En Güzel Anneler Günü Sözleri

En Güzel Anneler Günü Sözleri

En Güzel Anneler Günü Sözleri Annelerimiz, bizlerin en güzel anlarımızda yanımızda olduğu gibi her ağladığımızda da yanımızda olmuşlardır. Bu nedenle onları her gün fazlasıyla mutlu etmemiz ve ödeyemeyeceğimiz hakkını mutlulukla geri döndürmemiz gerekmektedir. Hastalandığımızda sabahlara kadar uykusuz bir şekilde bizlerle ilgilenen annelerimiz olduğu gibi bizlere hayatı öğreten de onlardır. Bunun için onları özel günü olan anneler gününde ekstra mutlu etmek gerekir.

Özel günler için hazırlanan bu güzel sözleri bizlerin daima yanında olan annelerimiz için okumamız doğru olacaktır. Anneler günü sözleri ile mutlu edeceğimiz annelerimize bu güzel sözler ile sürprizler yapmalı ve onları mutluluktan gözleri dolacak şekle getirmemiz gerekmektedir.

Çok sevdiği oğlundan ya da kızından çok güzel sözler duyacak olan anneler sizler için çektiği birçok yorgunluğa iyi ki varsın demelidir. Bunun için ise özel günler ve anneler günü için hazırlanan anneler günü sözlerini dillendirmek gerekir. O güzel yemekleri, o güzel tavsiyeleri ve o güzel davranışları için ayrı ayrı teşekkür etmek gerekir. Bu da kafalarda anneler günü sözlerinin neler olduğu merakını oluşturur. Peki en güzel anneler günü sözleri nelerdir?

En Güzel Anneler Günü Sözleri

En Güzel Anneler Günü Sözleri

Anne ışıktır, annesiz insan karanlıktadır. Anneler günü kutlu olsun.

Sevgi bahçemin en nadide çiçeği sensin, anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Gücüme güç, umuduma umut katan annem Anneler günün kutlu olsun!

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem Seni çok seviyorum.

Sığınabileceğim tek limansın sen anneciğim. Saygıyla ellerinden öpüyorum.

Mesafeler uzak olsa da, yüreğim hep seninle. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Biricik annem. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeğinim.

Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez. Bütün dünya benim olsa, bir tane annem etmez.

365 günün hepsi senin olsun bugün her şey gönlünce olsun. Anneler günün kutlu olsun.

Bir kadını süsü ve makyajı değil, anneliği güzelleştirir. Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

Özel günlerin en özeli bugün Anneler günü. Ama anneciğim benim için her gün anneler günü.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın, annemsin. Anneler günün kutlu olsun.

Dünyanın bütün annelerinin Anneler Günü kutlu olsun. Bu özel günde hepinizi tebrik ediyoruz.

Canım annem, beni bugünlere sen getirdin. İyi ki varsın iyi ki benim annemsin. Anneler günün kutlu olsun.

Gücüme güç, umuduma umut katan annem. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun!

Babalar kıskanmasın, annelerin yeri ayrıdır. Senin de yerin kalbimde bir başkadır anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Seni çok seviyorum annem.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Evimizin direği, cefakar sevgi dolu anam. Beni yetiştirdin büyüttün, sana borcumu nasıl öderim?.. Anneler günün kutlu olsun ellerinden öperim.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

Annem benim. Var mı senin gibisi. Benim için yaptığın her şey, katlandığın tüm cefalar için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum, anneler günün kutlu olsun.

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Annem.

Anneciğim sen hep hayatımın pusulası oldun, sevginle, emeğinle fedakarlıklarla beni yetiştirdin. Binlerce kez teşekkür ederim. Anneler günün kutlu olsun.

Anneciğim anneler günün kutlu olsun. Yıllarca yanımda oldun nice yıllar daha da olursun inşallah. Seni çok seviyorum, ellerinden öpüyorum.

Sadece yılın bir günü değil benim için her gün anneler günü. Anneciğim sıcacık sevginle büyüttün beni bugünlere getirdin. Sana müteşekkirim anneler günün kutlu olsun.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.

İnsan sevinince annesine koşar, korkunca anne diye yardım ister, sevgiyi ilk anneden öğrenir. Ben de sevgiyi hayatı önde senden öğrendim anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Anne senin yüreğin taş olsa dayanır mı, kuş olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kırılmaz mı? Acıdan bir sap menekşenin boynu bu kez dağlar doğursun beni anne. Sen de ılık bir yağmur ol durmadan yağ kanayan yerlerime. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Anneler günün kutlu olsun canım annem!

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Bizden Haberdar Ol