Erkeklerin Göğüs Bölgesini Geniş Gösterme Yolları

Bu giyim tüyoları sadece erkekler için! Birkaç kıyafet hilesi kullanarak göğüs bölgenizi olduğundan daha geniş göstermek ister misiniz?

Bu giyim tüyoları sadece erkekler için! Birkaç kıyafet hilesi kullanarak göğüs bölgenizi olduğundan daha geniş göstermek ister misiniz?

Geniş omuzlar ve geniş göğüs bölgesine sahip olmayı her erkek ister. Gardırobunuzda bulunan parçalarda dikkat edebileceğiniz birkaç detay bu durum mümkün. İşte erkeklerin göğüs bölgesini daha geniş gösterecek dört giyim önerisi.

Erkekler Göğüs Bölgesini Nasıl Daha Geniş Gösterir?

Dikkatleri Üst Kısıma Toplayın

Üst giyiminizde dikkat edeceğiniz birkaç küçük detay ile göğüs bölgenizi daha geniş gösterecek ilk adımı yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu detaylar arasında giyeceğiniz tişörtün, kazağın ya da gömleğin açık renkli olması, büyük blok baskılara ya da yatay çizgilere sahip olması gerekmekte. Bu şekilde çizgisel oyunlar ve renk hileleri ile vücudunuzun üst kısıma dikkatleri çekebilirsiniz.

V Yaka Giyin

Giyeceğiniz kıyafetin yakası en az üzerinde bulunan desenler ya da renkleri kadar önemli. V yaka giymekten hiç bir zaman çekinmeyin ve polo yaka tişörtlerden v yaka erkek kazak modellerine, göğüs kısmını daha geniş göstermek adına kombin yaparken bu tişörtlerinizi de kullanın.

Gardırobunuzda Mutlaka Bulunsun

Göğüs bölgenizi daha geniş göstermek adına gardırobunuzda bulunması gereken bazı giyim ürünleri bulunmakta. Göğüs kısmınıza tam oturan ince dikişlere sahip örme bir kazak vücudu ters üçgen görünüme doğru destekler.

Blazer ceket kullanıyorsanız mutlaka ince desenli ya da yatay çizgili olanları kullanın. Geniş yakalı üstler ve yünlü kumaşları kullanmak göğüs bölgenizin daha geniş görünmesine yardımcı olacaktır.

Doğru Duruşa Sahip Olun

Giyiminizde dikkat edeceğiniz tüm detaylar gibi bedeninizin de duruşu da erkeklerin göğüs bölgesini daha geniş göstermesi konusunda etkili bir oyuncudur. Sadece gömleğinizin, tişörtünüzün üzerinde çok daha fazla gergin bir biçimde durması için değil.

Elbette beden sağlınız için de önemli olan duruşunuzu en ideale getirmek için omuzlarınızı geriye atın ve omurganızı düz bir şekilde tutmak için çaba gösterin. Bu duruşunuz ile beraber doğru kombinleri yaptığınız zaman istemiş olduğunuz görünümü kolay bir şekilde yakalayabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap