İyi Ki Varsın Sözleri

İyi Ki Varsın Sözleri

İyi Ki Varsın Sözleri İnsanlar hayatları boyunca değer verdikleri ve hayatından hiçbir zaman gitmesini istemedikleri insanlarla bir araya gelmek istemektedir. Bu insanlarla karşılaştıklarında, sahip oldukları mutluluk ve sevgi düzeyini ifade edebilmek için sözlerden yararlanmakta özellikle de iyi ki varsın sözleri ile duygularını anlatmaya çalışmaktadırlar. Bu sözler ile karşısında ki insana hayatlarındaki yerinden ne derecede memnun olduklarını anlatmayı amaçlamaktalardır.

İnsanlar hayatında sürekli olarak birileriyle iletişim kurmaya ve gerekli durumlarda bağ kurmaya ihtiyaç duyar bunun en büyük nedenlerinden birisi de insanların hislerini ve duygularını paylaşma isteği olarak anlatılabilir. Bu nedenle insanlarla iletişim kurarken oldukça dikkatli olmalı, hayatımıza aldığımız insanların bizim için değerli olmasına özen göstermeliyiz.

 İnsanlarla kurduğumuz ilişkilerde güzel sözler ile iletişim kurmalı ve bu sözlerin karşımızdaki insana ne kadar değerli hissettirdiğinin farkında olmalıyız. Karşılıklı ilişkilerde mutluluk ve huzurun sağlanabilmesi için karşınızdaki insana verdiğiniz değerin hissettirilmesi ve bu değerin açık bir şekilde dile getirilmesi de oldukça önemlidir. Bu cümlelerin herkes için söylenmiyor oluşu da karşınızdaki insan için söylediklerinizin önemini ciddi derecede arttıracaktır.

İyi Ki Varsın Sözleri

İyi ki Varsın Sözleri

Manşet: Ne güzel bir şeydir birini koşulsuz, kuralsız, hiç beklentisiz olduğu gibi kabul etmek. Ve ona iyiki varsın diyebilmek.

Dost dediğin senin gibi olur iyiki varsın.

İyiki geldin. Hoş geldi yüreğime yüreğin. İyiki varsın. Canımsın, dualarımsın.

Oysa sen benim için bir gün değil her gün özelsin. İyiki varsın.

Aklımdasın bunu sende aklından çıkarma ey yar. İyiki benimlesin, seviyorum seni.

Ne güzeldir birine iyiki varsın diyebilmek. İyiki varsın sevgilim.

Şu kısacık ömürde, bana bütün bu güzellikleri yaşattığın için çok teşekkür ederim. İyiki varsın.

Bir tek insanın bize iyiki varsın demesi, var olduğumuz için mutlu olmamızı sağlar.

Yüreğim yüreğinde gözlerim gözlerinde bunu sakın çıkarma aklından. Diyorum ki İyiki varsın bir tanem.

Ayrı iklimlerde yaşasak da sen hayat güneşimsin. İyiki seni tanıdım ve iyiki sen varsın.

Sana süslü sözcükler ile süslenmiş cümleler söylemeyeceğim. Sadece diyeceğim ki seni aldığım nefes kadar seviyorum.

Yüzümden düşen bin parçayı toplayıp da, yerine kocaman bir tebessüm yerleştiren insanlar var ya, onlar iyiki var!

Eğer özlüyorsan birini uyusan bile geçmez onun özlemi. Ve dersin ki ne büyük özlemmiş be dostum geçmek bilmiyor ve bilmeyecek.

Ne güzel bir duygudur hayatında en çok sevdiğin, değer verdiğin, gönlünün en güzel yerinde taşıdığın insanlara iyiki varsın diyebilmek.

Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyiki varsın.

Dostluk çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim dostluğumuz deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyiki varsın.

Bozguna uğramış bir orduya benzetiyorum hayatımda olmadığın günleri. Ve şimdi hayatımdasın, zafere doymayan kumandan gibiyim varlığının tesiriyle. İyiki varsın.

Baktığım sen gördüğüm sen istediğim sen sevdiğim sensin. Ey hayalimin sevdası düşlerimin yari seni çok ama çok sevmekteyim bunu unutma iyiki varsın bir tanem.

Öyle bir haldeyim ki şu an kimseye anlatma şansım yok, ama sende anlamazsın biliyorum. Çünkü ben bile anlamıyorken seni severken sensiz kalmayı sen nasıl anlayasın. O yüzden bana kızma ve sev beni. İyiki varsın bir tanem.

Hayata anlam katanım saklı düşlerimin sevdası seni sevmek çok ama çok güzel bir duygu bilesin. Onun için bırak seni her gün sil baştan seveyim. İyiki benimlesin yüreğimin sevdası.

İyiki varsın hayatımda sevgilim. Seni tanıdıkça hayatın güzelliklerini anlıyorum zamanla. Seni tanıdıkça kalbime hak veriyorum. Kalbim attıkça sevgilim sen benim sol yanım sen benim en büyük hayat anlamımsın. Sen sadece benim değil geleceğimin de adısın bir tanem.

Artık rest çektim rüyalara ve küstüm gece uykusuna. Tüm insanlar en derin uykulardayken ben sana dalıyorum ve seni özleminde kayboluyorum yarim. Herkes uykuya doyamazken ben sana doyamıyorum yarim. İyiki varsın bir tanem.

Sıcacık yuvamda duran, çocuklarımın annesi, bende seni seviyorum. Sağlıkla, seninle ve çocuklarımla nice güzel günler geçirmeyi, seninle yaşamayı, yaşlanmayı diliyorum. İyi dileklerini yazacak olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum. İyiki varsınız arkadaşlarım. İyiki varsınız.

HEY, BU MAKALELERE MUTLAKA GÖZAT!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap

close

Bizden Haberdar Ol