Nisan 22, 2022

Kripto Para ile Geleceğimiz!

Hepimizin aklına şu soru gelebilir: neden kripto para ticareti yapayım? Para kazanacağımı ya da paramı kaybetmeyeceğimi nerden bilebilirim? İşte bu...

Ocak 13, 2022

Keten Kumaş Nasıl Yıkanır?

Ketenler diğer kumaşlara göre narin olduğundan deterjanın miktarı, yıkanma ayarı, makine programı ve renklilerin beyazlardan ayrılması önemlidir.

Ocak 13, 2022

Faks Makinesi Nasıl Kullanılır?

Faks makineleri bireysel ve ofis olarak ikiye ayrılır. Kullanımları arasında basit farklılıklar vardır, faks çekiminde bilgilerin dikkatli yazılması gerekir.

Ocak 13, 2022

Pipet Nasıl Kullanılır?

Pipetlerin ülkemizde sadece içecekleri yudumlamak için kullanıldığına dair bir algı bulunmaktadır. Fakat pipetler birçok alanda kullanılabilir. Okul projelerin..

Ocak 13, 2022

Akıllı Tahta Nasıl Kullanılır?

Akıllı tahtalar öğretmenlerin sınıflarda bilgisayarlara bağlı olarak sunan yapabildiği araçlarının temel adına verilmektedir. Bilgisayardan gelen temel görüntü..

Ocak 13, 2022

Daktilo Nasıl Kullanılır?

Bilgisayarların yaygınlığının tam zıttı olarak bozuldu puanlar zarflar ve bilgisayarlardan yapılmasında zor olan çıktılar için daktilolar oldukça kullanışlı ar..

Ocak 13, 2022

Fotokopi Makinesi Nasıl Kullanılır?

Fotokopi makinesi modern işyerleri için oldukça önemli bir araştır günümüzde fotokopi makineleri çoğunlukla birden fazla iş yapabilir şekilde Dizayn edilmiştir..

Ocak 13, 2022

Bıçak Nasıl Kullanılır?

Mutfakta yemek yaparken bıçak kullanımı oldukça önemlidir. Hangi malzemeyi hangi bıçakla keseceğiniz hem işinizi kolaylaştıracak hem de işlemlerin daha pratik...

Başka Yazı Yok