Eğlenceli Yeni Yıl Mesajları

Eğlenceli Yeni Yıl Mesajları

Eğlenceli Yeni Yıl Mesajları Yeni yıl dedik, yeni başlangıçlar, yeni umutlar, hayaller dedik. Dedik ama son iki yıl tüm dünyaya sıkıntı, stres, olumsuzluklar, ölümler getirdi. Hepimiz tamamen bir hiçlik içinde gibi hissetmeye başladık. Yeni yıldan bireyler beklemeli miyiz onu bile sorgular olduk.

Ama unuttuğumuz bir şey var ki oda bazı şeylerin kıymetini daha iyi anladık. Plan ve program yaparken artık daha temkinli olmayı öğrendik mesela. Kucaklaşmanın ne kadar güzel bir duygu olduğunu öğrendik. Aslında hepimizin içinde iyi ya da kötü bir aşçı varmış onu öğrendik. Sağlığın her şeyden önemli olduğunu, doğanın biz dışarıya rahat çıkamadığımız için ne kadar kısa sürede kendisini toparlayabildiğini gördük. Maskeler nedeniyle gözlerin gülmesinin de olduğunu daha net fark ettik. Sevdiklerimizi kaybettik. Kaybetme noktasına geldik. Hayatımızın en zor sınavlarını verdik. Okulda derse katılmanın arkadaşlarımızla birlikte yan yana sohbet etmenin keyfini anladık.

Özel günler olsun yine birlikte eğlenelim, gülelim, dans edelim istiyoruz artık. Yarınlara neşeyle, heyecanla bakmak istiyoruz. Dünyada herkes mutlu olsun, eski sağlıklı, yasaksız günlere dönelim istiyoruz. Yeni yıla girerken neşeli, eğlenceli, umutlu girmek için sevdiklerinizle, uzaklardaki yakınlarınızla eğlenceli yeni yıl mesajları paylaşarak aynı dilekleri birlikte tutabilirsiniz. Kim bilir belki güzel günler çok çok yakın.

Eğlenceli Yeni Yıl Mesajları

Eğlenceli Yeni Yıl Mesajları

Minareden atlarım yeni yılını kutlarım.

2022 de bitti 2022 da biter e hadi iyi yıllar diyim ne diyim.

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum.

Yeni yılınız benim kafam kadar güzel olsun. İyi seneler!

Noel babayı şutlarım yeni yılını kutlarım.

31 Aralık da kinder sürpriz aldım içinden dansöz çıktı. Herkese mutlu yıllar.

2022 de noel baba arabayı yenilemiş yenisi 50 geyik (az yakıyor).

Geçen sene yediğimiz hurmalar, gelir dötümüzü tırmalar, öptüm iyi yıllar.

İster inanın ister inanmayın ama sizin eski yıl yeni bir yıl doğurdu.

2022′e elveda, 2022′a merhaba Hoş geldin yeni yıl, boş gittin geçen yıl.

2022 yılında içilen kahvelerin hatırı dolmuştur. 2022 için duyurulur!

Yeni yılın cüzdanına para, kalbine aşk, hayatına düzen getirmesi dileğiyle.

Bu yıl da bir sevgili bulamazsam eh yani. Kendi turşumu kuracağım.

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle. Nice mutlu yıllara…

2022’de Noel baba arabayı yenilemiş yenisi 50 geyik az yakıyormuş.

Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Mutlu yıllar.

Hadi iyisin 1 seneyi daha eline yüzüne bulaştırmadan bitirdin, mutlu yıllar.

Yeni yıl umut olsun. Yürekler bulut olsun. Her sene sağlık, mutluluk hep bizimle olsun.

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim.

Yeni yıl sağlık, huzur, mutluluk, para getirsin. Getirmezse koy g.tüne gitsin. Daha 2022 var 2022 var.

Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu yıllar.

2022 yılında kutup ayılarıyla olan münasebetlerimi 2022 yılında sona erdirmeyi umut ediyorum. İyi seneler.

Bu sene hangi ünlünün filmini seyredeceğiz iddialar açıldı. Öncelikle yeni yılınız kutlu olsun.

Kız arkadaşımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye 2022 yılında başkalarının kız arkadaşlarını kullanıyorum.

Dertlerin pipin kadar ufak, sevinçlerin popon kadar büyük olsun, noel baba dtüne koysun, yeni yılın kutlu olsun.

Yılbaşı bileti sezonu açılmıştır. Bu sene de büyük ikramiye bana çıkarsa hanımı, evi, arabayı değiştirmeyi düşünüyorum.

Her kim ki yapar yılbaşını bu dünyada baş tacı, maazallah ölünce öbür dünyada g**üne girer süslediği çam ağacı. Köyün İmamı

Hayatın verdiği mutluluğu, sevinci, güzelliği, sağlıklı olarak yeniden yaşamak ve paylaşmak umuduyla. Yeni yılınız kutlu olsun.

Komik, eğlenceli, mutlu, güzel, kazançlı, başarılı, huzurlu, sevgi ve aşk dolu bir yıl geçirmeniz dileğiyle. Yeni yılınız kutlu olsun.

Sonunda yazabildim? Neyi mi? Sana göndereceğim sıcak, sevgi dolu bir yeni yıl mesajını. Seni seviyorum ve mutluluk dolu bir yıl diliyorum.

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2022 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle. Mutlu yıllar.

Küçük mutluluklar diliyorum, elmalı kekler, sıcak sahlepler, yağmur kokusu, pazar kahvaltıları, trafikte yeşil ışıklar, fallarda balıklar nice mutlu yıllar.

Yeni yıla nasıl girersen öyle geçer derler, bu sene seninle beraber yeni yıla girmiyorum ki bir daha ki yılda da beraber olmayalım, mutlu yıllar.

Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun.

Yeni yılda Fenerbahçe’nin şampiyonluğu kadar güzel günleriniz, Galatasaray’ın borcu kadar çok paranız, Beşiktaş seyircisi kadar az derdiniz olsun. Mutlu yıllar.

Sevgilinle öpüş mutlu olsun, bira iç köpüklü olsun, gece taksime git kızlar senin olsun, gece gündüz öğlen ders çalış karnenin hepsi 5 olsun, sevgiline pırlanta al şok olsun Laf olsun torba dolsun, 2022′un kutlu olsun, bunu herkese yollamayan top olsun.

Yeni yılın kellere saç, hastasına ilaç, züğürte para, sıvacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmayana çocuk, üşüyene gocuk, colaya buz, yemeğe tuz, nazar değmişe hoca, evde kalmışa koca, dırdırcıya akıl, onu çekene sabır, vermesini diler mutlu yıllar dileriz.

Bütün resmi ve dini bayramlarımızın, yılbaşlarımızın, sevgililer günlerimizin ve bilimum önemli gün ve haftalarımızın, bütün resmi ve gayrıresmi kurum ve kuruluşlar, dernekler, firmalar, markalar, internet siteleri ve tanımadığımız insanlar tarafından bir anda ve bir arada kutlanması, mesajların, e-maillerin havalarda uçuşması ve bütün bu çılgınlığın son bulması dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap