Etkileyici Aşk Sözleri

Etkileyici aşk sözleri, sevgiliye yazılan duygusal satırlarda veya dilden dökülen sözcüklerde oldukça popülerdir. İki seven kişi arasındaki bağların kuvvetlendirmesinde oldukça etkili olan bu sözler tam zamanında kullanıldığında paha biçilmez hatıralar olarak akıllarda kalmaktadır. Aşkın tutkulu kimliğini yansıtan bu Güzel sözler sevgiliye verilecek en pahalı hediyelerden bile daha değerli olabilmektedir. Aşkın saf ve temiz özelliklerini içerisinde barındıran kısa ancak bir o kadar etkili bu satırlar ile âşıklar sevdiğinde aşkına karşılık bulmakta zorlanmamaktadır. Özellikle sevgililer için özel olan günlerde ufak bir hediye veya güzel kokulu bir çiçek buketine iliştirilen bu sihirli sözler sayesinde aşkınızın kalbinin en nadide yerinde yer almanız mümkün olmaktadır.

Romantik bir akşam yemeğinde veya mehtaba birlikte daldığınızda dilinizden çözülecek bu muhteşem kelimeler, sevdiğinizin yıllar boyu unutmayacağı bir anıya dönüşecektir. Yıllar sonra yine birlikte aynı yerde aynı duyguları yaşamanızı sağlayacak bu sözler ile en güzel anılar sizlerin olacaktır. Ünlü şairlerin dizilerinden alınmış bu ifadeler ile sizlerde sevdiğinizi etkileyerek ona ne kadar romantik bir kişilik yapısına sahip olduğunuzu gösterebilir, sevdiğinize armağanların en güzelini takdim edebilirsiniz.

Etkileyici aşk sözleri
Etkileyici aşk sözleri

Etkileyici Aşk Sözleri

  • Seni seviyorum çünkü sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da.
  • Seni seviyorum çünkü her geçen gün beni kendine tekrar tekrar aşık etmeyi becerebiliyorsun.
  • Seni seviyorum çünkü beni dünyanın en mutlu insanı yapıyorsun. Mutluluğa yeniden ad versem, senin isminle anarım.
  • Seni seviyorum çünkü hiçbir yere sığmadı aşkın, gönlüme sığdı yalnız. Şimdi gönlüme de sığmıyor, gözlerimden sızıyor.
  • Seni seviyorum çünkü içimden başka bir şey yapmak gelmiyor ve bu duyguyu hayatımda ilk defa hissetmenin keyfine varıyorum.
  • Seni seviyorum çünkü yağmurlar düşünce tenime her damlayı sen sanıp aşk bildim. Ve biliyor musun gölgeni bile çok özledim.
  • Seni seviyorum çünkü imkânsız diye bir şeyin olmadığını, sadece istemenin insan hayatında ne kadar önemli olduğuna beni inandırabiliyorsun.

aşk sözleri, romantik

Seni seviyorum çünkü tüm kilometrelere rağmen yanımda olduğunu, dokunuşlarınla değil ses tonunla bile belirtmen hoşuma gidiyor.

Seni seviyorum çünkü korkmadan açıyorum yüreğimin kapılarını sana. Biliyorum ki hoyrat davranmayacaksın, biliyorum ki kanatmayacaksın yüreğimi.

Seni seviyorum çünkü benim için renklerin en anlamlısı sensin, sensiz bir hayatın resmini ne çizebilirim, ne sevebilirim, ne de kabul edebilirim.

Seni seviyorum çünkü yol sen olsan yorulmadan yürürüm, rüyam sen olsan hep uyurum, gecem sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesim sen olsan şimdi ölürüm.

Seni seviyorum çünkü ilacım da sensin, çarem de sensin. Yüz parça olmuş gönlümün nuru da sensin. Çaresiz gönlüm de, senden başka ne varsa hepsi yok oldu.

Seni seviyorum çünkü sorgulamıyorsun yargılamıyorsun beni. Olduğum gibi kabul ediyorsun, hatalarımla zaaflarımla. Değiştirmek yerine anlamaya çalışıyorsun beni.

Kısa aşk sözleri

Seni seviyorum çünkü ne ağlarken gözyaşını, ne de gülerken kahkahanı saklıyorsun. Yüreğinin en derin yerlerinden gelen hüzünle ağlıyor, ağız dolusu gülebiliyorsun.

Seni seviyorum çünkü her sabah kalktığımda bir günü daha seninle geçirecek olmanın mutluluğunu yaşatıyorsun bana. Ben her güne seninle başlıyorum, seninle bitiriyorum.

Seni seviyorum çünkü hayatını bir şeylere sahip olmak adına harcamıyorsun. Elimdeki bana yeter diyebilme erdemine sahipsin. Gözün aç değil, yetinmeyi biliyorsun.

Seni seviyorum çünkü sen uyurken bile senden uzak kaldığım o dakikaları vurup öldürmek istiyorum. Çayını içmeyi sevdiğin o ince belli bardağı bile kıskanıyorum bazen.

Seni seviyorum çünkü yıldızları getiriyorsun avucunda. Sarı, sıcak güneşi sunuyorsun bana. En coşkun denizlerin maviliğini getiriyorsun. Dalga dalga yayılıyorsun içime.

Seni seviyorum çünkü yaşanmış bunca sahte hayatın içinde tek gerçek olan seni belledim. Yapmacık sevdalardan, bitmek tükenmek bilmeyen elde etme hırsından eser yok sende.

Seni seviyorum çünkü sende ruh var. Yapacağın her işe ruhunla sarılıyorsun. Severken de böylesin. İş olsun diye değil, gerçekten ruhunu da doyuma ulaştırmak için seviyorsun.

Seni seviyorum çünkü bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

Seni seviyorum çünkü bencil değilsin. Sadece kendini düşünmüyorsun. Aşkın iki kişilik yaşanması gerektiğinin farkındasın. Attığın her adımı, içine beni de katarak atıyorsun.

Seni seviyorum çünkü ihanet yok aşkımızda, yalanlarla örülmüş sahte duygular yok. Birbirimizi kandırmadan, en çıplak halimizle yaşıyoruz bu aşkı. Zaten aşk dediğin böyle yaşanmalı.

Seni seviyorum çünkü seninle her gün hayatı yeniden keşfediyorum. Bana her gün keşfedilecek bir şey sunuyorsun mutlaka. Soluksuz keşif maceralarının yorulmaz kâşifi oluyorum.

2 yorum

Gülüşün diyorum ne kadar güzel kelebek gürse ömrüüü uzar kıza kere

Beni gaslımün içine bakmış olduğunda kendini kaybedecek kadar çok sevsen. Nefes almak gibi olsam senin için. Öyle sevsek ki, ‘seni seviyorum’ cümlesi anlamını kaybetse. Gülen gözlerin, gözlerimin tam içindeyken çeneni ısırarak anlatsam seni sevmiş olduğumu. Bi evimiz olsa seninle. O eve girmek için saatleri saysam. Hep o anın enerjisiyle geçirsem günü. Makarna yapsak birlikte. O mutfak makarna değil, rahatlık koksa fakat. Birlikte film izlesek seninle. Filmdeki Londra’da tanışıp Paris’te evlenen o çifte baksak ,sonrasında birbirimize baksak. ‘En güzel aşk filmi biziz!’ desek aynı anda. Dudakların bir kere daha benim olsa,. İspatlarcasına bu aitliği. Yanımızdaki sehpaya uzatsam kolumu, ekoseli battaniyemizi alsam. Adım atmaya üşeniyorum desem fısıltıyla. ‘Burada uyusak?’ Aynı ses tonuyla yanıt versen. ‘Sarılacaksak, fark etmez.’ Orda o koltukta uyuyakalsak birbirimizin nefesiyle. Güzel olmaz mıydı? Bence olurdu. ❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap