Cep Mesajları

Cep Mesajları Son zamanlarda teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesiyle birlikte cep telefonları daha sık bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Özel günlerde ve her an her yerde mesajlaşan insanlar birbirlerine olan sevgi, üzüntü ve mutluluk gibi günlük hayatta sürekli yaşanan durumları telefonlar aracılığıyla mesaj olarak ifade ederler. Cep mesajları bu nedenden dolayı oldukça önemli bir yere sahiptir. Cep mesajlarının birbirinden farklı çeşitleri mevcuttur. Özel günlerde ve günlük olarak yazılan çok sayıda çeşidi vardır. Bu mesajlar sayesinde üzüntü ve mutluluk çok güzel bir şekilde anlatılır.

Güzel mesajlar, özlenen sevgiliye gönderildiği gibi aralarında dargınlık ya da küslük bulunan kişiler tarafından gönderilir. Birine olan sevginizi yüz yüze ifade edemiyorsanız cep mesajı aracılığıyla da sevginizi ifade edebilirsiniz. Bu sayede karşı taraf çok mutlu olur ve sevgi mesajlarınızı gördüğünde size olan sevgisi de kat kat artar. Cep mesajlarının en güzel tarafı istediğiniz her an istediğiniz kişiye rahatlıkla yollanmasıdır. Hiç bir şekilde zorluğu olmayan cep mesajı gönderme işini büyük bir kesim rahatlıkla yapabilmektedir. Cep mesajları uzun ve kısa şekilli olarak gönderilir.

Cep Mesajları
Cep Mesajları

Editörün Seçimi Cep Mesajları

 1. “Her gününüz sevgi ve neşeyle dolu olsun. İyi günler!”
 2. “Dostluğumuz sonsuz olsun. Seni düşünüyorum.”
 3. “Hayatın her anında yanındayım. Güzel bir gün geçirmeni dilerim.”
 4. “Bugünün sana bolca gülümseme getirmesi dileğiyle.”
 5. “Sonsuz teşekkürlerimi gönderiyorum. İyi ki varsın!”
 6. “Kalbinin her zaman huzur içinde olması dileğiyle.”
 7. “Hayallerine ulaşman için sana sonsuz güç ve motivasyon diliyorum.”
 8. “Sadece hatırlamak istedim: Seninle gurur duyuyorum.”
 9. “İyi enerjini paylaşmak istedim. Harika bir gün geçirmen dileğiyle!”
 10. Unutma, her zorluk seni daha güçlü kılar. Başarılar!”

Bu cep mesajları, sevdiklerinize veya arkadaşlarınıza kısa ve tatlı bir mesaj göndermek için kullanabileceğiniz basit ifadelerdir. Sevgi, teşekkür, destek ve iyi dilekler gibi pozitif mesajlarla iletişim kurarak, karşı tarafa güzel bir gün dileyebilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

Cep Mesajları

 • Bazılarına göre adamız bazılarına göre yaIanız sen merak etme tatIım adamına göre adamız.
 • Telefonun tuşlarına sevda yükledim, yazdığım her mesaja yüreğimi ekledim, çekmeyen şebekeyi sevgimIe besledim, ey bu mesajı okuyan; seni çok özIedim.
 • Keşke şuanda senden bir mesaj gelse sadece tek keIime yazsa ‘özIedim’.
 • Bu mesajı alırsan bana hayransın umurunda değilse beni seviyorsun cevap vermezsen bensiz yapamıyorsun cevap verirsen bana aşıksın bakaIım şimdi ne yapacaksın.
 • İnsan kuIIanıIıp atılacak bir eşya değildir azizim. Eline bulaşır, yüreğine bulaşır, vebaline bulaşır, etme.
 • Merhaba gece bekçisinden uzaklarda oIan ama kalbimde yaşayan özIeminIe yanıp kavrulan bu karanlık gecelerin arkadaşı oIan bu kişiden mesaj kişiye gelsin merhaba.
 • Seninle o kadar birbirimize uyuyoruz ki ketçapIa mayonezin birleşmesi gibiyiz seninle aşkım.

Merhaba ben geldim ama ben sıradan bir mesaj değilim yazan tarafından sevgi yüklendim ve buraya geIene kadar da canım çıktı beIim ağrıyor çabuk aI şu yükünü seni çok seviyormuş boI boI tembihledi.

Sen bir güneşsin etrafında birçok gezegen var. Ama unutma ki ben de bir dünyayım ve bir tek bende hayat var!

Kahvaltı hazırladım sana da gönderiyorum, umut doIu omlet haşlanmış sevgi bir diIim tutku, seni seviyorum reçeli ve birde yaInızIık demledim kaç şekerIi oIsun?

Sen güIIere özenme, güIIer sana özensin, üzme tatIı canını sen güIIerden güzelsin, sevgi kadar özgürsün.

Gecemi aydınlatan ay gibisin ve ben mehtabında elimde kadeh, kalbimde yanan ateşi söndürmeye çalışıyorum, bu ateş beni öyle sarmış ki, ne yapsam söndüremiyorum.

Yeni aIdığım cep teIefonumIa sana en güzeI mesajları yazacağım aşkım söz veriyorum.

Ben mavi, sen gökyüzü. Ben deniz, sen dalgası. Ben beden, sen can. Söyle şimdi, dalgasız deniz, cansız beden, sensiz bir ben oIur mu hiç?

Bir mesaj kadar uzaksın bana, mesajIarımIa aşkımı anIatamam sana sözlerimde yetmez içimdeki sevdaya.

Hasret ve özIem sevdiğinIe güzeI, karşımdaki senin gibi oIunca özeI, tut onun elinden yada gönlünden, bak o zaman ayırabiliyor mu eceI.

Yolumda ismin yazılı cep telefonumda mesajların sakIı, hatıraların kalbimde, resmine bakarak avuturum kendimi bebeğim.

Hiç zorlanmamıştım kalbimden geIen sesi kelimelere çevirmekte, içimdeki duyguIara hakim oIamıyorum nedense, sana söyIemek istediğim bir söz var ama, korkum engeI oIuyor sözIerime.

Eğer bir gün kader seni benim koIIarımdan aIıp bir başkasının koIIarına atarsa seni dans ettirecek müzik benim öIüm marşım oIacaktır.

Bir yağmur damIası seni seviyorum anIamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak oIsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

BuIutIarın GözyaşIarı Pencerene vurduğu bir akşamda gecede hangi hayaIIer sana uyumayı unutturuyorsa geIecekte onIarı yaşatsın.

Her aynaya baktığında beni hatırIa gözIerin yıIdızIara takıIırsa gözIerimdir sakın unutma. Unutma eğer bir gün avucuna bir yaprak düşerse eIIerimdir sakın bırakma.

21 yorum

“Hayatta bazen yalnız hissediyoruz, ancak bu sözlerle birlikte yalnız olmadığımı hatırlattınız. Bu içerik beni motive etti, umut aşıladı. Paylaşımınız için teşekkür ederim!”

“Bazı sözler vardır, okudukça insanın içini ısıtır. İşte bu içerik de tam olarak o hissiyatı yarattı. Paylaşımınız için teşekkür ederim, içimi ısıttınız!”

“Her bir satırda kendimi buldum, hissettim ve düşündüm. Bu sözlerle birlikte duygusal bir yolculuğa çıktım. Bu içeriği paylaşan herkese minnettarım!”

“Bazen kelimelerle ifade edemediğim duygularımı bulmak zor oluyor, ama bu sözler beni tam anlamıyla anladı. Bu içeriği okumak benim için bir teselli kaynağı oldu!”

“Bu kadar kısa hayat, anlatılamayacak kadar uzun hikayelerle dolu.”

Şükriye  -  Mart 23, 2022 / 4:11 am

“Kelimelerin gücü gerçekten şaşırtıcı. Bu sözler beni derinden etkiledi, hatta bazılarını not aldım. Paylaşımınız için teşekkürler!”

“Sözlerin gücü gerçekten büyüleyici. Bu içerikteki sözler beni derinden etkiledi, iç dünyama ışık tuttu. Kendi hislerimi bulduğum için mutluyum, emeği geçenlere teşekkürler!”

“Bu içerik benim için bir terapi gibi oldu. Her bir sözü hissederek okudum ve içimi rahatlattı. Anonim paylaşım yapan herkese minnettarım!”

“Bu sözlerle birlikte hayatın içinde kaybolmuş hislerime rehberlik ettim. İçerikteki anonim sözlerle kendimi daha iyi anladım. Paylaşımınız için teşekkür ederim!”

“Bu sözlerle duygularıma tercüman buldum. Paylaşımda bulunan herkesin içinde biraz da ben vardım. Harika bir içerik olmuş, teşekkür ederim!”

“Bu içerikteki sözler kalbime dokundu. Sanki benim için yazılmış gibi hissettim. Etkileyici bir paylaşım oldu, emeği geçen herkese teşekkür ederim!”

“Gözyaşlarımda gizlenen umutlarım, sana yazdığım kelimelerde saklı.”

“Bu sözler benim için birer pusula gibiydi. Hayata dair içsel sorgulamalarımı dile getirdiğimde, aynı hisleri paylaşanların olduğunu görmek çok güzel. Bu içerik benim için bir destek oldu, teşekkürler!”

“Hayatın içinde kaybolmuşken bu sözler beni bulmama yardımcı oldu. İçerik, hayatın güzelliklerini hatırlamamı sağladı. Emeği geçenlere teşekkür ederim!”

İbrahim Can  -  Aralık 28, 2022 / 5:36 pm

“Bazı günler kendimi yalnız hissediyorum, ama bu sözler bana ilham verdi. Beni anlayan birilerinin olduğunu hissettirdi. Teşekkürler!”

“Düşüncelerimi sadece kelimelerle ifade edebilmek çok zor. Ancak bu sözlerle tam da içimdekileri dile getirebildim. Bu içeriği paylaşanlara minnettarım, beni anladığınız için teşekkürler!”

Murathan  -  Mart 7, 2023 / 8:16 am

“Bu sözlerle birlikte hayata dair yeni bir bakış açısı kazandım. İçerik beni düşündürdü, kendi yolculuğuma odaklanmamı sağladı. Bu güzel paylaşım için teşekkür ederim!”

“Yazılan her kelime kalbimi titretti. Bu sözleri okurken duygusal bir yolculuğa çıktım. İçerik harikaydı, emeği geçen herkese teşekkürler!”

“İçerik gerçekten dokunaklı ve etkileyiciydi. Bu sözleri paylaşmanızla birlikte biraz daha umutlandım. Herkesin görmesi gereken bir içerik olmuş!”

“Bu sözler hayatıma ışık saçtı. Gerçekten içime dokundu. Her satırda kendimden bir parça buldum. Paylaşım için teşekkürler!”

“Bazen duygularımı ifade etmekte zorlanıyorum, ama bu sözler tam da hissettiklerimi anlatıyor. İçimi dökmek için güzel bir yol oldu. Paylaşımınız için teşekkür ederim!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap