Bordro Olmadan Kredi Veren Bankalar

Geliri olmayan ve bundan dolayı bir bordro ibraz edemeyen kişiler, bazı bankalar üzerinden kredi alabilirler. Kredi şartları ve faiz oranları ise değişiklik gösterir.

Geliri olmayan ve bundan dolayı bir bordro ibraz edemeyen kişiler, bazı bankalar üzerinden kredi alabilirler. Kredi şartları ve faiz oranları ise değişiklik gösterir.

Ayrıca diğer banka müşterilerinden farklı olarak, başvuru yapan kişilerin bazı belgeleri ibraz etmesi şarttır. Bu şekilde kredi alınabilir.

Fakat bunun bir garantisi yoktur. Bankanın incelemelerini tamamlaması gerekir. Daha sonra kredi çekip çekemeyeceğinize bizzat bankanın kendisi karar verir.

Türkiye’deki devlet ve özel bankaları, bu anlamda kolaylık sağlamaktadır. Bordro olmadan kredi veren bankalar üzerinden işlem yapılabilmektedir.

Çalışmayana Kredi Veren Banka

Çalışmayana Kredi Kartı Veren Bankalar mevcuttur. Buna göre bankalara başvurma noktasında internet üzerinden hareket etmek gerekmektedir.

Bu bankaların mevcut şubelerine gittiğiniz zaman sizden maaş bordrosu istenecektir. İşsizlere Kredi Kartı Veren Bankalar arasında Finansbank, Akbank, İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıf Bank, Anadolu Bank, TEB, Odeabank, Yapı ve Kredi Bankası, Şeker Bank yer alır.

Çalışmayana İhtiyaç Kredisi verilmektedir. Bu bankalardan birisi Akbank olarak dikkat çekmektedir. İşsizlere Kredi Veren Bankalar arasında Finansbank, İş Bankası, Akbank, Yapı ve Kredi Bankası dikkat çekmektedir.

Bunun yanı sıra bankadan kredi çekebilmek için mutlaka mobil bankacılık üzerinden başvuru yapmak gerekmektedir. Bunun yanı sıra ipotekli bir şekilde kredi çekilebilmektedir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019

Çalışmayana Kredi Veren Banka bunu yaparken sıfır gelire sahip olanlara kredi vermez. Böyle bir durum söz konusu değildir. Ancak mobil bankacılık hizmetlerini kullanarak, kredi başvurusu yapılabilir. Çünkü online ve mobil başvuru sırasında bordro istenmez.

Bunun yanı sıra ipotek göstermek de bir diğer yöntem olarak dikkat çekmektedir. İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi vermektedir. Bunun bir takım şartları vardır.

Buna göre banka müşterisi olan kişilerin gelirlerini beyan etmelerine gerek yoktur. Bunun yanı sıra yüksek kredi sahibi olanlar da gelir belgesini göstermeden krediye başvurabilirler. Finansbank Gelir Belgesiz Kredi online başvurular için geçerlidir.

Aylık olarak yüzde 1.79 gibi bir faiz oranı söz konusudur. Odeabank Gelir Belgesiz Kredi 48 ay vade ile alınabilir. Bunun yanı sıra mobil şube üzerinden başvuruda bulunmak şarttır. Aylık faiz oranı ise yüzde 1.64 şeklindedir.

Kredi Için Maaş Bordrosu Kaç Aylık Olmalı

Kredi İçin Maaş Bordrosu Nereden Alınır noktasında çalışmış olduğunuz yer üzerinden maaş alabilirsiniz. Maaş Bordrosu İle Kredi Hesaplama noktasında özel olarak programlanmış bir takım hesaplama araçları söz konusudur.

Bu hesaplama araçlarına maaşınızı yazdıktan sonra ne kadar kredi çekebileceğinizi kolaylıkla görebilirsiniz. Örneğin aylık 5 bin TL maaşı olan birisi en fazla 75 bin TL kredi çekebilir.

Maaş Bordrosu Geçerlilik Süresi son maaş bordrosu üzerinden hesaplanmaktadır. Maaş Bordrosu İle Kredi Kartı Alabilir miyim noktasında cevabımız evet olacaktır.

Bu şekilde hizmet veren birçok banka söz konusudur. Ancak önemli olan şey son güncel maaş bordrosunun ibraz edilmesidir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019 yılı içinde oldukça fazladır. Buna göre Yapı ve Kredi Bankası, Şekerbank, Odeabank, TEB, Anadolu Bank, Vakıf Bank, Ziraat Bankası, Akbank, Finansbank ve İş Bankası üzerinden maaş bordrosu olmadan kredi çekme imkanı söz konusudur. İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi işlemlerinde mobil program ön plana çıkmaktadır.

Mobilden başvuru yapıldığı zaman bankanın bir maaş bordro isteme şansı yoktur. Teb Gelir Belgesiz Kredi için mobil hizmetleri ya da internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi internet üzerinden yapılabilir. Mobil program da aktif bir biçimde kullanılabilmektedir. Bu şekilde kredi başvurunuzu çok kısa bir süre içinde tamamlamanız mümkün olacaktır.

Maaş Bordrosu Olmadan Kredi Kartı Alabilir miyim

Maaş Bordrosu İle Kredi Kartı Alabilir miyim sorusunun cevabı çok açıktır. Bu şekilde kredi kartı alınabilir ancak bu durum bir takım şartlara bağlıdır.

Kredi başvurusu yapan kişinin banka müşteri olması çok büyük bir avantajdır. Bunun yanı sıra kredi kartı alabilmek için adınıza mutlaka kayıtlı başka gelirleri göstermeniz şarttır.

Eğer bir eviniz kirada ise bu kira gelirini belgelemelisiniz. Maaş Bordrosuz Kredi Kartı noktasında aynı kurallar geçerlidir. Unutulmaması gereken temel kural ise başvurunun mutlaka internet aracılığı ile yapılmasıdır.

Çünkü maaş belgesi, internet üzerinden yapılan başvurularda talep edilmez. Kredi notu düşük ya da çok kötü olan kişilerin kredi kartı almaları çok zordur.

Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar bu noktada kredi notunu ilk kriter olarak koymuşlardır. Buna göre kredi notu yüksek kişilere kredi kartı hemen verilir.

Ayrıca daha önce banka ile çalışmış ve bu süre içinde ödemelerini hiç aksatmamış olan kişiler de kredi kartından faydalanabilirler.

Maaş Bordrosu Olmadan Kredi Veren Bankalar Odeabank, TEB, Finansbank, Şekerbank, Yapı ve Kredi Bankası, Anadolu Bank, İş Bankası, Ziraat Bankasıdır.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2019 yılı içinde TEB ve Aktifbank’ın yanı sıra QNB Finansbank’tan oluşmaktadır. Bu bankalar üzerinden kredi çekecek olan kişilerin bir kefil göstermesine gerek yoktur.

Bunun yanı sıra bankalardan bu şekilde ihtiyaç kredisi çekilebilmektedir. Çalışmayana Kredi Veren Banka bunu yaparken bir takım şartları da sunmaktadır. Bu şartlara baktığımız zaman başka bir gelirin olması ilk sırada yer almaktadır.

Ayrıca kredi notunun da mutlaka yüksek olması şarttır. Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar maaş bordrosunu mutlaka isterler. Sigorta durumu da belgeye dökülmelidir.

Eğer kredi notu çok düşükse ipotek istenme gibi bir durum ortaya çıkabilir. Denizbank Kefilsiz Kredi ihtiyaç kredisini kapsamaktadır. Kefil göstermeden ihtiyaç kredisi rahatlıkla alınabilmektedir.

Kefille Kredi Veren Bankalar 2019

Kefilli Kredi Veren Bankalar, genellikle çok düşük kredi puanına sahip olan kişiler için böyle bir kural koymuştur. Bundan dolayı kredi notu kötü olan kişilerin mutlaka bir kefil göstermeleri gerekmektedir.

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2019 yılında ING Bank, TEB, QNB ve Aktif Bank olmuştur. Bu bankaların herhangi bir şekilde kefil istemediğini görmekteyiz. Böylelikle hemen başvuru yapabilir ve krediye sahip olabilirsiniz.

Garanti Kefilli Kredi ihtiyaç kredisi için genellikle uygulanmaz. Banka bazı durumlarda kefil isteyebilir.

Ancak çekilecek olan miktar çok yüksekse ya da kredi notunda bir sorun söz konusu ise kefil istenebilmektedir. Akbank Kefilli Kredi kredi notu düşük olanlar için geçerlidir. Kötü bir kredi notuna sahip olan kişiler, kefil gösterdikleri zaman kredi çekebilirler.

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

İş Bankası Kefilsiz İhtiyaç Kredisi 5 bin TL olarak belirlenmiştir. Buna göre vade süresi 3 aydan başlar ve 48 aya kadar çıkabilir.

İş Bankası Anında Kredi imkanından faydalanmak için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İş Bankası İhtiyaç Kredisi faiz oranı 1.87 şeklindedir. Bu faiz oranı üzerinden kredi almak mümkündür.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi mobil hizmet ile başvurulabilecek bir kredi şeklidir. Buna göre kredi başvurunuzu bankaya gitmek yerine internet üzerinden yapmanız daha mantıklı olacaktır. Böylelikle gelir belgesi ibraz etme gibi bir duruma da maruz kalmamış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap