İyi Geceler Mesajı ile Sevdiğinizi Mest Edin

iyi geceler mesajı Yatmadan önce sevgilimize mesaj atmazsak trip yiyebiliriz. Özellikle iyi geceler yerine daha etkili kısa veya uzun sözler bulmaya çalışırız.

İyi geceler mesajı Sevdiğimiz ve değer verdiğimiz kişilere uyumadan önce mesaj yazarız. Bu mesajı alan kişiler de oldukça sevinirler. Okurken mutlu olur ve gülümserler. Sizler de sevgilinize, arkadaşınıza ya da uzakta olan anne ya da babanıza anlamlı ve güzel iyi geceler mesajı yazabilirsiniz. Ne yazmanız gerektiğini bilmiyorsanız ya da farklı bir şeyler yazmak istiyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz. Mesaj yazmak sizin ne kadar hoşunuza giderse okuyan kişinin de bir o kadar hoşuna gidecektir.

En anlamlı iyi geceler mesajı nasıl yazılmalıdır? Sevdiğiniz kişiyi nasıl mutlu edebilirsiniz? hadi birlikte okuyalım ve telefonunuzu alıp ona mesaj yazalım…

Yattım seni düşünüyorum. Yanımda olmasan da satırlarımdasın. Seni görmesem de aklımdasın. Sana sarılamasam da kalbimdesin. İyi geceler olsun sana.

Yine uykusuz bir gecenin başındayım. Saatler geçmiyor, sabah olmuyor. Gece bitsin istiyorum. Çünkü gündüz seni göreceğim. İyi uykular canım benim.

Kalbim kanatlanıp uçuyor, senin sevgin yüreğimin derinliklerinde duruyor. Seni o kadar çok seviyorum ki şu gönlüm hep seni istiyor. İyi uyu iyi dinlen.

Seni çok özledim. Rüyamda seni görmek istiyorum. Ellerini tutamadım sana sarılamadım ya rüyamda bunları yapmak istiyorum. O yüzden hemen uyumalıyım. İyi geceler aşkım.

Tatlı rüyalar biriciğim. Seni düşünerek yattım. Sabah yine seni düşünerek uyanacağım. Zaten her an hayallerimdesin. Sana kavuşmayı bekliyorum. İyi istirahatler.

İyi geceler günümün sonu, sabahımın başlangıcı. Sabah günün seninle aydınlanması dileği ile…

Yine seni düşünerek başımı koydum yastığa. Gözlerimi kapattım yine seni gördüm. Seni çok özledim. İyi geceler gönlümün çiçeği.

İyi geceler ömrüm. Bir günü daha seninle tamamlayıp sabahına tekrar merhaba demek için, şimdilik iyi uykular.

En Etkili İyi Geceler Mesajları

Bazı mesajlar oldukça etkileyicidir. Onları okuyan kişi sabah uyandığında yine o cümleleri düşünür ve mutlu olur. Etkileyici iyi geceler mesajı ile sevdiğiniz kişiyi etkiniz altında bırakabilirsiniz. İşte sizler için derlediğimiz mesajlardan bazıları:

Gecenin karanlığından korkmuyorum. Sensiz kalmaktan korkuyorum. Uykusuzluktan korkmuyorum seni rüyamda göremeyeceğimden korkuyorum. Sabahın ilk aydınlığında sana koşup gelmeyi çok istiyorum. Onun için hemen uyumalıyım. İyi geceler aşkım.

Seninle birlikte aşk sarhoşu oldu şu gönlüm. Ayılmak istemiyorum. Bu sarhoşluk çok güzel. Biraz başım dönüyor seni düşününce. Kalbimde hızla çarpıyor. Ama ben memnunum bu durumumdan. Hiç ayılmak istemiyorum. Tatlı rüyalar canım benim.

Canım senin yanında olmak istiyor ama şu anda onu yapamıyorum. Canım sıkılıyor sen yokken. Ama çözüm bulamıyorum. Seninle olmak istiyorum. Sabret güzelim yakında yanına geleceğim. Şimdilik iyi geceler demekten başka bir şey gelmiyor ki elimden.

İyi geceler mesajı
İyi geceler mesajı

Sevgiliye Romantik İyi Geceler Mesajları

Sevdiğiniz kişiye onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatmak için romantik iyi geceler mesajı yazmalısınız. Böylelikle kendinizi ifade edebilir ve ona da sevginizi gösterebilirsiniz. Sevgiliye iyi geceler mesajı 2022 ile sizlerle birlikteyiz.

Iyi geceler sevgilim. Bugün bitse de sabahın tekrar seninle olacağını bilerek gözlerimi kapatıyorum. Seni seviyorum.

Ömrümdeki bu günümü de seninle paylaştığım için çok şanslıyım. Yarınıma da seninle devam etmek üzere, iyi geceler.

Şimdi uyumak için sağa, sola dönüyorsun ya, benim her yanım sensin, ne yana dönsem, baksam sen iyi geceler her yanım.

Birlikte göz göze bakıp iyi geceler diyeceğimiz günleri düşünerek uyuman dileği ile.  Ben öyle uyuyorum çünkü. İyi geceler.

İyi geceler hayatım, bu hayatın güzel günlerinde sana sahip olduğum için çok şanslıyım. Hayatı güzel yapan sensin çünkü.

İyi geceler bütünüm. Günüm, gecem, uykum. Her anı seninle yaşarken, uykumda da seni kaçıramam dimi, rüyamda görüşürüz:)

İyi geceler gün ışığım. Karanlığın seninle aydınlandığı, gecenin sabahında senin var olduğun, ışıltılı günlere.

İyi geceler güzellik. Her anımı güzel yapan, her zamanı önemli kılan, her an düşüncemde olan sana, şimdi iyi uykular diliyorum.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

Sen uyurdun. Bilmezdin, ben uzaklardan üstünü örterdim her gece.

Keşke şu an sesini duyabilsem. Yanında uyuyabilsem. Canımda Ötem…

Bir geceyi değil bütün geceleri sana armağan ediyorum canım sevgilim. İyi geceler Sultanım…

Yıldızlar ve ay nasıl bağlıysa birbirine gecelerde, ben de sana bağlıyım bütün varlığım ve yüreğimle. Sen görüp görebileceğim en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. İyi geceler canım, cananım.

Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim.

İyi Geceler Mesajları Kısa

En güzel geceler senin olsun. İçin aşkımla dolsun. İyi geceler.

Sensiz uyanacağım sabaha nasıl “iyi” geceler diyebilirim ki?

Rüyanda beni gör bir tanem

Seni seviyorum. İyi uykular diliyorum.

Sensizim ama seni rüyalarımda görmek isterim. Hayırlı geceler.

Seni gözüm kapalı iken de açık iken de görüyorum. İyi uykular canımın içi.

İyi geceler gözümün görmediği gönlümün hissettiği kadın.

Seni düşünerek uyumak çok güzel. Hadi uyuyalım.

Seni rüyamda görmek için uyuyorum iyi geceler.

Uyuyalım ki sabah çabuk olsun ve seni göreyim.

Seninle uyumak çok güzel olurdu ama olsun seni düşünmek de güzel. İyi geceler.

Seni seviyorum. Gecen iyi uykun güzel geçsin.

Rüyanda beni gör emi çünkü ben seni göreceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap