Doğum Günü Süsü Nasıl Yapılır?

dogum-gunu-susu-nasil-yapilir-72419

Doğum günlerinde ya da başka bir parti düzenleyecekseniz süsleme hazırlığı çok önemlidir. Böyle özel günlerde süsleme işi gözünüzü korkutmasın çok basit yöntem..

Doğum günlerinde ya da başka bir parti düzenleyecekseniz süsleme hazırlığı çok önemlidir. Böyle özel günlerde süsleme işi gözünüzü korkutmasın çok basit yöntemler ile maddi olarak çokta paralar harcamadan evinizi süsleyebilirsiniz.

Süsleme için gerekli olan malzemeler renkli kağıt, balon ya da karton kağıdı, parti şapkası, yapıştırıcı, makas, şeker hamuru, renkli mumlar tabi ki olmazsa olmaz doğum günü pastası öncelikle işe pastaya doğum günü yapılacak kişinin resmini bastırın.

Pastayı sıradan düz bir şekilde yaptırmayın örneğin değişik şekillerde simgeler düşünün ve pastayı bu simgeye göre yaptırın. Sonrasında evi süsleme işine başlayın ilk olarak çeşitli renklerde aldığınız balonları şişirin bu balonların bir kısmını değişik yerlere ipe geçirerek asın bir kısmını da yerde bırakın aldığınız renkli kağıt ya da plastik tabaklar ve değişik renkte peçeteler masanıza farklı bir hava katacaktır.

Pasta harici yiyeceklerin üzerine değişik soslar ile süsleme yapabilirsiniz. Satın aldığınız renkli kartonları keserek doğum günün kutlu olsun yazın yazacağınız kaleminde renkli olmasına özen gösterin.

Daha değişik bir şey olmasını istiyorsanız mutlu yıllar yazılı hazır kartonlardan da satın alabilirsiniz. Bu alternatifler çoğaltılabilir örneğin süslü, fiyonklu kurabiyeler satın alabilirsiniz ya da evde kendiniz değişik kurabiye kalıpları kullanarak kurabiye yapabilirsiniz. Konuklarınızın tamamına parti şapkası verin ve büyük, küçük herkesin taktığı bu şapkalar sayesinde partiniz daha renkli olacaktır.

Doğum günü süs nasıl yapılır sorusuna en güzel cevap ucuz malzemeler kullanarak eğlenceli bir parti yapmaktır. Doğum gününde kullanacağınız süs malzemelerini kırtasiyeden çok ucuza satın alabilirsiniz.

Hatta bu malzemeleri saklayarak daha sonraki partilerinizde kullanabilirsiniz ucan balon doğum günü partilerinde olmazsa olmaz ya da sosis balonlara değişik şekiller vererek doğum gününüzü daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Doğum gününüzde özellikle renkli hamurlar satın alarak değişik şekiller verip çocukları eğlendirebilirsiniz.

Böyle özel günlerde olmazsa olmazlardan biride müziktir. Müzik seçimini çok doğru yapmalısınız çocuğunuzun yaş grubuna hitap eden müzikleri tercih etmelisiniz. Bu sayede çocukların daha çok eğlendiğiniz göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap