Hayırlı Olsun Mesajları

Hayırlı Olsun Mesajları İnsanlar hayatlarında güzel bir karar aldıklarında veya mutlu olduklarında o kişilere hayırlı olsun mesajları atarlar. Bu mesajlarla birlikte onlara iyi dileklerde bulunulur ve onlarla birlikte mutluluğa ortak olunur.

Hayatımızda sürekli olarak kararlar alarak yeni adımlar atmayı deneriz. İstediğimiz şeylere kavuşmak için sürekli çalışır ve çabalarız. Çabalarımızın sonunda ise kimi zaman bizi mutlu edecek sonuçlar elde edebiliriz. Bu kimi zaman okulu kazanmak olabilir kimi zaman evlilik kararı olabilir kimi zaman ise ev, arama almak olabilir. Bizleri mutlu eden olaylar başımıza geldiğinde ise sevdiğimiz insanlar da bizi tebrik etmek için hayırlı olsun mesajları atarlar. Bu Güzel mesajlar sayesinde yapılan işlerin bizlere hayır getirmesini dilerler. Hayırlı olsun mesajları bir nevi karşısındaki kişiye değer verme ve onu düşünme mesajlarıdır.

İnsanlar değer verdikleri kişiler tarafından önemsenmek ve sevilmek ister. Başına güzel bir iş geldiğinde de değer verdiği kişinin onunla birlikte mutlu olmasını ister. Hayırlı olsun mesajları sayesinde onlarla birlikte mutlu olduğunuzu gösterebilir ve bu sayede o kişileri daha çok mutlu edebilirsiniz.

Hayırlı Olsun Mesajları
Hayırlı Olsun Mesajları

Editörün Seçimi Hayırlı Olsun Mesajları

 1. “Hayırlı olsun! Bu güzel haberle birlikte yepyeni bir dönem başlıyor. Umarım bu yeni başlangıç, senin için sadece mutluluk, başarı ve bolca güzellik getirir. Her adımda yanında olduğumu unutma. İyi şanslar!”
 2. “Hayırlı olsun! Bu güzel haberle beraber kalbim de sevinçle doluyor. Sana yeni başlangıçlar, heyecan verici fırsatlar ve büyük başarılar diliyorum. Umarım hayatının bu yeni bölümü senin için daima aydınlık ve mutlu olur.”
 3. “Hayırlı olsun! Bu başarınla gurur duyuyorum ve ne kadar çok çalıştığını biliyorum. Şimdi senin için yeni kapılar açılıyor ve önünde parlak bir gelecek var. Yolculuğunda her zaman yanında olduğumu unutma. Tebrikler!”
 4. “Hayırlı olsun! Bu büyük adımı atmak için cesaret ve kararlılık gösterdin. İnanıyorum ki, bu yeni başlangıç senin için sınırsız fırsatlarla dolu olacak. Kendine olan güveninle tüm engelleri aşacaksın. Yolculuğunda başarılar diliyorum.”
 5. “Hayırlı olsun! Bu harika haberle birlikte yüzünde gördüğüm gülümseme beni de mutlu ediyor. Şimdi yeni bir sayfa açıldı ve umut dolu bir gelecek seni bekliyor. Sana her zaman destek olmaktan mutluluk duyacağım. İyi şanslar!”
 6. “Hayırlı olsun! Bu başarıyla birlikte kutlamak için çok sebep var. Sana yaptığın harika işin takdirini sunuyorum ve gelecekteki başarılarının da farkındayım. İnanıyorum ki, bu başlangıç senin için çok parlak olacak. Tebrikler!”
 7. “Hayırlı olsun! Bu haberle birlikte içimdeki sevinç tarif edilemez. Yıllardır emek verdiğin ve üzerinde çalıştığın bu hedefe ulaştığın için gurur duyuyorum. Bu başarıların devam edeceğine ve daha da büyüyeceğine inanıyorum. İyi şanslar!”
 8. “Hayırlı olsun! Bu güzel haber senin için gerçek bir dönüm noktası. Sana içtenlikle başarılar diliyorum ve yolculuğunda sana bolca ilham getirecek olaylarla dolu bir gelecek diliyorum. Her zaman senin yanında olacağımı unutma.”
 9. “Hayırlı olsun! Bu başarı senin sadece yeteneklerini değil, aynı zamanda azmini ve kararlılığını da gösteriyor. Şimdi yeni bir sayfa açıldı ve ben senin için en iyi şeylerin olacağına inanıyorum. Yolculuğunda başarılar diliyorum.”
 10. “Hayırlı olsun! Bu büyük başarıyı elde etmek için gösterdiğin çaba ve özveri takdire şayan. Şimdi bir sonraki adımına geçmenin heyecanını yaşayabilirsin. Seni her zaman desteklemek ve gurur duymak için buradayım. Tebrikler!”

Bu mesajlar, birinin başarısını kutlamak ve ona iyi dileklerde bulunmak için kullanılabilir. Onların sevincini paylaşmak ve gelecekteki başarılarında onlara destek olmak önemlidir.

Hayırlı Olsun Mesajları

 • Yeni işyeri açmışsınız bol kazançlar.
 • Yeni işiniz hayırlı olsun bol kazançlarınız olsun inşallah.
 • Hayırlı bol kazançlar dilerim hayırlı olsun.
 • Hayırlı ve bol bereketli kazançlar dileriz işyeriniz hayırlı olsun.
 • Araban hayırlı olsun, bizi de bir kere gezdirirsin artık.
 • Hayırlı olmasını diler, bu ilk adımın daha nice adımlara vesile olmasını temenni ederiz.
 • İş yeri açmışsınız, ne iş. Hayırlı olsun kanka. Bol kazançlar dilerim.
 • İş yeri açmışsın ama burada Zeki Müren de bizi görecek mi. Hayırlı olsun kardeş.
 • Arkadaşımın arabası var, bastı mı gider, şöförü de güzel mi güzel.
 • Yeni işyeri açmışsın, seninki benden kara. Hayırlı olsun. Başarılar dilerim kardeşim.

Araban kaskolu, havan fiyasolu olsun, yeni araban hayırlı olsun.

Bana sormadan hiçbir iş yapma demiştim. Sen iş yapmamış iş yeri açmışsın. Hayırlı olsun.

Senden de işyeri sahibi oldu ya. Helal olsun kardeşim. İyi dileklerim seninle.

Açmış olduğun bu iş yerinden hayırlı ve bol kazançlar kazanman dileğiyle yeni iş yerin hayırlı olsun.

Bankaya borcum olsun senin araban gibi arabam olsun. Dostumun arabası hayırlı olsun.

Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz. Daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle.

Hayır ve bereket Allah’tan olsun. Yeni çalışma alanın hayırlı olsun. Allah pişman etmesin.

İşte o an geldi dostlar artık seni alışverişte görecek, yeni işin hayırlı uğurlu ve bereketli olsun.

Sabahın ilk müşterisi senin olsun, kazancın hayırlı bereketli olsun, yeni işyerin hayırlı olsun.

Böyle bir yer açmak da nereden geldi aklına! Hay aklınla bin yaşa. Hayırlı olsun, bol kazançlar dilerim.

Dünyayı değiştirenler, ancak bunu yapabileceklerini düşünecek kadar çılgın olan insanlardır.

Dokuz ay karnında sakladın bize göstermedin artık geliyoruz bebeğimiz görmeye hayırlı olsun.

Arkadaşım yeni dünyaya gelen bebeğine hayırlı olsun. Allah’ım bahtını güzel eylesin.

Bak kardeşim sadece nişanlanmışsın, hala kurtuluşun var, etme eyleme yol yakınken gel dön. Hayırlı olsun.

Kardeşim hayırlı olsun, dikkat et ayağına bastırma, ayağına basmayı da unutma.

Yeni iş yeri açılışınızın, size mutluluk ve başarı getirmesini diler, her şeyin gönlünüzce gerçekleşmesini temenni ederiz.

Ne zaman açtın burayı. Hiç haberimiz olmadı. Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Allah bol kazanç nasip etsin.

Hak edilmiş başarılar için söylenecek tek söz vardır. Tebrik ederim ve bir temenni başarılarının devamını dilerim.

Aldığın arabanın koltukları binmekten eskisin, artık bizleri şehir şehir gezdirirsin. Yeni araban hayırlı olsun.

Kazancınız bol ve bereketli, işiniz sağlam ve düzenli yeni iş yeriniz hayırlı uğurlu olsun Allah girmiş olduğunuz bu yolda utandırmasın.

Benim görüşümü almadan hiçbir iş yapma demiştim. ama sen iş yapmamış tutmuş iş yeri açmışsın. Hayırlı olsun.

Bak bu mahallede bana rakip olma dostum demem tanımam dostum yeni işyerin hayırlı olsun. Allah bol kazançlar nasip etsin.

Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz. Daha nice başarılı işlerde çalışman dolayısıyla yeni işin hayırlı olsun.

Allah tekerinden lastiği, depodan benzini, radyodan Ferdi’yi eksik etmesin. Yeni aracın hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

Motoru güçlü, tekeri hızlı, sürüşü güvenli olsun, aldığın bu ilk araban sana ve ailene hayırlı olsun. Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.

Vay kardeşimiz araba almış bizde hayırlı olsun diyelim dedik, tekerler yağsız gitme biliyorsun, tekerlerini ne zaman yağlayalım? Hayırlı uğurlu olsun.

Sizler dünyanın en güzel gelini ve damadı olacaksınız ve mutluluğunuzda sizler kadar güzel olsun. Hayırlı uğurlu olsun.

Mutluluğunuzu ölümsüzleştirdiğiniz bu güzel günde aranızda olamamaktan büyük üzüntü duymaktayım ama gönlüm sizlerle, sizin mutluluğunuzla.

Bu en güzel gününüzde yanınızda olamadığım için üzgünüm. Umarım her şey gönlünüzce olur ve bir ömür boyu mutlu olursunuz. Hayırlı olsun.

Artık bir hayatı bir bedende yaşamak, aynı kahkahaları atmak ve aynı acıları paylaşmak için birleştirdiğiniz hayatınızda sizlere ömür boyunca mutluluklar dilerim. En kötü gününüz böyle olsun.

İlk annelik duygusu, ilk babalık duygusu ve ilk bebek heyecanı bu ilkler sizlere huzur ve mutluluk getirsin. Bebeğiniz hayırlı ve uzun ömürlü olsun.

Bu gün belki anne bir bebek doğurdu, baba dokuz doğurdu ama sizde görmüşünüzdür buna değdiğini Allah mutluluğunuzu daim etsin. Bebeğinize sağlıklı bir hayat nasip etsin.

Anne karnında 9 ay 10 tutsak edilen ve bugün özgürlüğüne kavuşan bebeğinize Allah’tan sağlıklı ve mutlu olacağı bir hayat diliyorum. Bebeğiniz hayırlı ve sağlıklı bir evlat olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap