Gta San Andreas Hileleri, En Çok Kullanılan Hile Kodları

Gta San Andreas Hileleri Oyun dünyasında bazen öyle zorlanır ki hile kodları araştırmaya başlarız. Özellikle GTA San Andreas gibi popüler bir oyunda kullanımı daha önemlidir.

Gta San Andreas Hileleri, En Çok Kullanılan Hile Kodları nelerdir?Gta San Andreas Hileler Oyun dünyasında Rockstar Games şirketinin yaptığı GTA serisinin en iyilerinden olan San Andreas, birçok kullanıcı tarafından halen oynanmakta ve sevilmektedir.

25 Ekim 2004 yılında çıkmış olmasına rağmen bu koskoca 16 yıllık oyunda halen birçok gizem, aksiyon, hayat hikayesi gibi olaylar bulunmaktadır. Oynayanı ve izleyeni ekrana kilitleyen Gta San Andreas oyununda oyunu daha kolay hale getirmek için veya heyecanı dibine kadar yaşamak için hileler ve şifreleri bulunmaktadır.

Bu hileler kimi zaman mühimmat kimi zaman araç kimi zaman ise gündelik hayattaki hilelerden ibarettir. Bu hilelerin şifreleri ve ne işe yaradıkları da birçok oyuncu tarafından ezberlenmektedir. Ezberlemek ve öğrenmek isteyenler ise Gta San Andreas silah hileleri, Gta San Andreas araç hileleri, Gta San Andreas hileleri gibi birçok aratmayı internet üzerinden yapar.

Gta San Andreas Hileleri, En Çok Kullanılan Hile Kodları
Gta San Andreas Hileleri, En Çok Kullanılan Hile Kodları

Gta San Andreas Hileler

Gta San Andreas Mühimmat Hileleri

Gta San Andreas oyununda görevler daha kolay ve çabuk yapılsın diye insanlar kendilerine para harcamadan silahlar almaktadır. Bunlardan en bilinen kod ise LXGWIYL kodudur. Gta San Andreas birinci silah paketi hilesi içinde bulunan silahları oyuncuya sunar. Bir diğer kod ise KJKSZPJ’dır. İkinci silah paketini oyuncuya sunar.

UZUMYMW kodu da üçüncü silah paketini verir. Bunların yanında HESOYAM kodu Gta San Andreas zırh ve can hilesi verir. Aynı zamanda 250.000 Dolar da kullanıcıya sunar. BAGUVIX kodu ile ölümsüz olursunuz. AIYPWZQP paraşüt verir. ROCKETMAN jetpack verir. WANRLTW kodu sınırsız mermi, OUIQDMW araç sürerken nişan almayı ve NCSGDAG kodu ise silahları profesyonel olarak kullanmayı sağlar. Bu tarz hileler kullanıcıları oyun oynarken bir hayli kolaylık sunar.

Gta San Andreas Araba Hileleri

Lüks ve kaliteli arabalar kullanmak isteyen oyuncu oyunun karakteri CJ için yine birkaç kod yazmaktadır. Bunlardan birisi AKJJYGLC kodudur. ATV aracını kullanıcıya verir. JUMPJET kodu hydra yani roket uçak verir.

AIWPRTON tank verir. RZHSUEW kodu ise golf arabası olan Caddy’i verir. JQNTDMH jip, PDNEJOH yarış arabası, AQTBCODX romero, UBHYZHQ çöp kamyonu, KRIJEBR limuzin, KGGGDKP gemi, OHDUDE helikopter, EEGCYXT dozer verir. URKQSRK planör, AGBDLCID canavar kamyonu verir. GUSNHDE hızlı ve spor arabalar verir. Birçok arabayı kodlarla sağlayabilen kullanıcılar dilediğini alıp keyfince kullanabilir.

Gta San Andreas Trafik ve Hava Durumu Hileleri:

Hava durumunu ve trafikteki durumu değiştirmek isteyen oyuncular mevcuttur. Hava durumunu değiştirmek isteyen oyuncu ICIKPYH kodu ile çok güneşli, AUIFRVQS yağmurlu, YSOHNUL hızlı saat akışı, MGHXYRM gök gürültü ve fırtına, XJVSNAJ her zaman gece, AFZLLQLL güneşli hava, CFVFGMJ sisli hava, CWJXUOC kum fırtınası, ALNSFMZO bulutlu hava ve OFVIAC ise turuncu havayı yapar.

Kullanıcılar sevdiği hava tarzını burada kullanabilir. Kullanıcılar trafik durumu için CPKTNWT kodu ile tüm araçlar üst düzey seviyede kullanılır. VQIMAHA ile tüm araçlar maksimum seviyeye erişir. FVTMNBZ kodu trafikte kasaba araçlar bulundurur. VKYPQCF taksilere nitro verir.

BSXSGGC kodu ile dokunduğunuz araçlar patlatılır, THGLOJ sakin trafik sağlar, RIPAZHA uçan arabalar yapar. BGKGTJH trafikte kötü arabaları ortaya çıkarır. GUSNHDE kodu ile arabalar hızlı gider. YLTEICZ agresif araçlar doğurur. XICWMD görünmez arabalar yaratır. JCNRUAD kodu ise ekranınızdaki tüm arabaları havaya uçurur. Bu kodlar da eğlenmek için kullanılmaktadır.

Gta San Andreas Diğer Hileleri

Gta San Andreas oyununda farklı farklı hileler de bulunmaktadır. Bunların arasında ise en çok kullanılan hileler dahi mevcuttur. Gta San Andreas’in diğer hileleri arasına MROEMZH hilesi girebilir. Her mahallede CJ’in çetesi bulunur.

OGXSDAG maksimum saygınlık sağlar. EHIBXQS maksimum çekicilik sağlar. JYSDSOD maksimum kas sağlar. KVGYZQK zayıflatır. BTCDBCB şişmanlatır. AEDUWNV asla acıktırmaz. CVWKXAM sınırsız oksijen sağlar. LJSPQK polisler tarafından 6 yıldız (maksimum) seviyesi ile aranmanızı sağlar. ASNAEB koduyla polisler peşinizi bırakır. OSRBLHH aranma seviyenize 2 yıldız ekler. BIFBUZZ kodu ile de sokaklarda çeteleri bulundurur.

Gta San Andreas En Çok Kullanılan Hileleri

Oyunda serbest ve belirli kategorilerde hileler bulunmaktadır. Bu hileler arasından da diğerlerine nazaran daha sık kullanılanları vardır. Gta San Andreas’ta en çok kullanılan silah hileleri,  Gta San Andreas’ta en çok kullanılan araç hileleri gibi hileler mevcuttur.

Bunların en başına AEZAKMI koyulabilir. Polisten kurtulmayı sağlayan bu hile çok kullanılmaktadır. HESOYAM da bunlardan birisiddir. UZUMYMW, RIPAZHA, ROCKETMAN, WANRLTW, BAGUVIX, AEDUWNV, CVWKXAM, KGGGDKP, LJSPQK, AIWPRTON, GUSNHDE, AGBDLCID ve OHDUDE hileleri de yine en çok kullanılan ve en çok duyulan Gta San Andreas hileleri arasına girmektedir.

Gta San Andreas Hileleri Nasıl Kullanılır?

Gta San Andreas şifreleri bilinse de bazı kullanıcılar bu hileleri nasıl kullanacağını bilmez. Bu konuda birçok araştırma yapan oyuncular ise cevabı öğrenmeden gitmeyi istemezler. Gta San Andreas’ta bulunan bu hileleri kullanmak için oyuncu ESC tuşuna basıp hiledeki harfleri sırasıyla yazmalıdır. Böylece oyuncu ESC’yi kapattıktan sonra hilenin aktifleştiğini görecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap