Gören Duyan Nedir, Nasıl Kullanılır? Ücretsiz Kayıp İlanı Ver!

goren-duyan-nedir-nasil-kullanilir-ucretsiz-kayip-ilani-ver-19442

Üniversite öğrencisi Berkay Çatak tarafından geliştirilen platform, son zamanlarda artan kayıp ve çalıntı haberlerinin önüne geçmeyi, kayıp evcil hayv…

Üniversite öğrencisi Berkay Çatak tarafından geliştirilen platform, son zamanlarda artan kayıp ve çalıntı haberlerinin önüne geçmeyi, kayıp evcil hayvanları yahut eşyaları en kısa sürede bulmayı hedefliyor. 2022 yılında kurulan, günde 20’den fazla kayıp ilanı gelen, üç senede binden fazla evcil hayvanı yuvasına kavuşturan Gören Duyan yenilikçi özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzü ile kayıp çalıntı konusunda mağduriyet yaşamış insanlara üç senedir ücretsiz bir şekilde hizmet veriyor.

Gören Duyan Nedir?

Gören Duyan, 6 ana kategoride kullanıcılarından ilan kabul ederek, gelen ilanları mobil uygulamasında ve web sitesinde çevredeki kişilere göstererek hedef kitleye ulaştıran tamamen ücretsiz platformdur. Her gün minimum gelen 20 ilan ile Türkiye’nin ilk ve en büyük kayıp ve çalıntı platformudur. Gönderilen her ilan için önemli detayların bulunduğu a4 boyutunda bir afiş, ücretsiz bir şekilde sistem tarafından saniyeler içerisinde hazırlanıp kullanıcıya teslim ediliyor. Bu sayede modern ve dikkat çekici bir görünüme sahip kayıp afişi ile çevredeki kişilerin haberdar olması sağlanıyor.

Gören Duyan’daki Kategoriler

Gören Duyan’a ilan gönderebileceğiniz ve gelen ilanları mobil uygulaması ve web sitesi sayesinde görüntüleyebileceğiniz, Gören Duyan’daki kategoriler:

 • Kedi
 • Köpek
 • Muhabbet kuşu
 • Papağan
 • Motosiklet
 • Araba
 • Telefon
 • Bisiklet
 • Kimlik
 • Çocuk

Gören Duyan Nasıl Kullanılır?

Gören Duyan üzerinde yayımlanmış ilanlara bakmak için web sitesini ziyaret etmek veya mobil uygulamasını indirmek yeterli oluyor fakat ilan gönderme işlemi sırasında güvenlik nedeniyle bir kullanıcı hesabına ihtiyacınız var. Gören Duyan’a ilan göndermek için kayıt formunu doldurduktan sonra profilinizi düzenleyip, ilan gönder butonuna tıklatıp detayları girmeniz yeterli olacaktır. Gönderilen ilan editörler tarafından incelendikten sonra kısa süre içerisinde yayına alınıyor, sosyal medya hesaplarında paylaşımlar yapılıp, ilgili kategorilerde ziyaretçilere gösterilmeye başlanıyor. Gören Duyan’a gönderdiğiniz ilan, mobil uygulamasını kullanan kullanıcılara mobil bildirim olarak gönderiliyor. Bu sayede ilanınızdan çevredeki herkes haberdar oluyor.

Gören Duyan’a ilan nasıl gönderilir?

Gören Duyan’a kayıp, çalıntı ilanı göndermek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli.

 1. gorenduyan.com adresine giriş yapın.
 2. Sağ üst köşede bulunan giriş yap butonuna tıklatın.
 3. Eğer bir hesabınız varsa giriş yapın, yoksa kayıt ol yazısına tıklayıp kayıt formuna ulaşın.
 4. Gören Duyan’a giriş yapmanızın ardından ilan göndermeye hazır hale gelmek için ayarlar sayfasında profilinizi düzenleyin.
 5. Profilinizi düzenlemenizin ardından üst tarafta bulunan “ilan gönder” butonuna tıklatın.
 6. Başlık, açıklama, kategori, fotoğraf ve detay bilgilerini girdikten sonra “yayımla” butonuna tıklatın.

Adımları tamamlamanızın ardından ilanınız incelenmesi üzere Gören Duyan editörlerine gönderilecektir. Bu süre zarfında profilinizde ilanınızı görüntüleyebilirsiniz. İlanınız yayına girdiğinde mail ile bilgilendirileceksiniz.

Not: Canlı destekten veya iletişim sayfasından haberso.com üzerinden ulaştığını belirten ilk 10 kişiye sınırsız premium üyelik hediye!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap

close

Bizden Haberdar Ol