Gri Takım Elbise Kombini Nasıl Yapılır

Gri, renk olarak beyaz ve siyahın birleşimi ile kurulan ve erkek giyim moasında da oldukça fazla kullanılan temel renklerden birisidir.

Gri, renk olarak beyaz ve siyahın birleşimi ile kurulan ve erkek giyim moasında da oldukça fazla kullanılan temel renklerden birisidir.

Çokça kullanılmasının en önemli sebeplerinden birisi de; diğer renkler ile çok kolay kombin yapılabilmesidir. Gri renk her zaman erkek modasının temel renkleri arasında kendine yer alacaktır.

Gri renk çoğu zaman kurtarıcıdır. David Beckham’ın favori olarak kullandığı renkler arasında yer almaktadır. Eğer izlemiş olduysanız bilirsiniz ki MadMen dizisinde oldukça fazla sayıda gri takım elbise kombinleri yapılmıştır.

Gri Takım Elbiseye Hangi Gömlek Giyilir?

Gri takım elbise ile, siyah, mavi, yeşil, pembe, beyaz gibi ya da auranıza uygun renkte gömlek ve kravat ile kolay bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Siyah gömlek, size ciddi ve ağır bir hava katabilir. Beyaz gömlek tercihi ise güven veren, ferah, özellikle de yaz aylarında tercih etmenizin faydalı olacağı bir renktir.

Gri renk takım elbiseye mavi tonlarında bir gömlek ise oldukça yakışacaktır. Genç profesyonellerin ilk tercihleri mavi gömlek olmalıdır. Erkeklerin kurtarıcı gömlek rengi mavidir. Bir çok kadın ve hem cis sempatik ve güvenilir bulur.

Gri Takım Elbiseye Hangi Renk Kravat Uyar?

Gri takım elbiseye kravat seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli konu gömleğin rengidir. Açık renk gömlek giyecekseniz koyu renklerdeki kravat ile contrast uyum sağlayabilirsiniz.

Gri takım elbiseye kravat kombini yaparken gömlek, mendil ve kravat üçlüsünü benzer renk tonlarından yana yapabilirsiniz. Eğer illa hepsi aynı olsun diyorsanız uç renkler olan bordo, kırmızı, turuncu ve kırmızı gibi renklerden tercih yapın.

Kötü Gri Takım Elbise Kombini Nasıl Yapılır?

Gri takım kombini yaparken takım elbisenin rengi oldukça önemli bir detay. Parlak renk damat olsanız bile ucuz ve kalitesiz görünmenize neden olacak gereksiz bir tercihtir. Sahne performansı ya da sanatçı dışında düğün,mezuniyet, işyeri giyimlerine uygun bir giyim tarzı değildir, dikkatli olun !

Sizin için hazırlamış olduğumuz gri takım elbise kombin örneklerine geçelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap