Güzellikte Yeni Trend; Buz Devri Estetiği

guzellikte-yeni-trend-buz-devri-estetigi-5745

Son yıllarda güzelleşmenin birçok alternatif yolu bayanlara sunulurken bilim adamları araştırmaları sürdürerek kısa zamanda kadınların zayıflama yöntemlerini b..

Son yıllarda güzelleşmenin birçok alternatif yolu bayanlara sunulurken bilim adamları araştırmaları sürdürerek kısa zamanda kadınların zayıflama yöntemlerini bulmak için büyük çabalar harcıyorlar.

Yazın verilen kilolar kışın tekrar alınarak kısır döngü içinde kalan bayanlar için yeni trend olan soğuk etkisiyle yağları kolayca yakan bir yöntemden bahsetmek istiyorum.

Günümüzde birçok estetik çare güzelleşmek ya da zayıf kalabilmek için uygulanıyor genelde cerrahi işlemler ya da farklı yöntemler bayanların güzelliği için uygulanıyor.

Son trend olan soğuk vererek yağ yakımını hızlanmasını sağlamak yerine görüşleri bir anda değiştirerek kesinlikle soğuğun yarattığı etkiyle yağ hücreleri daha fazla etkilenerek yo oldukları saptanmıştır.

CoolFit yöntemi olarak ta bilinen uygulama daha çok vücutta belli alanlarda biriken yağların kişiye özel oranlarda farklılık göstererek incelmesini sağlayan yeni bir teknoloji olduğunu belirtelim.

Daha çok hamilelik sürecinde aşırı kilo alan ve doğumunu sezaryenle yapan ve kilolarını vermeyen, diyet ve spor yaparak çabalayan ve bir türlü kilolarını veremeyen kişilerde oldukça etkili bir yöntem olarak tavsiye ediliyor.

Genelde sorunlu olan bölgeler olarak karşımıza çıkan alt karın, üst karın, sırt, kol, bacak iç ve dış bacakta biriken inatçı yağların etkili bir şekilde yok olması sağlanmaktadır.

Yağları soğuk etkisiyle parçalayan bu yöntem her yaşta ve sağlık durumu uygun kişilerde uygulana biliyor. Fakat soğuğa karşı tepki veren kişilerde uygulama yapılamıyor.

Oldukça kolay bir yöntem olduğunun da altını çizmekte yarar var çünkü istediğiniz bölge için sadece 1 saat gibi bir zaman diliminde uygulan yöntem tek bölge esasıyla da yapılmıyor aynı gün göbek ve bacak yağlarınızı yakabilen bu yöntemle yaşamınızda zamanı oldukça kolay değerlendirmenin de yolunu sunmuş oluyor.

Özellikle cerrahi işlemler sırasında genel ya da lokal anesteziye gerek kalmadan yapılan işlem ağrısız, acısız, zahmetsiz bir yöntem olarak ta tercih edilebilirliğiyle de dikkat çekiyor.

Kişiler işlemin uygulanmasının ardından hiç beklemeden sosyal hayatlarına dönerken tedavi süreci gerektirmemesiyle de oldukça konforlu bir işlem olarak tavsiye ediliyor.

Bu işlem kas üstü yağ dokusuna etki ederek çevre doku ve organların zarar görmesi gibi riskler taşımamaktadır. Kalıcılığı olan güvenilir bir yöntem olması da bayanlara sunulan avantajlardan biri olarak dikkat çekmektedir.

Buz devri estetiği yöntemin uygulanması ise yağların olduğu bölge hekim tarafında belirlenerek cildi korumak için alana ıslak mendil benzeri koruyucu özel bir malzeme kullanılarak bölge güvenliği sağlanır.

Ardından cihaz uygulanacak bölgeye tutularak yaklaşık 1 saat gibi bir sürede işlem sürmektedir.

Yağların parçalanmasıyla gerçekleşen yöntem işlem sonrasında etkisini göstermez fakat 2 ya da 4 ay içinde 1 ya da 2 bedene kadar incelme görülmeye başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap

close

Bizden Haberdar Ol