Buruna Hızma Nasıl Takılır?

Burun deldirme işlemleri özellikle 18-25 yaş arası kadınlarda çok sık karşılaştığınız popüler durumlardan bir tanesi olmaktadır. Eğer ki hızma kullanıyorsanız ..

Burun deldirme işlemleri özellikle 18-25 yaş arası kadınlarda çok sık karşılaştığınız popüler durumlardan bir tanesi olmaktadır. Eğer ki hızma kullanıyorsanız birçok işyeri okul ya da profesyonel ortamlar için uygun olmadığından dolayı düzenli bir şekilde tekrar çıkarıp takma işlemi gerçekleştirmeniz oldukça büyük önem teşkil etmektedir. Sağlıklı bir şekilde Kullanıma devam edebilmek için nasıl kullanmanız gerektiği hakkında tam anlamıyla teknik bilgileri Şimdi sizinle paylaşalım.

Öneriler:

Öncelikle ellerinize sabun ve ılık su ile yıkadıktan sonra ellerinizin üzerinde bulunan tüm mikropların Arındır aldığından tamamen Emin olmanız gerekiyor.

Burun delikleri tamamen iyileşmiş olsalar bile Mikroplar bunun dediğiniz lan tekrar vücudumuzda girebilirler ve hastalık ortaya çıkartabilir ya da enfeksiyon alma riskiniz bulunabilir bu nedenlerden ötürü hızma takmadan evvel ellerinizi Mutlaka izleyin. Hızmayı alkolle ya da izleyici ile beraber temizleme işlemini gerçekleştirdikten sonra küçük bir kese içerisinde taşımaya isteseniz bile mutlaka temizleme işlemini gerçekleştirmeniz konusunda hassas davranın. Temizlik konusunda ne kadar hassas davranırsanız iltihap kapma riskiniz de o kadar düşük olacaktır.

Halkanın sonunu burun deliğinize yerleştirdikten sonra hızmanın uç kısmından değil de tepesinden kavrayın ve bu sayede Bunun içerisinde kalan kısmında daha steril bir şekilde yerleştirmiş olursunuz.

Hızma burnun iç kısmına doğru kaydırılır Eğer dar bir durum oluşuyorsa yavaş yavaş yönlendirme işlemi gerçekleştirilmelidir 2 gerçekten takmakta problem yaşayan insanlar genellikle baş parmağı ile hızmayı değil burun ucunu tutarak Diğer taraftan hızmayı ittirme yöntemini uygulayanlar. Hızmanın uç kısmına sabit dedikten sonra birçok kızma burundan düşmesini engelleyecek şekilde Yatsıya plastik bir metal parça içermektedir bunu da yerine tutturmanız için hızmanın uç kısmında sabitlendiğinden emin olun.

Hızmanın ucunu parmağınızla burnunuza Sormadınız sürece hissetmeniz gerekmektedir Eğer ki hissediyorsanız yanlış takılmış olacaktır. Hızmanın üç kısmı ile taşı arasında burnunuzu hafif kimlikler ek tarz bir şekilde düşmeyecek biçimde sabitlemek için doğru ittirme yöntemi uygulamış olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap