Denizbank Platinum Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Platinum kredi kartı ile yüksek miktarda bonus imkanları kazanma şansına sahip olacaksınız! 250.000’den fazla sayıda iş yeri ile sözleşmesi olan bu kart ile yapılan alışverişlerden bonus alabilir ve bu bonuslarla harcama yapabilirsiniz.

Denizbank Platinum kredi kartı ile yüksek miktarda bonus imkanları kazanma şansına sahip olacaksınız! 250.000’den fazla sayıda iş yeri ile sözleşmesi olan bu kart ile yapılan alışverişlerden bonus alabilir ve bu bonuslarla harcama yapabilirsiniz.

Extra bonus fırsatları da bulunmaktadır. Buna göre; bir ayda harcama tutarı 2.000 TL’nin üzerinde olursa extra bonus oranı %25, 4.000 TL üzeri olursa %50 olarak belirlenmiştir.

Denizbank Platinum kredi kartına başvur; başvurular Türkiye’de geçerli olan operatörler ile yapılabilmektedir. TC. vatandaşı olmak ve 18 yaşını doldurmak şarttır. Online olarak web sitesi üzerinden başvurular pratik ve hızlı biçimde gerçekleştirilebilir.

Denizbank Platinum Kredi Kartı Aidatı

Denizbank Platinum kredi kartı aidatı ne kadar? Denizbank kredi kartları için herhangi bir aidat ücreti almamaktadır. Denizbank Platinum kredi kartı yıllık ücreti bulunmamaktadır.

Denizbank Platinum Kredi Kartı Borç Sorgulama

Denizbank kredi kartı borcunu öğrenme işlemi Denizbank’ın resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

İnternet Bankacılığı kanalıyla bu tip sorgulamalar hızlıca yapılabilmektedir. Aynı şekilde Denizbank Platinum kredi kartının ekstresini sorgulama için de bu yol kullanılabilir.

Kart bilgileriyle giriş yapabilirsiniz. Ayrıca şubeler, ATM’ler, telefon ve mobil bankacılıktan da borç sorgulatılabilmektedir.

Ekstre bilgileri mail adreslerine de gelmektedir. E-ekstre yöntemi ile her ay hesabınızı kontrol edebilirsiniz.

Denizbank Platinum Kredi Kartı Mobil Uygulama

Denizbank Platinum kredi kartı Android uygulaması için Denizbank’ın resmi web sitesindeki uygulama mağazası bölümündeki Mobil Deniz kısmına giriş yapabilirsiniz.

Android uygulamasının yanında bankanın Denizbank Platinum kredi kartı IOS uygulaması linki de bu bölümde mevcuttur.

Mobil Deniz indirme linki cep telefonunuza geldikten sonra hızlı ve kolayca bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Platinum Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Denizbank kredi kartı müşteri hizmetleri numarası 444 0 888 ‘dir. Denizbank müşteri temsilcisine bağlanmak için bir başka hat daha mevcuttur.

TC kimlik numarasını verdikten sonra kartınızın son 4 hanesini ve 4 haneli şifresini verebilirsiniz. Tuşlama tamamlandıktan sonra müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Denizbank müşteri temsilcisine direk bağlanma içinse 0850 222 08 00 numaralı hatlı çevirebilirsiniz.

Denizbank Platinum Kredi Kartı Kampanyaları

Denizbank Platinum kredi kartı avantajları arasında şunlar yer almaktadır:

Big Chefs restoranları için %15 oranında indirim fırsatı
Hillside City Club için üyeliklerde %20 oranında indirim
Aylık ekstre tutarı 2000 TL üzeriyse %25, 4000 TL üzeriyse %50 bonus fırsatı
Temassız işlem uygulaması için günlük 90 TL limit
Denizbank Platinum kredi kartının kampanyaları 2019 için detaylı açıklamaları Denizbank’ın resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

Denizbank Platinum Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Denizbank Platinum kredi kartının borcu nasıl taksitlendirilir? Denizbank kredi kartınızın borcunu taksitlendirmek istiyorsanız kolay ve hızlı şekilde bunu gerçekleştirmeniz mümkündür.

Peşin harcamalar için 12 ay taksit fırsatı bulunmaktadır. Denizbank Platinum kredi kartı borç yapılandırma için internet bankacılığı ya da 444 0 800 numaralı hat kullanılabilmektedir. Harcamaların peşin yapılması gerekmektedir.

Denizbank Platinum Kredi Kartı Borç Erteleme

Denizbank Platinum kredi kartının borcu nasıl ertelenir? Denizbank’ta Platinum kredi kart sahipleri borçlarını 3 ay erteletme fırsatına sahiptirler.

12 aya varan taksit fırsatlarıyla 3 ay ertelemeli şekilde taksitli nakit kullanabilirsiniz. Denizbank Platinum kredi kartı borç atlatma için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz:

İnternet bankacılığı işlemleri

ERTELE yazıp boşluk bıraktıktan sonra 3280 no’lu telefona miktarı iletmek
ATM
444 0 800 numaralı hat
Kolaylıkla bu avantajlı fırsatlardan yararlanılabilir.

Denizbank Platinum Kredi Kartı Limit Arttırma

Denizbank Platinum kredi kartının limitini yükseltme için müşterilerde bir takım özelliklere dikkat edilmektedir:

Ekonomik durumun iyi seviyede olması
Borçların zamanında ödenmesi
Limitin aşılmaması
İstisnai durumlar haricinde banka bir yılda iki defa limit arttırım teklifinde bulunur. Denizbank Platinum kredi kartı limitini sms ile arttırma yöntemi bulunmamaktadır. Telefon, internet bankacılığı, şubeler ve ATM’ler bu işlem için kullanılabilmektedir. Sms ile kredi kartı başvurusu yapabilmektedir. Denizbank Platinum kredi kartı limit aşımı durumunda ise gecikme faizi ödenmelidir.

Denizbank Platinum Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Denizbank Platinum kredi kartının nakit çekim faizi ne kadardır? Denizbank’tan yapılacak nakit avans çekimleri için faiz oranı %1,84 ‘tür.

Denizbank ATM’leri nakit avans ücreti içinse %3,5+5,5TL ve diğer banka ATM’lerinden nakit avans çekilirse %3,5+12 TL‘dir. Denizbank Platinum kredi kartı nakit çekim miktarı ise 10.000 TL’ye kadar 12 taksit ile özelliklidir.

Denizbank Platinum Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Denizbank Platinum kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı %2,02’dir. Denizbank’ın taksitli nakit avans kampanyaları bulunmaktadır.

Denizbank Platinum kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri 10.000 TL’ye kadar 12 olarak belirlenmiştir. SMS, internet bankacılığı, telefon bankacılığı, ATM ve şubeler kanalıyla istenilen miktarda taksitli nakit kullanılabilir. Taksitli nakitlerde bonus hakkı bulunmamaktadır.

Denizbank Platinum Kredi Kartı Kapatma

Denizbank Platinum kredi kartı nasıl kapatılır? Denizbank’tan kredi kartınızı kapattırmak için kartınızın borcunuzun ödemelerini tamamlamanız gerekmektedir.

Denizbank Platinum kredi kartının iptal işlemi için Denizbank şubesine dilekçe ile talep bildirilebilir veya 444 0 800 numaralı müşteri temsilciliği hattından Platinum kredi kartı için iptal destek alabilirler.

Kartı kapatırken kredi kartında borç bulunuyorsa banka yetkilileri ile görüşerek borç yapılandırılması talebinde bulunulabilmektedir. Bankanın kredi kartını kapatması kartın içinde hiç borç yokken mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap