Evlilik Yıldönümü Sözleri

Evlilik Yıldönümü Sözleri Evlilik, iki insanın birbirlerini severek ve anlaşarak yaptığı bir birleşmedir. Sevgililer günü, kadınlar günü gibi özel günler önemli olduğu gibi evlilik yıldönümü de bir o kadar önemlidir. Evlilik yıldönümlerinde birlikte geçirdiğiniz senelere bakarak, birlikte olmaktan mutlu ve huzurlu hissettiğinizi kelimelere cümlelere dökerek Evlilik yıldönümü sözleri yazabilir ya da dillendirebilirsiniz.

Böylelikle eşinize ve evliliğinize önem verdiğinizi bu şekilde de belli edebilirsiniz. Evlilik yıldönümlerinde güzel bir akşam yemeğine çıkıp ufak da olsa bir hediye alarak evlilik yıldönümünüzü romantik bir şekilde kutlayabilirsiniz. Birlikte zorlu günlere aşarak hala birbirinizden vazgeçmeyip evliliğinize devam ettiğinizi konuşarak aranızdaki bağın ne kadardı güçlü olduğunu fark edebilirsiniz.

Çünkü evlilik dışarıdan ne kadar güzel gözükse de güzel olduğu kadar zorlu bir şeydir. Yeter ki arada sevgi ve saygı olsun gerisi önemli değildir. O yüzden evlilik yıldönümlerinde eşinize sevginizin ve saygınızı ne kadar derin ve güçlü olduğunu anlatan mesajlar atarak ona olan sevginizin derinliğini bu şekilde anlatabilirsiniz. Böylelikle evlilik yıldönümlerine özen ve önem vermek gerekmektedir.

Evlilik Yıldönümü Sözleri
Evlilik Yıldönümü Sözleri


İşte Editörün Seçimi ile Birbirinden Güzel Evlilik Yıl Dönümü Sözleri

 1. “Birlikte geçirdiğimiz her yıl, seninle olan sevgimin ve bağlılığımın birer simgesi. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun, seni seviyorum!”
 2. “Bu özel günümüzde birlikte geçirdiğimiz yılları hatırlayarak gülümsüyoruz. Seninle olan her an, kalbimde özel bir yerde.”
 3. “Evlilik yıl dönümümüzde sana olan sevgimi bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Seninle geçirdiğim her an benim için değerli.”
 4. “Her geçen yıl, seninle birlikte hayatımıza birlik, sevgi ve mutluluk katıyor. Seni seviyorum ve seninle olan yıllarımızın tadını çıkarıyorum.”
 5. “Evlilik yıl dönümümüzde seninle birlikte geçirdiğim her an, hayatımın en anlamlı ve güzel zamanlarıdır.”
 6. “Her yıl seninle geçen zaman, senin güzelliklerinle dolu. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun, seninle birlikte olmak benim için büyük bir şans.”
 7. “Seninle geçirdiğimiz yıllar, kalbimdeki sevgiye birer yansıma. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun, seni seviyorum!”
 8. “Evlilik yıl dönümümüzde seninle olan anılarımızı hatırlayarak, geçirdiğimiz her yılın değerini anlıyorum. Seni seviyorum ve seninle daha nice yıllar geçirmek istiyorum.”
 9. “Evlilik yıl dönümümüzde sana olan sevgim, hiç eskimeyen bir hazine gibi kalbimde saklı. Seninle olan her anı değerli kılıyorsun.”
 10. “Birlikte geçirdiğimiz yıllar, seninle dolu dolu bir aşk hikayesi yazmamıza vesile oldu. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun, seninle olmak benim için en büyük mutluluk.”

Evlilik yıl dönümü, çiftlerin birbirlerine olan sevgi ve bağlılıklarını bir kez daha hatırladıkları ve kutladıkları özel bir gün. Bu özel günü romantik ve duygusal sözlerle kutlayarak, eşinize olan sevginizi ve onunla geçirdiğiniz güzel yıllara olan değerinizi ifade edebilirsiniz.

Evlilik Yıldönümü Sözleri

 • Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile.
 • Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun.
 • Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.
 • Mutluluğumuzun bir ömür boyu sürmesi dileğimle güzel karıcığım.
 • Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.
 • Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım.
 • Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile. Seni çok ama çok seviyorum hep seveceğim.
 • Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin.

Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz karıcığım.

Beni ben yapan senin varlığın canım. Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler. Seni seviyorum.

Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın. Karı koca olarak nice nice yıllara.

Senin yokluğunu aklıma bile getiremiyorum bu düşünce zihnimde asla yer bulamıyor kendine. Seni yüreğimle benimsemişken bu denli sahipsiz bırakma şiirlerimi. Seni çok seviyorum.

Geçmişe dönüp baktığımda binlerce anının arasında hep mutluluğu yaşıyorum. Seninle geçen ömrümü değerlendirdiğimde tek düşünebildiğim kocaman bir mutluluk… İyi ki seninle birleştirmişim hayatımı ve birbirimizi bulmuşuz hayatım…

Şu an evlilik yıldönümümüzü kutluyor olabiliriz. Fakat ben seninle uyandığım her gün mutlu uyanıyorum. Senin sevginle ısınıyor her gün içim. Sen dolduruyorsun içimi. Sonsuza kadar birlikte olmamız dileğiyle… Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Senden önceki boşluğumu ancak seni tanıdıktan sonra anladım. Senden sonra her şey tamam, her şey yerli yerinde. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım.

Sana her baktığımda, bir elmanın yarısı gibi eksik yönlerimi tamamlayabildiğini görüyorum. Bu yüzden hayatımın aşkı olduğunu bilmeni istiyorum. Sadece ilk yıldönümümüzde değil, seni her zaman ve sonsuza dek seni seveceğim!

Keşke seninle henüz tanışmamış olsaydım, seni ilk gördüğüm günü yeniden ve defalarca yaşamayı ne çok isterdim.

Nasıl da hızla geçti zaman ve bir anda büyüyüverdik. Evlendiğimizde sanki birer çocuktuk ama şimdi kocaman anne babalar olduk. Seni her geçen gün artan bir aşkla sevdim ve ömrüm yettiğince de sevmeye devam edeceğim aşkım.

Canım sevgilim bir ömür boyu birlikte olmak dileğiyle… Nice güzel evlilik yıldönümlerimiz olsun inşallah…

Seni her geçen gün daha da çok seviyorum. Bir yılı geride bıraktık. Bir ömür ellerini hiç bırakmayacağım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım…

‘Ben sana her zaman senden daha yakın kalbinin her atışındayım. Senin varlığınla tanıştım ya işte o gün gözlerinin huzuruna alıştım. Allah’ımdan tek dileğim bizi sadece ölüm ayırsın. Seni seviyorum sevgilim.

Her gün seni görerek uyanmak için verdiğimiz kararın üzerinden bir yıl geçti. Ben her güne mutlu uyanıyorum. Her gün seninle başlıyor. Sonsuza kadar seni görmeme izin verdiğin için be kadar teşekkür etsem az… İyi ki varsın karıcığım.

Evlilik Yıldönümü kısa sözleri

evlilik-yildonumu-mesajlari
 • Bana böylesine mutlu bir evlilik bahşettiğin için ne desem bilmiyorum. Seninle “evet” dediğimiz gün hayatımın en güzel günüydü. İyi ki seni tanıdım, iyi ki benimsin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.
 • Seninle evlenmek uzun bir yolculuğa çıkmak gibi… Seninle geçen her gün ayrı güzel her gün ayrı özel.
 • Sen her şeyi güzelleştiriyorsun. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın sevgilim.
 • ‘Seninle koca bir ömrün yarısına geldik sevgilim. Bu süre boyunca neler biriktirdik kim bilir… İki insanın sadece gözleri ile anlaşabilmesi için ne kadar çok yol kat etmesi gerekir birlikte tecrübe ettik. Seni çok seviyorum benim bir tanem…
 • Tek başıma bir hiçtim sanki, seninle bütün olunca anlam kazandım. Bu dünyaya seni bulmaya geldim ve sonunda misyonumu gerçekleştirdim. Şimdi seninle birlikte koca bir ömrü yaşamak için deliler gibi heyecanlıyım…
 • Ki ben bu dünya üzerinde bu kadar, böylesine yalnızca seni sevdim.
 • ‘Sen benim karanlık dünyamı gökkuşağına çeviren tek şeysin. Bu yüzsen seni sevmeyi çok seviyorum aşkım.
 • Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım. Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.
 • ‘Senin tek bir gülüşünle benim dünyam da aydınlanıyor bir tanem. Benim için ne kadar büyük bir anlama sahip olduğunu sana asla anlatamam. Sen benim için bu dünyadaki her şeyden daha değerlisin. Seni çok seviyorum canım benim.
 • Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmak dileğiyle..
 • İstiyorum ki ellerimizi ayıran tek şey aşkımızın meyvesi olsun.
 • Hayatımda verdiğim en doğru karar senin evlenme teklifine evet dememdi. Seni hayat arkadaşım yoldaşım seçmemdi. Seninle geçirdiğim hiçbir günden pişman olmadım sen bana kendimi hep şanslı hissettirdin. Seni çok seviyorum.

Oğluma ve gelinime evlilik yıldönümü mesajı

Oğluma ve gelinime evlilik yıldönümü mesajı
 • Benim canım kocam, seninle tanıştığım günden beri hayatımda hiç mutlu olmadığım kadar mutlu oldum. Nihayet seninle evlendiğimiz gün ise bu mutluluğumun zirve yaptığı gündü. İyi ki benim kocam oldun. Seni çok seviyorum.
 • Kalbimde öyle bir yerdesin ki sevgilim aşkını anlatmam için kaç dil bilmem gerekir kim bilir. Sana olan aşkımı anlatabileceğim bir yol olmalı ama ne? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem, nice senelere…
 • Bir pırlanta gibisin hayatımda, ışıl ışıl parlıyorsun. Seninle ömrüm çok daha anlamlı nihayet… Hayatımı seninle birleştirdiğim için ne kadar mutlu olduğumu asla anlatamam sevgilim. Seni çok ama çok seviyorum.
 • Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle…
 • Sevmeyi seninle öğrendim. Seninle geçirdiğim her yıl mutluluğum katlanarak arttı. Sonsuza kadar seninle olmayı istiyorum.
 • Gün gelir gidersen basımın tacı kalbimi yerinden sökmeden gitme sensizliğin bende var mı ilacı kalbime bir kurşun sıkmadan gitme. Evliliğimizde nice yıllara bir tanem.
 • Sana nasıl bir hediye alacağıma karar veremedim. Çünkü hayatın en güzel hediyesi de sensin en güzel kadını da. O yüzden sana seni kıskanacak şu gülleri aldım. İyi ki varsın aşkım.
 • Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayalım. Yuvamızdan sevgi hiç eksik olmasın canım sevgilim.
 • Sen gittiğinde seni özleyecek kadar değil, eksik kalacak kadar seviyorum.
 • Her yıl bana hak ettiğimden daha fazla sevgi veren kadın/adam, bana verdiğin gülümseme hala kalbimi eritiyor. Evliliğimizin onuncu yılında bile bu duygularım hiç değişmedi. Seni seviyorum!
 • Şiir okuyan, kahve seven, beni dinlemekten keyif alan birine vuruldum ben. Aşkın varlığını kimse sorgulamasın bu yüzden.
 • Yanındayken dünyanın en huzurlu ve mutlu insanı benim sevgilim. Sen benim bu hayattaki kahramanım gibisin. Her şeyi halledebilen ve her kötülüğün üstesinden gelebilen çok güçlü bir kahraman… Seni çok seviyorum bir tanem.
 • Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni Seviyorum.
 • Bugün seninle birinci evlilik yıldönümümüzü kutluyoruz ama sanki senelerdir bu ömrü paylaşıyormuşuz gibi hissediyorum bir tanem. Sensiz tek bir günü bile düşlemek benim için imkânsız artık. Seni çok seviyorum.
 • Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninIe yaşamak istiyorum. EvIiIik yıIdönümümüz kutIu oIsun birtanem…
 • Dilimde Aşkının Adı,Ellerimde Elinin Sıcaklığı,Gözlerimde Gözünün Işığı,Seviyorum Seni Gülüm Sensin Aşkımın Fermanı.

Evlilik Yıldönümü sözleri Kocaya

Evlilik Yıldönümü sözleri Kocaya
 • ‘Sesin bana öyle huzur veriyor ki, seni tüm bir ömrüm boyunca hiç bıkmadan, sıkılmadan dinleyebilirim. Seni çok ama çok seviyorum benim bir tanem, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.
 • Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.
 • Bu kutlu anlarında yaşamamın solumayı bile unutuyorum; sanki ölümsüzlüğü tutuyorum!
 • ‘Evliliğimizin birinci yıldönümde yani bugün ve tüm günler, seni çok seveceğim. Hayat zorlaştığında bile hayata neşe katıyorsun. Her şeyin en iyisini hak eden adam/kadın, seni asla bilemeyeceğin kadar çok seviyorum.
 • Sen beni sancılardan arındıran günlerimde kuş ötüşleri yankılatan. Her melodide aklıma çalan gözlerin ve her şiirde rastladığım sensin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sen benim en kıymetlimsin.
 • Elinden tutup nereye gittigini umursamadan yürüyecek birisi olmaliydi, ben bu yolculuga seninle çikmayi sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim…
 • ‘Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar aşkım.
 • Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.
 • Ne kadar mevsim varsa, hepsini senle birlikte yaşamak istiyorum. Seninle beraber üşümek ve seninle beraber ısınmak istiyorum.
 • Bu yıl da birbirine gittikçe daha sıkı sarılan ellerimiz hiç ayrılmasın gözlerinden sadece mutluluk gözyaşları damlasın. Beni ömrüne kattığın için sana minnettarım evlilik yıldönümümüz kutlu olsun hayattaki en değerli varlığım.
 • Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.
 • Sen şimdiye kadar duyduğum en güzel şarkının en güzel nakaratı gibisin, hiç sıkılmadan ve yorulmadan bir ömür boyunca seni söyleyebilirim. Seni çok seviyorum ve bir ömür boyu da artan bir aşkla sevmeye devam edeceğim.
 • Sana olan sevdamı yollara yazsam tüm dünyayı dolaşırdık sevgilim.
 • Yuvamın prensesi varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi.. Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.
 • Sen yanımdaysan dünya umurumda değil sevgilim, eğer sen benimle birlikteysen ne fırtınalar ne de yağmurlar umurumda… Sadece seni istiyorum ben bu hayatta ve sadece seninle mutluluğu yakalayabilirim…
 • Benim canımdan bile değerli karıcığım. Bugün seninle bir ömrün yarısını devirdik. Bundan sonraki hayatımızı da aynı güzelliklerle geçirmek dileğiyle… Seni çok seviyorum, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.
 • O büyük gün daha dün gibi, başima gelen en güzel mutluluktu seninle hayatimi birleştirmek oldu. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.
 • Her geçen gün ne kadar şanslı olduğumu bir kez daha anlıyorum sevgilim. Yanında aldığım her soluk dünyanın güzelliklerini görmemi sağlayan yaşam enerjim gibi. Seni canımdan çok seviyorum, nice unutulmaz evlilik yıldönümlerimize…

Evlilik Yıldönümü kutlamaları

Evlilik-Yildonumu-sozleri-Kocaya
 • Bir daha asla umutsuzluga kapilmamak için seni tanımış olmak bile yeterli, Dünyamı yaşanır halegetiren güzel sevgilim, varlığın şükür sebebim. Nica yıllarımız olsun.
 • Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum evlilik yıldönümümüz kutlu olsun
 • Bu dünyada en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir ve ben bu dünyanın en mutlu kişisiyim. İyi ki varsın nice yıllarımız olsun sevgilim…
 • Her yer buz tuttuğu halde bir alev görürsen bil ki o benim yalnız senin için kalbimdir. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun iyi ki varsın.
 • Bu gözler seni gördüğü andan itibaren kimseyi görmez bu yürek seninle güldü ya başkasını kabul etmez. İyi ki varsın aşkım.
 • Seninle geçen her an, her saniye hayatımın en mutlu anları. Seninle hayat çok daha renkli. Sen olunca dünya bile farklı görünüyor gözüme. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, iyi ki varsın sevgilim.
 • Sen benim hayat arkadaşım, yoldaşım, sırdaşım, ailem, yaşam enerjimsin. Senden önce her şey yarım ve eksikti. Sen olunca tamamlandı her şey. Hayattaki en büyük şansımsın sen… İyi ki varsın aşkım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.
 • Canımdan çok sevdiğim karıcığım, nasıl da güzel bakar gözlerin şefkatle ve nasıl da güzel sarar kolların sevgiyle. Seni bu hayatta bulduğum için çok şanslıyım. İyi ki benim karım, hayat arkadaşım oldun. Seni çok seviyorum.
 • Seni sevdiğim zamanlarda erteliyorum her şeyi, her şey erteleyişim oluyor.
 • Eşim olduğundan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum dünyayı ayaklarımı altına serseler bu kadar kıvanç duygusu içerisinde olamazdım.
 • Gözlerim sana bakmaktan asla bıkmayacak ölsem de ruhum seninle kalacak. Gözlerim senden önce kapanırsa hayata bil ki son sözüm de senin adın olacak. Seni çok seviyorum.
 • ‘Yalnızlık Allaha mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Seni çok seviyorum evliliğimizde nice yıllar canım aşkım.
 • Allah’a mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Seni çok seviyorum evliliğimizde nice yıllara.
 • Seni sevmek dünyanın en güzel duygusu. Gözlerinin içine bakmak ve sadece seni yaşamak. Yanındayken zaman öyle hızlı geçiyor ki… Sanki dün evlenmiş gibiyiz ama bugün 10. evlilik yıldönümümüzü kutluyoruz, ne mutlu…
 • Aşkı seninle yaşadım ben ve birisine ölümüne güvenmenin ne demek olduğunu seninle öğrendim bir tanem. Sen benim canımdan bir parça, ruhumun tek sahibisin. Seni çok ama çok seviyorum benim bir tanecik sevgilim…
 • Yaşadığım ne büyük mutluluk senin gülen gözlerinin içinde yok olabilmek. Öyle kocaman bir aşkla bakıyorsun ki bana sevgin tüm ruhumu kucaklayıveriyor birden. Seni çok seviyorum benim canım karıcım, hiç ayrılmasın ellerimiz…
 • Her gün yüzümde kocaman bir gülümseme ile uyanıyorum. Çünkü bir yıldan beri gözlerimi her açtığımda seni görüyorum. Bana sonsuza kadar ?evet? dediğin ve hayatımın bir parçası olduğun için sonsuz teşekkürler aşkım. İlk yılımız kutlu olsun!
 • Senin gördüğüm ilk günden beri hep senin için iyi ki dedim. Evlendiğim gün ise bunu resmileştirmek benim en büyük mutluluğumdu. Seninle birlikte bu hayatı daha çok sevdim. Sen benim bir parçam değil, ben oldun sevgilim…
 • Seninle evlenmeye karar verdiğimiz gün, şüphesiz hayatımın en önemli günü… O kararı verdiğim için her gün şükretsem de bugün her günden farklı. Çünkü; tam 1 yıl önce bugün hayatıma girdin. Hayatıma girdiğin her gün için sana ne kadar teşekkür etsem az. Seni seviyorum.
 • Benim için bu dünyadaki en yakın yer senin kalbin. Çünkü ben 3 yıldır o kalbin içindeyim. Sen de benim içimde. Karım/Kocam olduğun için ne kadar şükretsem az. İyi ki varsın, iyi ki benimsin.
 • Hiçbir şey seni sevmek gibi değil sevgili, her şey sadece senden ve gözlerinden ibaret.
 • ‘En karamsar günlerimde de en güzel günlerimde de hep yanımda olduğun için, ne olursa olsun beni hiç yalnız bırakmadığın için, her gece uyumak için beni beklediğin ve daha birçok şey için sana ömür boyu teşekkür ederim sevgilim…

Evlilik yıldönümü yazıları blog

Evlilik yıldönümü yazıları blog
 • Seninle tamamlandı tüm yarım kalmışlıklarım, seninle iyileşti bütün yaralarım, seninle güzelleşti gökyüzü ve sen olduğun için uçuyor hâlâ kuşlar. Sen benim dünyamsın, İyi ki varsın karıcığım / kocacığım. Seni çok seviyorum.
 • Bin defa dünyaya gelsem bin defa da sana âşık olurdum. Nerede olsan arar, mutlaka bulurdum. Sen benim için mutluluksun, hayatsın, nefes almaksın. Beni nefessiz bırakma sakın. Çünkü sensiz yaşayamam. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bebeğim.
 • Okuduğum en güzel kitap gibisin canım karıcığım. Sayfaları çevirdikçe bana dünyayı başka bir açıdan gösteriyorsun ve her gün senden yeni bir şey öğreniyorum. İyi ki varsın ve iyi ki benimsin canım benim.
 • Bu hayat sen olduğun için bu kadar güzel ve anlamlı sevgilim. Senin aşkın benim bu hayattaki en büyük hazinem. Onu kaybetmemek için elimden gelen neyse sonuna kadar yapacağım ve ömrümün sonuna kadar seni mutlu edeceğim.
 • Dünyaya bir kere daha gelsem yine yerim senin yanın olurdu yine gönlüm seninle dolup taşar yine sevinçlerimin adı senin adın olurdu. Yıllar geçmesine rağmen seni hala aynı aşkla seni her gün daha fazla seviyorum.
 • Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Birlikte nice yillar geçirmek dilegi ile.
 • Seninle şimdiye kadar ne anılar yaşadık; nelere güldük, nelere ağladık birlikte… Seninle birlikte geçen her günüm ayrı güzel ve özeldi benim canım eşim. Bundan sonra da hiç ayrılmamak üzere…
 • Birbirimizi daha çok sevmek için neyi bekliyoruz? Zaman gitgide kısalıyor ve ben seni hep daha fazla seviyorum.
 • Yıllar geçmiş olsa da evlilik yıldönümümüzden sana olan sevgim ilk günkü kadar taze aşkım seni çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.
 • Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler, seni seviyorum.
 • Nerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin…
 • Yanında olduğum her an içimi kaplayan kocaman bir huzur gibisin sen. Senden uzak kalmaya dayanamayan bir yüreğim var ve ellerin benim bu dünyadaki en büyük güç kaynağım. Sensiz bir ömür düşlemek bile imkânsız oluşmuş sevgilim…
 • Bende ben oldun. Herkes seni ben sandı. En çok da bunun için sevdim seni.
 • İçimde yaşayan büyümüş bir çocuğun dudaklarından çıkacak iki kelimeye bakar aşk: Seni Seviyorum.
 • Seni o ilk gördüğüm günü unutmanın imkânı yok… Aklımda kalan saçların, gözlerin ve o mavi elbisen. Nasıl da mutluluk vermiştin içime bir anda. İşte o gün anladım senin benim eşim olacağını. Seni çok seviyorum bir tanem…
 • Hayat su gibi akıp giderken birisi olmalı insanın yanında; sınırsız güvenebileceği, korkmadan yanında ağlayabileceği, en büyük kahkahalarını atabileceği. Her insanın yanında senin gibi sağlam bir yol arkadaşı olmalı…
 • ‘Allah’ın bana verdiği en büyük armağansın. Hep yanımda kal. Seni çok seviyor evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.
 • ‘Seninle evlendiğim gün hala benim ömrümde geçirdiğim en mutlu gün! Çünkü hala sana aynı aşkla aynı tutkuyla bağlıyım. Hala senden ayrı anlamsızım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.
 • Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sursun! Yaşamımız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardımızda kalsın. Seni çok seviyorum bir tanem.
 • Seni, aşkı hiç bir zaman bulamayacağımı düşündüğüm bir anda buldum. Ama şimdi seninle büyük bir ilişkinin birinci yılını kutlamak rüya gibi. Birlikte olduğumuz için çok mutluyum. Sen dünyadaki en iyi adam/kadınsın. Sana bayılıyorum aşkım!

Evlilik Yıldönümü Sözleri eşime

Evlilik Yıldönümü Sözleri eşime
 • Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun…
 • Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmayacak. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım.
 • Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar aşkım.
 • Yaşamımız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardımızda kalsın. Seni çok seviyorum bir tanem.
 • Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sursun!
 • Yeryüzündeki en büyük mutluluk huzurlu bir evliliktir. Seninle huzurluyum aşkım. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.
 • Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.
 • Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.
 • Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni çok seviyorum.
 • Sevgi rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Seni çok seviyorum ve evliliğimizin … Yılında yıldönümümüzü kutlarım…
 • Allah’a mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Seni çok seviyorum evliliğimizde nice yıllara…
 • Bu kutlu anlarında yaşamamın solumayı bile unutuyorum sanki ölümsüzlüğü tutuyorum! Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle…
 • Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler. İyi ki evlenmişiz karıcığım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.
 • Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum aşkım.
 • Beni ben yapan senin varlığın canım. Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler. Seni seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.
 • Yarım kalmış şiirlerim gibisin, yaşanmamış çocukluğumsun anılarımda öylesine eksiğim sensiz öylesine sahipsiz. Sen benim hayat arkadaşım en kıymetli hazinemsin.
 • Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum aşkım.
 • Düğünümüz yıllar önceydi. İlk günkü heyecan, neşe ve mutluluk hala gözlerinde. Bir ömür boyu o gözlerde huzur bulmak tek dileğim. Nice mutlu yıllarda birlikte olmak dileğiyle.
 • Karadutum çatal karam çingenem nar tanem nur tanem bir tanem ağaç isem dalımsın salkım saçak, petek isem balımsın ağ ulum günahımsın vebalimsin. Nice nice yıllara…
 • Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim. Evliliğimizde nice nice yıllara…
 • Sen güneş gibi gönlüme doğdun ya, sen hep benim yanı başımda oldun ya ben daha ne isterim. Seni çok seviyorum gönlümün sultanı ve evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.
 • Hayatımın anlamı, başımın tacı, gönlümün sultanı güzeller güzeli canım karım. Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin. Seni çok ama her şeyden çok seviyorum. Evliliğimizin yeni yılı kutlu olsun…
 • Gün gelir gidersen basımın tacı kalbimi yerinden sökmeden gitme sensizliğin bende var mı ilacı kalbime bir kurşun sıkmadan gitme. Evliliğimizde nice yıllara bir tanem…
 • Seninle hep birlikte yaşlanmak, hayallerimizi paylaşmak ve hep ileriye bakmak için çıktığımız yolda, hep birlikte, hep omuz omuza ve yan yana olmak tek dileğim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.
 • Seni severim durmadan. Gökyüzünün berraklığı kadar severim. Yağmur damlaları her düştüğünde, toprağa toprağın çiçek açması kadar severim. Yıldönümümüzü kutlarım aşkım.
 • Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.
 • Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.
 • Alnımın yazısı, canımın canı güzel melek. İyi ki evlenmek için beni seçtin. Hayatımın sonuna kadar hep başucumda ol. Seni çok ama çok seviyorum güzel karım. Evliliğimizin bir yılını daha kutlarım.
 • Biz birbirine ait iki yüreğiz. İki kişilik bir dünya yarattık kendimize. İki kişilik dünyamız çocuklarımız ve torunlarımızla şenlensin canım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.
 • Güneş doğmayı unutabilir sabah olmayı yağmur yağmayı ama ben seni asla. Çiçekler açmayı unuta bilir kuşlar uçmayı baharlar gelmeyi ama ben seni asla. Evlilik yıldönümünde seni öpüyorum bir tanem.
 • Hasretinden prangalar eskittim. Saçlarına kan gülleri takayım bir o yana bir bu yana. Seni bağıra bilsem seni dipsiz kuyulara. Akan yıldıza. Evliliğim daha nice nice yıllara kadar sürsün bir tanem…

evlilik yıldönümü mesajları

evlilik yıldönümü mesajları
 • Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Nice mutlu yıllarda, son nefesime kadar hep yanımda olman dileğiyle…
 • Bir bakışın kudreti bin lisanda yoktur bir bakış bazen şifa bazen zehirli oktur. Bir bakış bir aşığa neler neler anlatır bir bakış bir aşığı saatlerce ağlatır. Seni seviyorum. Yıldönümümüzü kutlu olsun aşkım…
 • Sana yüzlerce anlam yükledim aynı anda koca bir kadın ufacık çocuk masum bir bebek şefkat dolu anne vefakâr abla güldüren kardeş tatlı bir sevgili bir tanecik dost ve harika bir eşsin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun…
 • Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata inan ki son sözüm seni seviyorum olacak. Nice mutlu yıllarda birlikte olmak dileğiyle.
 • Gel çıkalım sevgilim gel gel kurtaralım birler hanesinden çekelim gidelim bir uçtan uca açalım yüreğimizin kapılarını sonuna kadar sevelim sevelim sevelim sevebileceğimiz kadar. Hayat arkadaşım evliliğimiz sonsuza kadar sürsün.
 • Sen Allah’a dilenen dilek göklere uzanan ellerimsin! Sen gözümden süzülen yaş tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür en güzel günlerimsin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım bir tanem canım eşim.
 • Terk etmedi sevdan beni aç kaldım susuz kaldım hayın karanlıktı gece can garip can suskun can paramparça. Ve ellerim kelepçede tütünsüz uykusuz kaldım terk etmedi sevdan beni. Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle…
 • Aşk dediğin nedir ki tenden bedenden sıyrık çocukların içinde yaşadığı bir çığlık aşk dediğin nedir ki histen nefesten varlık umutsuzluk içinde karanlığa son ıslık. Seni çok seviyorum karıcığım nice evlilik yıldönümlerine…
 • Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık, bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık, bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası hiç olmaz artık. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum aşkım.
 • Aşk şiirdir okunur yüreklere dokunur kalbin içine konur aşk sevgi çiçeğidir. Sevgi aşkın dilidir sevenin yüreğidir aşk sevgiye köledir aşk sevgi ölçeğidir. Seven noktayı koymaz, virgülle de ayırmaz, paragrafı taşırmaz aşk yüreğin gülüdür.
 • Ne zaman bir şiir okunsa aklımdasın, ne zaman bir telefon çalsa karşımdasın, sen tanrımın en güzel armağanı, sen hayatımın en gerçek yalanı, sen bütün huylarımı ezbere bilen, sen gözyaşlarımı en iyi silen, sen dünyanın en güzel kadını evlilik yıldönümümüz kutlu olsun…
 • Birlikte gülebilmek gezebilmek, mutlu olabilmek şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için en önemli si de birbirinizi hep sevebilmek için bolca zamanınız olmasını diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar.
 • Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın. Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar.
 • Sen hayatımın en vazgeçilmez aşkı sen uğrunda en çıldırdığım esmer sen yolunda savaşlar verdiğim sevdam sen uğrunda ölümlere gidip geldiğim sen beklediğim sen özlediğim sen gizlediğim. Hayatımın anlamı sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle…
 • Evlenmek için ne çabalar ne mücadeleler verdik. Bazen güldük bazen ağladık, bazen ayrıldık bazen barıştık. Ama sevgimiz birbirimize bağlılığımız hiç bir zaman eksilmedi. Küçük yüreğime dünyaları sığdırdın. Artık karımsın canımın yarısıydın artık tümü oldun. Şeni çok seviyorum evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun seninle karı koca olarak nice yıllara…
 • Seni özlemek, üşümek gibidir soğuk bir akşamüstü, yağmurun altında yürümek gibi sırılsıklam, titreye titreye. Sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, öyle ihtiyacım var işte, yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya. Evliliğimiz tekrar tekrar kutlu olsun.

20 yorum

Eşimle yıldönümümüz için buradan güzel bir mesaj buldum, teşekkürler.

Evlilik yıldönümümüz için eşime sürpriz yapmak istiyordum, burası yardımcı oldu.

Bunlar tam da aradığım gibi, eşime ne kadar değer verdiğimi gösterebilecek sözler.

Eşim için ne söyleyeceğimi bilemiyordum, bu sayfa çok yardımcı oldu.

Eşime olan aşkımı ifade etmek için kelimeler bulamıyordum, burada buldum.

Eşimle olan anlarımı ifade etmek için en güzel kelimeler burada.

Güzel bir yıldönümü mesajı ararken tam da ihtiyacım olan yeri buldum.

Eşim bunlara bayılacak, eminim. Çok anlamlılar.

Eşime göndereceğim mesajı buldum, çok içten ve samimi, teşekkür ederim.

Bunlar gerçekten anlamlı, eşime göndereceğim mesaj için mükemmel.

Gülseren  -  Şubat 1, 2023 / 3:54 pm

Sevdiğim insana duygularımı anlatabilmek için harika bir kaynak.

Bu sözlerle evlilik yıldönümümüzü unutulmaz kıldım, teşekkürler!

İlk defa bu kadar güzel ve anlamlı sözlerle karşılaştım, harika.

Güzel bir yıldönümü mesajı arıyordum, burası tam da istediğim gibi.

Aradığımı buldum! Yıldönümü mesajım için teşekkürler.

Yıllar sonra bile bunları kullanacağım, gerçekten etkileyici.

İlk evlilik yıldönümümüz, buradan aldığım sözlerle unutulmaz oldu!

Eşimle olan bağımı ifade edebilmek için buradaki sözler mükemmel oldu.

Bu içten sözler sayesinde yıldönümümüz daha özel oldu, minnettarım.

Yıldönümümüz için bu içerik harika oldu, seçenekler arasından seçmek zor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap