Kara Listede Olana Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi ödemelerinin aksamış olması veya ödenmemiş olması, kredi kartı borçlarının ödenmemiş olması gibi durumlarda, bankaların riskli grubu temsil etmek için kullandıkları kara liste, kredi sicil puanıyla alakalıdır.

Kredi ödemelerinin aksamış olması veya ödenmemiş olması, kredi kartı borçlarının ödenmemiş olması gibi durumlarda, bankaların riskli grubu temsil etmek için kullandıkları kara liste, kredi sicil puanıyla alakalıdır.

Kara Listede Olanlara Kredi İmkanı Tanıyan Bankalar

Bankalar nezdinde kara liste, yasal takipte olma ile nitelendirilmektedir. Yasal takipte olanlara kredi veren bankalar bulunmakla beraber, çeşitli bankacılık prosedürleri kullanılarak kara listeden çıkmak söz konusudur.

Kara listeye kredi çıkartılır yazılarında belirtilen aslında bankacılık sektörünün yanlış bir tanımlama sıfatıyla oluşmuş bir terimdir.

Merkez Bankası tarafından kredi ödeme performansına göre yapılan değerlendirmeler yani kısacası risk analizidir. Fakat Türkiye’de ekonomi ve finans sektörü diğer pek çok faktörden önemli olduğu için ‘’Kara Liste’’ gibi vasıfsız bir sıfatlama ile tanımlama yapılmaktadır.

Kredi Sorunu olanlar pek ala kısa bir sürede borçlarını ödeyerek, kredi sicil puanlarını yükseltebilirler.

Bu konunun çok abartılmaması, düzenli ödeme alışkanlıkları ile doğrudan alakalıdır. Sicili bozuk olana kredi kartı başvurusu yapmak, bu düzeltmeler için bir girişimdir.

KKB puan sisteminde kredi ödemesinden ziyade kredi kartı ödemeleri esas olarak alınıyor. Bankalar düzenli harcama ve sirkülasyon yapan müşterilerin düzenli kredi kartı ödemelerinde birkaç ay içerisinde sicil puanlarını yükseltebilirler.

Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar 2019

Yasal takipte olanlara kredi veren bankalar maksimum 100.000 TL’ye kadar başvuru olanağı sunuyor. Fakat gelir belgesi sunmak kaydı ile ve banka talep ederse, kefil sunmak kaydı ile kredi kullanımı sağlanabiliyor.

Aktif bank sicili bozuk olana kredi kapsamında N Kolay Kredi ile anında ihtiyaç kredisi sunuyor. İnternet bankacılığı üzerinden başvuru yapılarak, kredi kullanımı anında sağlanabilir. Sicili bozuk olana kredi kartı başvurusu pek çok banka tarafından 2019’dan bu yana blokeli kredi kartı ile sağlanıyor.

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar arasında Fibabanka, Burganbank, Aktif Bank, CepteTeb ve enpara.com seçenekleri yer alıyor.

Yasal Takipte Olanlara Kredi Veren Bankalar

Yasal takipte olanlara kredi veren bankalar 2019 kampanyaları arasında çeşitli teminatlar ve gelir belgeleri talebi ile kredi veren seçenekler bulunuyor. KKB güncellemesi ve kredi puanlarına göre verilen kredilerde sorunsuz kredi veren bankalar, kredi puanına bakmadan ya da notu baz almadan kredi olanağı sunuyor.

Kefil, gelir belgesi veya teminat göstererek kredi kullanımı sağlanabilir. Müşterilerin ihtiyaç veya ticari kredi seçeneklerine, ödeme performanslarına veya vergilerine göre kredi kullanımı sağlanabiliyor. Takibe düşene kredi verilir mi sorusu için formalitesiz kredi veren bankaları değerlendirmek gereklidir.

Sicili bozuk olanlara kredi çıkartılır makalelerinde aktarılan bilgiler neticesinde çeşitli yöntemler kullanılarak, kredi kullanımı ya da kredi puanının yeniden yükseltilmesi sağlanabilir.

‘’Bankalar nezdinde’’ ifadeleriyle kullanılan ve olumlu yanıtlanmayan başvuruların yerine çeşitli formüllerle düzenli ödeme alışkanlıkları sağlanabilir. Sonuçta hiçbir banka formalitesiz kredi vermemektedir. Kredi kullanımları ile yapılan sigortalar da bir nevi formaliteden ibarettir.

Kara Listeye Kredi Çıkartılır

Kara listede olanlara kredi imkanı tanıyan bankalar arasında sektöre yeni giren bankalar bulunmaktadır. Fakat her bir bankanın çeşitli prosedürleri bulunmakta ve riskli görülen müşterilere kredi verilmemektedir.

Sicilim bozuk kredi almak istiyorum talebinde bulunan kişiler, bankaların müşteri temsil numaralarında bilgi alabilirler.

Kefil temini ve gelir belgesi sunarak, sicil puanı düşük olan kişiler de kredi kullanabilmektedirler. Aktifbank 100 bin TL’ye kadar kredi olanağı sunuyor. Kredi sorunu olanlar kampanyaları değerlendirerek, anında kredi fırsatını değerlendirebilirler.

Yasal takipte olanlara kredi veren bankalar değerlendirilerek, blokeli kredi kullanımı ya da teminat ile kredi kullanımı sağlanabilir. Bir çok banka uygun miktarlardaki ihtiyaç kredileri için belge ve kefil gerektirmeden kredi kullanımı sağlıyor.

Sicili Bozuk Olana Kredi Kartı Başvurusu

Aktif bank sicili bozuk olana kredi kapsamında N Kolay Kredi paketi ile hızlı ve prosedürsüz kredi veriyor. Kredi puanı düşük olanlar, kredi kartı başvurusu olumlu yanıtlanmayanlar, kredi ödemeleri nedeniyle kredi kullanamayan kişiler, Aktifbank kredisi kullanabilirler.

Kredi notu düşüklere kredi kartı veren bankalar, sundukları gelir belgesiz kefilsiz uygulamalar ile ihtiyaç kredisi vermektedir. Genellikle internet sayfasından başvuru yapılabiliyor. Sms bankacılığı kullanılarak kredi sorunu olanlar, kredi sonucunu anında öğrenebilirler.

Sicilim bozuk kredi almak istiyorum konusunda genellikle kefil talep edilmektedir. SGK veya Bağ- kur güncel dökümleri ile aktif gelir bilgisi sunan kişilere de pek çok bankadan kredi verilmektedir.

Kredi Sorunu Olanlar

Yasal takipte olanlara kredi veren bankalar, kefil sistemi ile ihtiyaç kredisi ya da blokeli kredi kartı olanağı sunuyor. Teminatı kredi kullanımı 2019 yılında Bankacılık Kanunu ile belirlenmiştir. Çeşitli teminatlar veya nakit teminat gösterilerek zor durumda olanlara kredi olanağı sunuluyor.

Gelir belgesi olanlar rahatlıkla pek çok bankadan kredi kullanabilmektedir. Tamamen prosedür olan bankacılık işlemleri kolaylıkla yönetilebilirse, kredi kullanımı da kredi kartı başvuruları da olumlu şekilde yanıtlanabilir.

Kredi çıkartılır iletişim numaralarında, kredi puanı ve KKB güncellemesi yapılabilir. Kredi kullanmak isteyen ve sicili düşük olan kişilere sunulan çeşitli faktörler değerlendirilerek kullanım sağlanabilir.

Sicilim bozuk kredi almak istiyorum talebinde bulunan kişilere teminat, blokeli kullanım veya kefil seçenekleri sunularak, uygun miktarlarda kredi kullanımı sağlanır.

Finansbank Kara Listedekilere Kredi Veriyoruz

Finanasbank veya başka bankalardaki borçları nedeniyle kara listede olanlar için, kredi kullanımı sağlanmaktadır. Kara listeye kredi çıkartılır başlıkları ile aracı kurum olarak komisyon karşılığında kredi çıkaran platformlar bulunmaktadır.

Ancak bu kurumların güvenilir olması en önemli faktördür. Bankacılık ve ekonomi sektörüyle doğrudan alakalı olan ve pek çoğu finans sektöründen gelen kişiler, güvenilir hizmet sundukları zaman pek çok formalitenin anahtarını bildikleri için kolay kredi sağlayabilirler.

Kara listede olanlara kredi imkanı tanıyan bankalar ile doğrudan çalışmaları ve konuda uzaman olmaları, dikkatli şekilde ve ancak güvenilir kurumlar ile başvuru yapmanızı gerektirir.

Sicili bozuk olana kredi kartı başvurusu, teminatlı kredi kartı seçeneği ile pek çok banka tarafından veriliyor. Blokeli olarak klasik kredi kartları gibi kullanılabilen ve kredi puanının düzelmesi için etkili olan bir yöntemdir. Kara listedeyken kredi almak, kefil ve belge İle yapılabilir.

Sicilim Bozuk Kredi Almak İstiyorum

Sicili bozuk olana kredi kartı başvurusu yapılmış fakat olumlu yanıtlanmamış kişiler, devlet ve özel bankaların sunduğu teminatlı kredi kartı başvurusu yapabilirler. Aktif bank sicili bozuk olana kredi ve mevduat hesabı açtırılarak, kredi kartı alınabilir.

Yasal takipte olanlara kredi veren bankalar arasında bulunan N Kolay Kredi formülü ile kredi sorunu olanlar kredi alabilir, kredi kartı alabilir ve aktif kullanım ile kredi sicil puanlarının yükselmesini sağlayabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap