Dini Günaydın Mesajları

Dini Günaydın Mesajları

Dini Günaydın Mesajları İnsan sabah uyanır uyanmaz sevdiklerini düşünüp hala hayatta ve sağlıklı oldukları için şükreder. Sevdiklerine onları sevdiğini belli etmek için dini günaydın mesajları atabilir ve onlarla beraber mutlu olup güne daha güzel başlayabilir. Attığı güzel mesajlar ile onlara ne kadar değer verdiğini ve onları ne kadar çok sevdiğini gösterebilir.

Her insan hayatında olan sevdikleri ve sahip oldukları için her zaman şükretmelidir. Her sabah gözlerinizi açıp yeniden uyandığınızda yeni bir güne başlarsınız. Karanlık bir geceden aydınlık bir güne uyanmak sanki insanın yeni bir başlangıca uyanması gibidir. İşte bu yüzden her sabah Allah’ı anarak onun verdiklerine şükretmelidir. Şükür insan hayatı için büyük bir nimettir. Dini günaydın mesajları ile insan kalbinden geçen şükür dualarını başkalarıyla da paylaşabilir.

Sadece bir günaydın mesajı bile mesaj attığınız kişinin değerli hissetmesini ve mutlu olmasını sağlayabilir. Dini günaydın mesajları ile hem ona değer verdiğinizi hem de iyi dualarınızı iletebilirsiniz. En güzel dini günaydın mesajlarına sayfamızdan ulaşarak sevdiklerinizle birlikte güzel bir sabaha uyanabilirsiniz.

Dini Günaydın Mesajları

Dini Günaydın Mesajları

Sabahınız hayırlı, umutlarınız daim olsun. Günaydın.

Hayırlı ve güzel sabahlar. Bugünün ve gönlün hep mutluluk dolsun.

Sabaha ulaşanlara selam, ulaştıran Rabbime şükürler olsun

Gözlerinizi bu sabah mucizelere açmanız dileğiyle, hayırlı günler dilerim.

Rahman ve Resul aşkı eksik olmasın. Mutlu ve huzurlu günler dilerim.

Gününüz aydın gönlünüz nurlu olsun. Herkese hayırlı sabahlar ve günaydınlar.

Rabbim her şeyin hayırlısını versin, hayırlı huzurlu mutlu neşeli sabahlar

Yüreğine mutluluk dolsun. Melekler duacınız olsun, günümüz aydın sabahımız hayırlı olsun.

Yeni bir güne daha gözlerimizi açtığımız için Allah’a şükürler olsun. Günaydın.

Hayır dileyelim yüce Mevla’dan, günümüz uzak olsun her türlü beladan, hayırlı ve güzel sabahlar.

Herkese nasip olmayan mutluluk duygusu sizinle olsun. Günaydın, hayırlı sabahlar.

Selam ve dua ile başlayalım güne, hep birlikte kavuşalım rahmetine, günaydınlar hepimize.

Allah hayırlı, huzurlu, sağlıklı güzel bir gün nasip etsin cümlemize. Hayırlı sabahlar.

Aslında mutluluk, gülen gözlerde, tatlı sözlerde ama en güzeli. Sevgi dolu yüreklerde. Günaydınlar.

Şafak vakti duam, Allah sana yüzünü güldürecek güzel bir gün nasip etsin. Günaydın.

Sabah ola hayır ola, gönlün mutluluk ile dola. Hayırlı sabahlar ilk duamdır sana, günaydın canım.

Huzur dolu günler, kalbinizdeki tüm güzellikler hayatınıza yansısın dostlar. Hayırlı günler.

Unutmayın ki hayat yolunda yaptığınız maçların bir tek hakemi vardır. O da yüce Allah’tır. Günaydın.

Sabah şerifleriniz hayırlı olsun, Mevla’m bugününüzü dünden daha hayırlı kılsın inşallah. Selametle.

Rabbimizin emrini, öne almalı kişi, önce namaz kılmalı, sonra yapmalı işi. Cumanız mübarek, gününüz hayırlı olsun.

Gönlünüzden geçen her güzel şeyin hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle hepinize hayırlı sabahlar.

Günaydın, zifiri karanlık geceyi aydınlık güne çeviren rabbim sizlerin sıkıntılarını da feraha çıkarması dileği ile hayırlı bol kazançlı günler.

Sevgili Müslümanlar gönlünüze göre sabah namazına kalkın ki Allah (c.c.) günahlarınızı azaltsın, hayırlı sabahlar.

Günaha düştüğünde tövbe et, günaha dalıp gitme. Çünkü insan suya düştüğü için değil, sudan çıkamadığı için boğulur. Hayırlı sabahlar.

Uyku küçük ölüm derler, yeni bir güne Bismillah. Bütün güzellikler senin olsun, Günaydın hayırlı günler.

Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın, cumalar dilerim hayırlı.

Bugün yeni bir gün. Hayırlı ve mutlu sabaha uyanın. Uykucular Hayır dileyelim Mevla’dan günümüz uzak olsun beladan hayırlı ve güzel sabahlar.

Sağanak sağanak rahmet yağsın hayatına, her gün Resulallah girsin rüyana, melekler amin desin dualarına, kalbine nur, hanene huzur dolsun. Hayırlı sabahlar.

Allah’ım! Her çeşit kötü ahlaktan, kötü amelden, arzulardan ve hastalıklardan kuşkusuz sana sığınırım. Rabbim gününüzü hayırlı eylesin, günaydın.

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. Sen de dua et Allah için. Cuman mübarek, günün hayırlı olsun.

Yüreğinden geçen ancak dile getirip Rabbimden dileyemediğin tüm istek ve arzularının gerçekleşmesi için bugünün ilk adım olması temennisiyle, hayırlı günler, günaydın.

Ey güzeller güzeli gülüm, fani yaşamın tek gerçeği biricik sevgilim. Ey canımın canı! Dalına konup ötmek isteyen bir bülbülüm ben. Yüzünde gonca gonca gül biten yârim, hayırlı sabahlar.

Günaydın sevgilim. Günün aydın olsun. Seni çok seviyorum. Güne güzel, huzurlu ve Hayırlı başlayıp öyle tamamlaman dileğiyle. Hayırlı sabahlar gönlümün efendisi.

Allah’ım bizleri gafletten uyandırsın, bizleri; dinsiz, bayraksız, vatansız bırakmasın. Ezanlarımız susmasın kıymetini bilelim dinimizin, aldanmayalım, aldanan aldatanın kölesi olur. Hayırlı sabahlar.

Bir gün gözlerimi açtığımda sadece sen ol yanımda, 1 gün değil her gün seni göreyim rüya gibi yanımda bebeğim. Günaydın olsun sana da.

Bir sabahı bir de gözlerini özledim sevgilim, sensiz kaçıncı sabahım hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık her şeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın her şeyim.

Sağanak sağanak rahmet yağsın hayatına, her gün Resulallah girsin rüyana, melekler amin desin dualarına, kalbine nur, hanene huzur dolsun. Hayırlı sabahlar.

Bismillâhirahmanirrahim Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla سْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم Selamun Aleykum ve Rahmetullah ve Berakatuhu. Allah c.c.selami, Efendim sallallahu aleyhi vessellem şefaati cümlemize üzerinde olsun, hayırlı sabahlar.

Ey bizleri karanlık geceden aydınlık sabaha çıkaran Yüce Rabbimiz! Bizlere bugün de huzuru, bereketi, sağlığı, mutluluğu yaşamayı layık kıl, rahmetini, merhametini üzerimizden esirgeme, sevdiklerimizi koru. Hayırlı günler.

Sabahın kor güneşi vursun suratına öpsün kompleksizdirler güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın Allahü teâlâ’ nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, Rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasip etsin hayırlı sabahlar. Hayırlı ve mutlu sabahlar.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Bizden Haberdar Ol