Kamu Bankaları 100.000 TL'ye Kadar Borç Kapatma Kredisi Veriyor Başvuru Koşulları Belli Oldu

Devlet bankalarının özellikle vatandaşın ekonomik durumunu iyiye doğru yönlendirmek için yaptığı çalışmalar devam ediyor. Borç kapatma kredisi ise bunlardan birisi. Devlet desteği ile beraber borçlarını ödemek isteyenlere 100 bin TL nakit veriliyor.

Üç kamu bankasının internet siteleri üzerinden duyurduğu yeni devlet destekli borç kapatma kredisi ile tüm borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. 100.000 TL’ye kadar üst limitle sunulan bu kredi kampanyasından faydalanmak isteyenlerin ise düzenli geliri olması şart. Emekli olmanız durumunda hemen onay alabileceğiniz gibi uzun süredir sigortalı bir işte çalışıyorsanız yine tüm borçlarınızı tek bir çatı altında toplayabilirsiniz.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından sunulan 100 bin TL borç kapatma kredisi mevcut tüm banka kredisi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabı borçlarınızı kapatarak geriye artan nakdi size sağlamaktadır. Tüm borçlar otomatik olarak sistem üzerinden kapanacağı için sizi büyük bir uğraştan kurtarabiliyor.

 

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi Nasıl Çekilir?

 

Ziraat Bankası müşterisiyseniz mobil uygulama, internet bankacılığı ve aynı zamanda bizzat şubelerden başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer müşterisi değilseniz bu kez gelir belgesi ve borçlarınıza ilişkin dokümanları paylaşmak adına şubeleri ziyaret etmeniz gerekiyor. 100.000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi 36 ay vadeyle sunulduğu gibi 3 ay ertelemeli şekilde tanımlanıyor.

 

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?

 

Düşük faiz oranıyla borç kapatma kredisi çekmek özellikle diğer bankalara, KMH ve kredi kartlarınıza olan borçlarınızı bir noktada toplamanıza olanak tanıyor. Pek çok bankaya ya da karta borçlu olanlara yalnızca Vakıfbank kredisini ödeyerek ekonomik anlamda nefes alma şansı tanıyor. Şubelerden kolayca başvurabileceğiniz kredi size 36 ay vade ve 3 ay erteleme şansı tanıyor. Ki 100 bin TL üst limite kadar faydalanabiliyorsunuz.

 

Halkbank Borç Kapama Kredisi 3 Ay Ertelemeli

 

Borçlarınızın tümünü kapatmanızı sağlayan bu kredi teklifi aynı zamanda 3 ay boyunca hiçbir şekilde ödeme yapmamanızı sağlıyor. 3 ay ertelemeli krediyi 36 ay vadeyle çekebiliyorsunuz. Üstelik 100.000 TL’ye kadar da faydalanma şansınız var. Gelir belgenize bağlı olarak kredi notunuz ne kadar yüksek o kadar üst limitten borç kapatma kredisi kullanmanız mümkün hale geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap