İyi Dilek Mesajları

İyi Dilek Mesajları Birbirlerine iyi dileklerde bulunan kişiler, mutluluklarını ifade etmek amacıyla karşılıklı olarak güzel mesajlar gönderir. Bireyler, sevdiklerine arkadaşlarına ve istedikleri herkese iyi dileklerde bulunur. Bir başarıyı kutlamak ya da bir sınava girmek isteyen kişilere iyi dilekler gönderilerek girdiği bu süreci en iyi bir şekilde atlatması dilenir. Aralarında iyi bir bağ bulunan herkes, iyi dilek gönderen kişinin iyi dileğinden dolayı oldukça mutlu olur. İyi dilek, herkese gönderilir ve karşılığında herhangi bir şey beklenmez.

Zorlu süreçlerden kolaylıkla çıkmak ve kötülüklerden arınmak amacıyla gönderilen tüm iyi niyet mesajlarının hepsinde farklı bir anlam vardır. İnsanlar, yüzlerce özel dilek mesajları arasından kendilerine uygun olanı seçip sevdiklerine gönderirler. Sınavında başarılı olmak isteyene, herhangi bir rahatsızlığı olup ameliyat ya da operasyon geçirene ve daha farklı birçok iyi dilek, iyi dilek mesajıgönderilerek iletilir. Birbirinden güzel iyi dilek mesajı arayışında olanlar için, herkesin zevkine göre iyi dilek mesajı mevcuttur. Dileyen, beğendiğini seçip en sevdiği kişiye gönderebilir.

İyi Dilek Mesajları
İyi Dilek Mesajları

İyi Dilek Mesajları

  • Her yeni gün geçen günlerini aratmasın, mutluluk seni bizim aramıza katsın.
  • Bir dilek tuttum senin için mutlu ve huzurlu yarınların için sevgi neşe ve bolluk arkadaşın olması için.
  • Mezuniyetini en içten dileklerimle kutluyorum, hayat okulunda başarılar diliyorum.
  • İyi dilekler diledim senin için bilmem etkisini hissettin mi? Bekle birazdan yağmur gibi üzerine yağacaklar.
  • Yeni işinde başarılar diliyorum, kariyerinde yükselmeni ve hayırlı çalışmalar dileklerimle.
  • Bir nasihat: Kendine dikkat et. Bir rica: Sakın değişme! Bir Dilek: Beni unutma. Bir Yalan: Seni hiç sevmiyorum. Bir Gerçek: Seni çok özlüyorum.
  • Melekler üzerinde kanat gersinler seni kem gözlerden götürsünler sevgili gözlere yakın etsinler Allah’a emanet olasın.

İyi dilek ve temenniler her konuda değişik format içermektedir. Siz değerli okurlarımızdan değişik konularda iyi ve güzel dilek temenni mesajlarınızı konuya cevap olarak bekliyoruz.

Uzaklarda çok uzaklarda engin dağların ardında bağırmak haykırmak istiyorum çok değil üç kelime seni çok seviyorum.

Başaklar doldukça eğilir. Papatya hüzünlendikçe boynu bükülür. Güneş yükseldikçe ruhu yücelir. Sen ki, bir başak kadar olgun; papatya gibi mağrur; güneş kadar sıcak ve aydınlıksın.

Dost vurulunca değil unutulunca ölür. Biz sevdiğimizi kan çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde taşırız.

Sevgi feda edebileceklerle ölçülüyorsa eğer, aç gözlerini ve etrafına bak. Gördüğün her şeyi feda edebilirim sana, ama sakın aynaya bakma o gördüğünü asla!

Rüzgârın kemanini çaldığı, damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına uzanıp ta keşke dediğin tüm güzellikler gerçek olsun.

Gözlerin nehir, kaşların köprü olsa, tam ortasından geçerken ipler kopsa ve ben yanaklarından süzülüp düşsem dudaklarına, beni öper misin? Yoksa gözyaşı gibi siler misin?

Öyle mutlu ol ki; güzellikler bile seni kıskansın. Gözyaşların yanağında nem değil dudaklarında kahkaha olsun. Mutluluklar hep senin olsun

Sana içimden en güzel dilekler, gönül bahçemden yollarına çiçekler yüreğimden sonsuz sevgiler ve yanağına kocaman öpücükler gönderiyorum çünkü seni özlüyorum.

Sen yürü ben izin olurum, sen sor ben cevabın olurum, sen her zaman kalbinin olduğu yerde ol ki, belki bir gün kalbinin sahibi olurum.

Ömür denilen yıllara hicranı diziyorum. İçimdeki acıyı herkesten gizliyorum. İnsanım ben, ümitle yaşıyorum. Senden merhamet değil sevgi bekliyorum.

Evlilik yıl dönümünüzü en içten dileklerimle kutluyorum hayırlı mutlu nice yeni senelere ulaşmanızı diliyorum.

Gördüm diyebilseydim eğer gördüklerime kimseler inanmazdı, hayal derlerdi, bilselerdi sende neler gördüklerimi bir ömür boyu hayal görmek isterlerdi.

Kahramanlık ne tek başına bir yükseliştir. Nede yıldızlar gibi parlayıp sönmek. Kahramanlık; ileri atılmak ve bir daha dönmemektir.

Hayatın bütün güzellikleri ve mutlulukları yanında olsun, gönlünden huzur ve sevgi hiç eksik olmasın, güzel hayallerin bir bir gerçek olsun, güzel delklerim hep seninle beraber olsun.

Sağlık sıhhat ve mutluluk dileklerimi senin için biriktirdim şimdi hepsini birden sana gönderiyorum sakın altında kalma sen de ban yolla.

Uyanınca insanı uyandığına bin pişman eden geriye dönmek isteyip de dönmeyince çaresizlikten delirten hayatta sadece bir kez görülecek harika bir rüyasın sen.

Hayır güzel ve iyi dilekler benim dilimdeler, senin için tekrar tekrar dolaşıp duruyorlar güzel dileklerim hep seninle beraber unutma.

Bizim yörelerde kaderimiz doğuştan yazılır, şiirlerimiz hayatımızı anlatır, sevdamız yüreğimiz kadar mert olur, seni unuttum kelimesi sadece mezar taşına yazılır.

Yağmurun toprakla buluşması, güneşin yeryüzünü ısıtıp – aydınlatması gibi, gökkuşağı görmenin mutluluğu gibi. Dileklerimiz gerçek olsun.

Hayallerini beklentilerinle kurma, umutlarını da yitirirsin! Yıldızlara her baktığımda onlara seni sevdiğimi söylüyorum ama sana asla çünkü aramızda ay, yıldızlar ve benim kahrolası gururum var. Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde hissettiğin o bir damla serinliği benimle paylaşmak istersen yönünü rüzgara dön ben o rüzgardayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap