Jeep Kasko Sigortası

jeep-kasko-sigortasi-57407

Jeep Kasko Sigortası Geçmişten günümüze araç kullanımının artmasıyla beraber, kasko terimi bir hayli önem kazandı. İtalyanca kaza anlamına gelen kasko sözcüğü, günümüzde araç sahipleri için anlamı büyüktür. Kasko sigortası, olası kazalara karşı araç kullanıcıları için adeta bir can simidi görevi görür.

Kasko sigortası sayesinde araç sahipleri sadece kazalara karşı değil aynı zamanda ek teminatlar ile her türlü doğa afeti, çarpma, yanma, çalınma gibi durumlarda da araçlarını güvence altına alır. Ayrıca kasko sigortaları sadece doğal afet gibi olayları kapsamaz aynı zamanda aracın teknik arızasından kaynaklanabilecek sorunlar için de müşterilere özel çözümler sunar.

1938 yılında Amerika ordusu için sağlam, güvenilir ve güçlü otomobil ihtiyacını karşılamak için düzenlenen yarışmada birinci gelen ve o dönemde temelleri atılan Jeep marka otomobil, günümüzün en gözde araçlarındandır. Jeep marka otomobil tutkunları için bir hayli değerli olan bu araç, Jeep Kasko Sigortası ile teminat altına alınır.

Bu sigorta, Jeep marka otomobiller için özel olarak belirlenmiş bir poliçedir. Jeep kasko sigortası, aracın yanma, çalınma veya çarpışma nedeniyle oluşan maddi zararını karşılar. Aynı zamanda araç içindeki aksesuarlarda sigorta kapsamında yer alır ve herhangi bir zarar durumunda hasar tarihindeki piyasa fiyatı ile teminat altına alınır.

Çeşitli Avantajları ile Jeep Kasko Sigortası

Çeşitli Avantajları ile Jeep Kasko Sigortası

Ülkemizde pek çok nedene bağlı olarak trafik kazaları meydana gelir. Özellikle de döviz kurunun sürekli değişmesi ve buna paralel olarak orijinal araç parça fiyatlarının sürekli artması sürücüleri bir hayli zor duruma sokar. Fakat Jeep kasko sigortası, aracınızda meydana gelen hasarın bedelini karşılayarak sizi bu zor durumdan kurtarır.

Başka İçerik:  Motorlu Taşıtlar Vergisi Nedir ve Nasıl Hesaplanır?

Jeep kasko ile yapacağınız ek teminatlar sayesinde aracınızın sigorta kapsamını genişletebilirsiniz. Sel ve su baskını hasarı, deprem, toprak kayması, yanardağ püskürmesi, fırtına dolu gibi doğal afetlere karşı kasko sigortası ile önlem alınabilir.

Jeep Kasko Sigortası İle Geniş Kapsamlı Koruma

Jeep Kasko Sigortası İle Geniş Kapsamlı Koruma

Jeep kasko sigortası, standart kaskoya eklemeler yapılarak kapsamı genişletilebilir. Araç sahiplerinin isteği doğrultusunda kapsamı genişletilen kasko sigortası ile olası risklere karşı önceden önlem alınır. Jeep kasko sigortası, sadece doğal afetlerde değil her türlü terör saldırısında, grev, lokavt gibi halk hareketlerinden doğacak zararlarda da araç sahiplerinin yanındadır.

Ayrıca araç içinde kanunlara uygun olan patlayıcı veya yakıcı maddenin taşınması nedeniyle doğabilecek her türlü zarar da sigorta poliçesi kapsamında teminat altına alınır. Jeep kasko aracında oluşabilecek paslanma, donma ve bakımsızlıktan kaynaklı sorunlar sigorta ile teminat altına alınarak oluşabilecek zararların maliyeti önceden önlenir. Böylece araç kullanıcıları büyük bir maddi yükten kurtularak araçlarını sürmenin keyfini çıkarır.

Jeep Kasko Sigortası ile Yolda Kalmayın

Jeep Kasko Sigortası ile Yolda Kalmayın

Akü bitmesi, lastik patlaması, direksiyon kontrol kilidi arızası gibi nedenlerle yolda kalan araçlar, sürücülere zor anlar yaşatır. Özellikle de aracın park edildiği yer orman, dağ, bayır gibi ıssız bir yerse sürücüler için işler daha da zorlaşır. Jeep kasko sigortası böyle bir durumda sürücülerin imdadına yetişir ve çekici hizmeti sunarak araç sahiplerinin bu mağduriyetleri esnasındaki zor durumdan kurtarılmasını sağlar.

Jeep araçlar için kasko sigortası bir telefon ile kasko kapsamında ücretsiz olarak çekici hizmeti sunar. Böylece teknik arızadan kaynaklanan ve sürücüleri zor durumda bırakan durumlar kolaylıkla çözüme kavuşur. Jeep kasko sigortası müşterilere seyahatlerini güvenle yapabileceği bir ortam sunar

Jeep Kasko Sigortası ile Aracınız Emin Ellerde

Jeep marka kamyon, minibüs gibi araç türü fark etmeden hizmet veren ve sadece Jeep marka otomobillere özel hizmet veren Jeep kasko sigorta, araçları sigorta ile güvence altına alır. Yetkili bir Jeep servisinde aracın hasar durumuna ve ekspertiz işlemlerine göre maliyeti kısa sürede çıkarılarak sizlere sunulur.

Başka İçerik:  Araç Kasko Değeri Nerede Kullanılır?

Anlaşmalı servislerde işin ehli uzmanlarca ve orijinal parça kullanılarak onarılan araç, tıpkı ilk günkü gibi müşterilere teslim edilir. Ayrıca arızadan kaynaklı parça değişimlerinde özel kampanyalar da sunan Jeep kasko müşteri memnuniyeti sağlar. Siz de Jeep marka aracınızı kasko sigortası ile teminat altına alarak içiniz rahat bir şekilde sürüş deneyimi yaşamaya imkân sunar.

Jeep Kasko Sigortası ile Teminat Dışında Kalan Özel Durumlar

Jeep Kasko Sigortası ile Teminat Dışında Kalan Özel Durumlar

Jeep kasko sigortası ile teminat altına alınan araçlarda bazı özel haller poliçe kapsamı dışındadır. Sigortalı aracın anahtarının araç içinde bırakılması veya anahtarsız çalışan araçlarda kullanılan aparatın araç içinde bırakılması durumunda ortaya çıkan her türlü hırsızlık işlemi sigorta kapsamı dışındadır. Aracı kiralayan kişilerin veya aracı kullanmasına izin verilen kişilerin aracı çalması durumunda kasko sigortası teminat dışındadır. Yine aracın vale veya otopark görevlisi tarafından çalınması veya maddi hasara uğratılması sonucu oluşan zararlar teminat dışındadır.

Jeep kasko sigortası, sigorta tarihinden itibaren bir yıl süreyle müşterilerine hizmet verir. Eğer sizde aracınıza Jeep kasko sigortası yaptırmaya karar verdiyseniz yetkili bayiliklerde uzman kişilerle görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylece aracınız için en uygun kasko sigortasını belirleyebilir, sigortanıza ek teminatlar ekletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap

close

Bizden Haberdar Ol