelime Senin adındır. Sana her seslenişimde sevgim daha da çoğalıyor. Anneler Günü kutlu olsun.

Beni ben olduğum için seven ve beni her halimle kabul eden hoşgörü kalkanıyla beni hep koruyan ve kollayan değerli kaynanam anneler günü kutlu olsun.

Bizlere aile olma saadetini gösteren, sorunlarımızı çözen, üzüntülerimizi paylaşan, canım kayınvalidem anneler günün kutlu olsun.

En içten kahkahalarımın sahibi ve güldüğünde yüzünde bahar bahçeleri beliren kaynanam anneler günün kutlu olsun, iyi ki varsın ve iyi ki benim kaynanamsın.

Anne kelimesi bile yetiyor insana. Huzuru veriyor sevgiyi şefkati. Allah herkese senin gibi kaynana nasip etsin. Canım kaynanam Anneler günün kutlu olsun.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; kaynanam derdim canım kaynanam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Torunların biricik babaannesi benimse canım kayınvalidemsin. İyi ki benim kaynanam sevgi ve şefkat küpü canım kayınvalidemsin. Anneler günün kutlu olsun.

İyi ki benim kaynanamsın, bu beni dünyanın en şanslı insanı yaptığı gibi dünyanın en mutlu insanı olduğum gerçeğini de asla değiştirmiyor. Günün kutlu olsun kaynanam.

Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde gelinim deyişine ölürüm senin kaynanam. Anneler Günün Kutlu Olsun canım anneciğim.

Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından en güzeli olan kaynanama, seni çok ama çok seviyorum. Bu anlamlı günde yanında olmak çok güzel. Anneler günün kutlu olsun kaynanacığım.

Çocuklarını 9 ay karnında, 9 yıl kucağında ve ömür boyu yüreğinde taşıyan aşkımızın annelerinin hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Tüm kaynanaların Anneler Günü kutlu olsun.

Kaynanalar çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun canım kaynanam.

Kendimi hep evimde annemin yanında gibi hissettiren, bana her zaman annem gibi destek veren ve beni evlatlarından hiç ayırt etmeyen değerli kaynanam anneler günün kutlu olsun.

20 yorum

Kaynanama ne yazacağımı bilemezken bu mesajlar çok işime yaradı.

Harika mesajlar! Şimdi kaynanama ne yazacağımı biliyorum.

Lütfullah  -  Mart 11, 2022 / 8:31 am

Kaynanalar için de özel mesajlar olması çok hoş bir düşünce.

Böyle içten ve samimi mesajlar bulmak beni çok mutlu etti.

Bu güzel sözlerle kaynanama olan sevgimi ifade edebilirim, teşekkürler.

Kaynanalar da anneler gününde unutulmamalı. Bu sözler bunu anlatıyor.

Bu mesajlar kaynanama olan sevgimi ve saygımı ifade edecek.

Kaynanalar için böyle güzel sözler olması çok düşkün, elinize sağlık.

Kaynanama yazabileceğim bu güzel mesajlar için teşekkür ederim.

Kaynanama özel bir şeyler yazmak istiyordum, burada buldum.

Bunu okuyunca kaynanamın yüzündeki gülümsemeyi hayal ettim, çok güzel.

Kaynanalar da unutulmamalı. Bu mesajlarla onları da hatırlayabiliriz.

Kaynanama yazacak içten bir mesaj buldum, çok teşekkür ederim.

Kaynanama ne yazacağımı düşünürken bu mesajlar çok işime yaradı.

Kaynanam için aradığım en güzel mesajları burada buldum, teşekkürler.

Kaynanam için en güzel mesajı buldum, burada olduğu için teşekkürler.

Kaynanam bu mesajları okuyunca çok duygulanacak, eminim.

Kaynanam bu mesajları okuyunca çok mutlu olacak, eminim.

Harika bir fikir! Kaynanama yazacak bir şeyler ararken buraya rastladım.

Bu mesajlar kaynanalar için çok düşkün ve içten. Harika bir fikir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap