Burun Halkası Veya Hızma Nasıl Çıkarılır?

Burun deliği için kendinizi artık yaşlı hissediyorsanız ve bir değişim yapmak istiyorsanız çıkarma işlemini gerçekleştirmeniz son derece basit bir şekilde gerç..

Burun deliği için kendinizi artık yaşlı hissediyorsanız ve bir değişim yapmak istiyorsanız çıkarma işlemini gerçekleştirmeniz son derece basit bir şekilde gerçekleşecektir. Arkasında geride bıraktığınız zamanlardan miras olarak burun deliği halkasının bırakmış olduğu bir iz mutlaka kalacaktır. Neler yapmanız gerektiğini şimdi beraber bakalım.

Öneriler

Öncelikle kaynar su içerisinde yaklaşık 10 dakika kadar beklemiş olan bir çift cımbız tamamen sterilize edilir ve gazlı 15 ile beraber bu cımbızlar kurutulur. Ellerinizin kuru ve temiz olduğundan emin olduktan sonra yüzünüzde makyaj losyon veya herhangi bir tedavi ürünü Kesinlikle bulunmamalıdır eğer banyonuz yeterince ışık alıyorsa ve dirseklerinizi yüzünüze doğru rahat hareket ettirebilecek bir alana sahipseniz işlem uygulaması için uygundur.

Cımbızı Öncelikle güçleriniz aldıktan sonra hızmanın dış kenarındaki uçlarına doğru bir şekilde tutmayı gerçekleştiren ve ardından yavaş hareketlerle düzgün bir şekilde çıkartırken burun deliğinize hafifçe bastırın.

Parmak uçlarınızla taşınırsa Beklerken Burun deliklerini kaldırarak taşı tamamen çıkartın ve nasıl takıldığını bağlı olarak parmaklarınızı Gözlerinize doğru hareket de ettirebilirsiniz bu şekilde dikkatlice çıkarma işlemini tamamlamanız oldukça büyük önem teşkil ediyor.

Başınızı hafifçe arkaya eminiz ve daha sonra nal şeklinde halkının bir ucunu parmaklarınızla tuttuktan sonra hafifçe halka taşına yerinden alın ve halkayı burnunuzdan dikkatli bir şekilde çıkarmış olacaksınız. Çıkarma işleminin ardından sisteminize kalması için kaynar su ile beraber duş almanızı ve bölgeyi bol su ile beraber yıkadıktan sonra oksijenli benimle beraber kurutma hızı tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap