Eşe Kadınlar Günü Sözleri

Eşe Kadınlar Günü Sözleri

Eşe Kadınlar Günü Sözleri Kadınlar günü, dünyada en az erkekler kadar çalışan ve tüm dünyanın yükünü omuzlarına taşıyan kadınların haklarının verilesi için ilan edilmiş özel günler içindedir. Gerçekten de dünyanın bütün işlerini, dertlerini omuzlarına yükleyen kadın, evi, çocukları ve eşi için çalışıp çabalamaktadır.

Kadın anaçlık duygusu ile doğar. Bu duygu onun her şeyi sahiplenmesine neden olur. Bu bir çocuk da olur, bir eşte, bir işte. Onun için hiç fark etmez yüreğini hepsini sığdırır hepsi için mücadele eder. Çocuğunu sağlığı sıhhati her şeyden önce gelir, ona bakar kollar, büyütür. Eşine sahip çıkar, onun memnun olması için yeri gelir dünyayı karşısına alır. İşine öyle sahip çıkar ki, bazen iş hayatındaki başarısı on erkeğin başarısına eş olur.

İşte böyle bir varlığın Kadınlar günü adı altında tüm bu emeklerinin takdir edilmesi gerekmez mi? Kadın ev hanımı olabilir, iş kadını olabilir. Hiç önemli değil her kadın emekçidir. Her kadının kadınlar günü vardır.

Eşiniz sizin için tüm bu fedakarlıkları yaparken sizde boş durmamalı onu eşe kadınlar günü sözleri adı altında birçok güzel ve anlamlı sözler var. Bunlardan kalpten birini söylemeniz bile ona verdiğiniz sonsuz değer ve saygıyı belli edecektir. Kadınlarınıza önce saygı ve değer, daha sonra sonsuz sevgi besleyin.

Eşe Kadınlar Günü Sözleri

Eşe Kadınlar Günü Sözleri

Canım karıcığım, iyi ki varsın. Kadınlar günün kutlu olsun.

Sen muhteşem bir eş ve mükemmel bir annesin. Kadılar günün kutlu olsun hayatım.

Sen benim gün ışığımsın. Kadınlar günün kutlu olsun aşkım.

Mutluluğumun adresi can yoldaşım. İyi ki hayatımdasın. Kadınlar günün kutlu olsun aşkım.

Ben senin ellerinde büyüdüm, sen benim yüreğimde. Kadınlar günün kutlu olsun aşkım.

Belki de sadece yalnız hissettirmediğin için sevmiştim seni. Kadınlar günün kutlu olsun aşkım.

Ayakta duracak halim bile yokken sana koştum ben. Kadınlar günün kutlu olsun bir tanem.

Sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım ezberimsin. Kadınlar günün kutlu olsun.

Mutlu olmak kimin umurunda, sen yanımda ol yeter. Kadınlar günün kutlu olsun karıcığım.

Seni düşünür seni özlerim sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Kadınlar günün kutlu olsun bir tanem.

Sadece sev dedi gözlerin, bense aşka müebbet yedim. Kadınlar günün kutlu olsun karıcığım.

Yüreğinizdeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler. Dünya Emekçi Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.

Sensizlik güneşin doğmaması kadar saçma geliyor hatun. Kadınlar günün kutlu olsun aşkım.

Bu stres yükü hayatta, huzur bulduğum ve mutlu olduğum tek yer senin kalbindir. Kadınlar günün kutlu olsun hayatım.

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, kadınlar günün kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

Ben senin gülüşüne âşık olmuşum, diğerlerinin kahkahası umurumda değil! Kadınlar günün kutlu olsun.

Bu stres yükü hayatta, huzur bulduğum ve mutlu olduğum tek yer senin kalbindir. Kadınlar günün kutlu olsun aşkım.

Her halinle gurur duyuyorum ve bu da sana olan aşkımı arttırıyor. Kadınlar günün kutlu olsun güzeller güzelim.

Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri paha biçilemeyen dünyanın en güzel kadınına; Kadınlar günün kutlu olsun!

Benim için yaşamda sensin, mutlulukta sensin, benim ömrümdeki en hayırlı olayda sensin. Kadınlar günün kutlu olsun hayatım.

Yeri geldiğinde anne, yeri geldiğinde içten bir arkadaş bazen de değerli bir eş. Onlar bizim baş tacımız. 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun.

Sen aklıma geldiğinde yüreğim sıcacık oluyor bir tanem, işte bu yüzden seni çok seviyorum. Dünya kadınlar günün kutlu olsun.

Aşkım seni çok seviyorum! Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Kadınlar günün kutlu olsun sevgilim.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Kadınlar günün kutlu olsun bir tanem.

Kadın annedir, kadın evi yuva yapandır, kadın iş kadınıdır, kadın emektar’dır. Kadınlarımızın kıymetini bilelim. 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki varsın.

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Kadınlar gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana ”Eşim” diyebildiğim için çok şanslıyım kadınlar günün kutlu olsun aşkım.

Sosyal, ekonomik ve siyasal hayatta önemli bir yer tutan emekçi kadınlarımızın, büyük mücadelelerle elde ettikleri Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü en içten duygularımla kutlarım.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki varsın kadınlar günün kutlu olsun bir tanem.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım. Kadınlar günün kutlu olsun karıcığım.

Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere rastladığımsın. Sen, bulduğuma hala inanamadığımsın. Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın. Kadınlar günün kutlu olsun.

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi kadınlar günün kutlu olsun iyi ki benimlesin aşkım seni çok seviyorum.

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki varsın iyi ki benimlesin her şeyim seni çok seviyorum. Canım kadınlar günün kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap