Beysu İsminin Anlamı

Beysu İsmi

Beysu İsminin Anlamı Anne ve babalar yeni doğan bebeklerinin adını aramak için heyecanlıdır. Bizde bu makalemizde Beysu isminin anlamı nedir? bunu açıklayacağız.  Beysu, bembeyaz anlamında kullanılmaktadır.

Bu ismin genel anlamına baktıktan sonra şimdi de Beysu isminin TDK’deki anlamı nedir? bunu inceleyeceğiz. TDK’deki anlamı, bembeyaz analmında kullanılmaktadır.

Bu ismin anlamlarını açıkladıktan sonra şimdi de kişilik analizini açıklayacağız. Beysu isminin kişilik analizi şu şekildedir; Beysu isimli kişi şimdiye kadar gördüğümüz en iyi insandır. Hayatının çoğu heyecan ve tutku üzerine kuruludur. Çok heyecanlıdırlar ve çok güçlü duygulara sahiptirler, aniden sinirlenirler ama kin tutmazlar. Duygularını ifade etmeyi severler, bu yüzden çok fazla sanat, müzik, yetenek ve icatları vardır, genellikle başka bir kişiden çok etkilenirler. Pürüzsüz görünüme, uzun ve dolgun yüz yapısına, açık kahverengi saçlı, iri ve uyumlu yüz hatlarına, ince ve uzun boyunlu,  ince ve oluklu çeneye sahiptir. endine güvenen, başarılı, eğlenceli, cömert, dürüst, ön planda olmayı sever, lüksü sever, engellenir Sadık, iddialı, sıcak kanlı, girişken ve cesur. Yaratıcı ve açık fikirlidir. Doğru insanı bulduklarında, onlara hayatlarında zaman verirler. Ancak bazen öfkeleri ve tutkuları birleşerek onları son derece tehlikeli hale getirir. Kariyerlerinde hızla yükselirler. Azimli ve çalışkan tavırları sayesinde ulaşamayacakları hedefler yoktur.

Beysu İsminin Anlamı
Beysu İsminin Anlamı

Beysu  isminin kişilik analizini açıkladıktan sonra şimdi de harf analizini açıklayacağız. Beysu isminin harf analizi aşağıdaki gibidir:

B: Sadece nesnel bir kişiliğe değil, aynı zamanda profesyonel bir kişiliğe de sahiptir. Başka bir deyişle, açık bir zihinle her zaman  mantıklı bir şekilde neler olup bittiğini takip eder ve buna göre kararlar alırsınız.

E: İyi ve güvenilir bir arkadaş olduğun için kimse seninle arkadaş olmaktan çekinmiyor. Çevrenizdeki insanları her zaman destekleyebiliyorsunuz, bu yüzden herkese yardım etmek için acele etmekte iyisiniz.

Y: Hiç kimseye kininiz yok. Kin tutmak ve bir insanı dinlemeden yargılamak sana düşmez. Karşınızdakini dinleyen ve sonuna kadar  mantıklı kararlar veren kişi sizsiniz.

S: Elbette kendinize güveniyorsunuz ve kararlar verebilirsiniz. Ayrıca her konuda profesyonel kararlar alabilmeniz, her zaman doğru sonuçları almanızı sağlar.

U: Riski seversin. Hem işte hem de diğer konularda  risk almaktan asla çekinmiyorsunuz. Her şey risk almak ve başarılı olmak için iyi bir zekaya sahip olmakla ilgilidir.

Beysu adlı harflerin ve bunlara karşılık gelen alfabetik sıra numaralarının toplamı, adınızın numerolojik numarasıdır. Beysu isminin numerolojisi aşağıdaki gibidir:

B: 2

E: 6

Y: 28

S: 22

U: 25

Toplam: 83

Daha sonra Beysu ismine benzer isimler konusunu ele alacağız. Bu isimler; Beysun, Beyza, Beyzanur, Beyhan, Beyaz, Beyda, Beyan, Burcu, Banu gibi farklı değişik benzer isimler mevcuttur.

Aile üyeleri isim verirken çok dikkatlidir. İsimlerin KuranKerim’de zikredilip geçilmediğini veya caiz olup olmadığını merak ederler. Buna göre Beysu ismi caiz mi? bunu açıklayacağız. Kuran-ı Kerim’de Beysu ismi geçmez ama Kuran-ı Kerim’de Beysu isminin geçmemesi çocuğunuza bu ismi veremeyeceğiniz anlamına gelmez. Kuran’da adı geçmeyen çok güzel isimler var. Bu ismin kullanılmasında bir sakınca yoktur. Bu yüzden bu ismin kullanılması caizdir.

Makalemizin son bölümünde ise Beysu ismine sahip ünlüler var mı? bu soruyu ele alacağız. Bu isim Türkiye’de çok kullanılan bir isim değildir. Bu yüzden dizi ve filmlerde de pek geçmemektedir. Bundan dolayı bu isme sahip ünlüde bulunmamaktadır.  Bu yüzden bu bölümde bu konuya örnek veremiyoruz.

Beysu isminin Anlamı Nedir, Ne demek, 1 farklı şekilde tanımlanmıştır.

  • 1 – Bembeyaz

Cinsiyeti: Kız
Kökeni: Farsça
Kuran ‘da geçmiyor.

Beysu ne demek? Sözlük anlamı ne?

Türkiye’de Beysu ismini kullanan 26 kişi bulunmaktadır.
İstanbul’da Beysu ismini kullanan 6 kişi bulunmaktadır.
Ankara’da Beysu ismini kullanan 2 kişi bulunmaktadır.
İzmir’de Beysu ismini kullanan 3 kişi bulunmaktadır.

Beysu isminin Türkiye sıralaması

Beysu en çok kullanılan 8497. isimdir.

Kız isimleri arasında, en çok kullanılan 3505. isimdir.

Beysu ismini kullananların sayısı, son bir yılda artış göstermemiştir.

Beysu isminin Harf Analizi

Kişiye Beysu ismiyle hitap ettiğimiz zaman harflerin titreşimleri hem toplumda hem de hitap ettiğimiz kişide kişiliğine ait anlamalar yüklemektedir.

B : Önsezileri kuvvetli anlamı yükler.

E : Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele etmeyi çağrıştır,soyadınız da dahil bir tane e harfi olabilir.

Y : Geçmişten iyi ders alan manası uyandırır,duruma göre konabilirse de olmaması daha iyidir.

S : Hayalperest bir kişiliği uyandırır, s harfinin olması iyidir.

U : Bereketi ve bolluğu çağrıştırır, bir taneden fazla olmaması kaydıyla olur.

Beysu İsmi Caiz mi Konulabilir mi ?

✔ Beysu ismi caiz olmayan, sakıncalı isimler listesinde geçmemektedir. Yinede isim koyarken Beysu isminin anlamını gözden geçirin!

Beysu İsminin Numerolojisi

Beysu isminde bulunan harflerin ,alfabede karşılık gelen sıra numaralarının toplamı, isminizin numeroloji sayısını vermektedir.

B: iki
E: altı
Y: yirmi sekiz
S: yirmi iki
U: yirmi beş
TOPLAM: 83

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap