En İyi Film İzleme Siteleri

En İyi Film İzleme Siteleri Günün telaşını film izleyerek atmak isterseniz sizlere vereceğimiz siteler yeterli olacaktır. Her zevke uygun filmleri bu platformlardan seyredebilirsiniz.

En İyi Film İzleme Siteleri İnterneti başında film izlemek için birçok site arayışında bulunmaktadır. Film izleme tutkunu olan insanlar bu sitelerin en popülerlerini, en çok kullanılanları ve içerisindeki kendine özgü çok sayıda dizi ve film barındıran sitelere üye olmaktadır. Bu sitelerden çok bilinenleri hakkında ise birçok araştırma yapılmıştır.

En İyi Film İzleme Siteleri

Netflix

En İyi Film İzleme Siteleri Netflix
En İyi Film İzleme Siteleri Netflix

Reed Hastings ve Marc Randolph’un 29 Ağustos 1997 yılında kurduğu bu dizi film sitesi zamanla fazlasıyla ivme kazanmış ve en popüler film izleme sitesi haline gelmiştir.

Türkiye’de de yıllardır tercih edilmekte olan platformun kendine orijinal birçok içeriği de bulunmaktadır. En tercih edilen film izleme sitesi 2022 kategorisinde bulunan Netflix platformunda dizi veya filmler yalnızca çevrimiçiyken izlenmek zorunda değildir. Kullanıcı izlemek istediği film veya diziyi önceden indirip sonrasında çevrimdışı izleyebilir.

Disney+

En İyi Film İzleme Siteleri Disney+
En İyi Film İzleme Siteleri Disney+

Dünyaca ünlü marka Disney’in film platformu olan Disney+, en iyi film izleme siteleri kategorisi içinde kesinlikle bulunmaktadır. Disney+ Marvel, Pixar ve Star Wars evreni ile çok geniş bir kitleyi elde tutmaktadır. Netflix 3. Taraf yapım şirketlerinden de dizi ve filmler satın alarak kapasitesini gün geçtikçe arttırmaktadır. National Geographic markasıyla da belgesel konusunda bir numara olan Disney+ 12 Kasım 2022’dan bu yana varlığını sürdürmektedir.

Blutv

En İyi Film İzleme Siteleri Blutv
En İyi Film İzleme Siteleri Blutv

Şüphesiz en iyi film izleme siteleri arasında kesinlikle bulunan Blutv aynı zamanda bir yerli film izleme sitesidir. En beğenilen dizi olarak Şahsiyet adlı filmini bulunduran platform 2010 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Birçok kullanıcı platformdan memnun kalmıştır.

Tüm dünyaya sesini duyuran Blutv’de en ses getiren etkenlerden birisi ise Vikings ve The Walking Dead serisine sahip olmasıdır. Site en popüler yerli film izleme siteleri arasında bulunmaktadır.

Hulu

En İyi Film İzleme Siteleri Hulu
En İyi Film İzleme Siteleri Hulu

2007 yılında kurulan bu platform en iyi film siteleri arasındadır. Sahip olduğu orijinal yapımlar sayesinde adını tüm dünyaya duyuran Hulu 80.000’e yakın dizi ve filmi arşivinde barındırmaktadır. Birçok film ve kaliteli yapımlar bulunduran site en çok tercih edilen film siteleri arasına girmeyi başarmıştır.

Amazon Prime Video

En İyi Film İzleme Siteleri Amazon Prime Video
En İyi Film İzleme Siteleri Amazon Prime Video

Prime Video, 2006 yılında dünyanın en büyük şirketleri arasında olan Amazon’un yapımı bir film izleme sitesidir. Türkiye’de 2022 yılında erişime açılan Amazon Prime Video’da birbirinden orijinal dizi ve filmler, Smart TV’lerde izlenebilecek uygulama özellikleri, çevrimdışı film veya dizi izleme özelliği bulunmaktadır.

Film ve dizi izleme platformunda ön sıralarda bulunan sitenin kayıt olma fiyatı ise çok düşüktür. En popüler film izleme siteleri arasında başları çeken Prime Video’nun Türkiye’ye çok düşük bir fiyatla gelmesi sonucu birçok rakibini geçeceği de tahmin ediliyor.

Youtube

En İyi Film İzleme Siteleri Youtube
En İyi Film İzleme Siteleri Youtube

Birbirinden farklı ve eğlenceli içeriklerin sunulduğu bu dünyanın en ünlü platformları arasında yer alan platformda dizi ve filmler de yayınlanmaktadır.

Bazı prodüksiyon firmalarının yapımlarını eklediği bu film izleme sitesi günümüzde en popüler siteler arasındadır. 2005 yılında kurulan bu sitede birbirinden güzel ve orijinal film ve diziler de mevcuttur. Platform film ve dizi konusunda da kesinlikle profesyoneldir ve en iyi film izleme siteleri arasında kesinlikle bulunmalıdır.

Puhutv

En İyi Film İzleme Siteleri Puhutv
En İyi Film İzleme Siteleri Puhutv

Yine bir Türk yapımı dizi ve film sitesi olan Puhutv Aralık 2016 tarihinden bu yana fazlasıyla ivme kazanmakta ve beğenilmektedir. Özellikle Fi ve Şahsiyet dizileri ile piyasada bomba etkisi yaratacak patlamayı kazanan Puhutv’de birçok orijinal içerik ve yapım mevcuttur. En çok kullanılan film siteleri arasında Puhutv de bulunmaktadır.

HBO Max

En İyi Film İzleme Siteleri HBO Max
En İyi Film İzleme Siteleri HBO Max

2022 Yılının Mayıs ayında çıkarılan platform henüz yeni olmasına rağmen adını tüm dünyaya duyuracak düzeyde.

Kısa süre içerisinde 4.1milyon gibi büyük bir kitleyi elinde bulunduran HBO Max adlı dizi film izleme platformunda kullanılabilir ülkeler şu anlık yalnızca Amerika ve Japonya’dır. Kısa süre içerisinde birçok ülkeye erişimi açılacak olan platformun içerikleri ise bir hayli orijinal ve kalitelidir.

DMAX

En İyi Film İzleme Siteleri DMAX
En İyi Film İzleme Siteleri DMAX

17 Mart 2022 tarihinde ortaya çıkan bu platform birçok film ve dizi meraklısı tarafından hızlıca keşfedilip önerildi. Genellikle belgesel tarzı yapımlarla karşımıza çıkan DMAX platformunda zengin arşivler ve orijinal içerikler de mevcuttur.

Classic Cinema Online

En İyi Film İzleme Siteleri Classic Cinema Online
En İyi Film İzleme Siteleri Classic Cinema Online

Korku kategorisinde fazlasıyla etkili olabilecek filmleri içerisinde barındıran site dizi film izleme siteleri arasında en iyilerdendir. Eski Amerikan tarzı kovboy filmleri ve daha birçok orijinal fikirde ve eşsiz yapımlarla site karşımıza çıkmaktadır. Platform içerisinde sayısız içerik mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap