Bayıltan Sözler

Bayıltan Sözler Bazen sosyal çevremizde yapılan espriler her ne kadar kahkahalar atmamıza sebebiyet verse de bazen de çok daha fazlasını yapabilmektedir. Gülmekten bayıldık dediğimiz sözler ortaya çıkabilmektedir. Siz de hem sosyal hayatınızda hem de iş yaşamınızda çevrenizdeki kişilerin yaptığınız esprilere kahkahalara boğularak gülmelerine sebep olabilirsiniz. Bunun için bayıltan sözler kullanmak etkili bir yöntem olacaktır. Herkes çevresinde bu denli neşeli insanların olmasını ister. Her zaman için sizlerde neşe dağıtan ve eğlenceli bir görev üstlenebilirsiniz. Bunun için de komik sözler kullanarak etrafınızdakileri eğlendirebilirsiniz.

İnsanlar günlük yaşam koşturması içinde bazen gülmeyi bile unutabilmektedir. Dolayısıyla rutinlerinde değişiklikler oluşturmak ve bir nebze de olsa gülümsetebilmek için çeşitli yollara başvurulmaktadır. Hem kendiniz için hem de çevrenizde bulunan kişiler için sizler de vazgeçilmez neşe ve eğlence kaynağı olabilirsiniz. Günün kasvetinden kurtulabilir ve anlam katabilirsiniz. Bazen birinin yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak çok daha etkili olmaktadır. Hem sizin değerinizi arttıracak hem de ortamların gülen yüzü olarak anılabilirsiniz. Zor şartlarda geçen günler her zaman sizinle olabilir fakat gülmenin ve eğlenmenin zamanı olmamalıdır.

Bayıltan Sözler
Bayıltan Sözler

Bayıltan Sözler

  • Küpe takan kızları hiç sevmiyorum. O ne öyle erkek gibi.
  • Doktor bey sabah kalkınca burnum kanıyor. + Öğlen kalk o zaman.
  • Adın ne? -Mine +Hm -Dalga geçmeyecek misin? +Aa, deli mi ne?
  • Dur gitme! Ne oldu? Hiç sadece duracak mısın diye merak ettim şimdi git.
  • Bugün saçını ütüleyen kız yarın çamaşır makinasında yıkanır.
  • Kızım! Ben sana demedim mi odanı topla diye ?+Demedin -Demem mi lazım?
  • Rahmetliyi nasıl bilirdiniz? –Rihanna gibiydi + Açılın cenazeyi ben yıkarım.
  • Bu gazozu senin başından aşağı dökerim -Kolaysa dök +Gazoz dedim ne kolası?

Aslında ben seni olduğun gibi kabul ederim de sen ‘olmamışsın’ sorun orda.

Balık olmak ne güzel, düşünsene. Ayrıldık kanka + Unutursun – Neyi + Ne neyi – Sen kimsin?

Şu arabesk rap yapanlar sevdiklerine kavuşsalar da bizde huzura kavuşsak.

Türkiye’nin genetik bilimi; babayı kızdıran çocuk “anne”ye, anneyi kızdıran çocuk “baba”ya çekmiştir.

Max yiyen adam mı daha fakir magnum alınca düşmesin diye şekilden şekle giren adam mı?

Kadın kamyon şöförü duvar yazısı: “torpidomda aseton yoksa da güzelim, ben ojemi mazotla da silerim.

Annemin anlattığına göre ”el alem” diye bir insan topluluğu var her konuda bizden öndeler la.

Kanka İngilizce 1 ne demek? – One + sen nerden bileceksin ki Allah’ın cahili – yani van + yok Hakkâri geri zekâlı.

Hayatta iki şeye dikkat edin. Bir, yolda yürürken kavşaklara. Bir de yüzünüze gülen yavşaklara.

Bir kadının fotoğrafını çektiğin an ile “dur bir bakayım nasıl çıkmışım” demesi arasında geçen süreye ışık hızı denir.

Keşke her sabah alarm çaldığında polisler kapıyı kırıp, “yat yat yat” diye bağırsa da geri yatsak.

Hakikaten telefondan böyle bir msj gelse ne yapardık acaba? Şahsen benim telim bu kadar iyimser ve nazik olmazdı.

Ne kadar çok param olursa olsun sinyal sesinden sonra mesaj bırakmaya cesaret edemiyorum.

Sevgilisine taksitle hediye alıp taksiti bitmeden ayrılan adamın dramını film yapsam milyonları ağlatırım gibime geliyor.

Bazen evi arabayı satıp şöyle bir deniz kenarına yerleşeyim diyorum, tabi bunun için önce ev ve araba almam gerek.

Özledim, mesajı bekleyen onca insan var ki. Rastgele bir numaraya ‘özledim’ diye mesaj atsan, yetim doyurmuş kadar olursun yani.

Fön çektirdikten hemen sonra yağmura yakalanan kadın kadar tehlikeli çok az şey var bu dünyada. Yanaşmayın derim.

Marmara Üniversitesi -İstanbul Üniversitesi -Boğaziçi Üniversitesi benim sayemde 3 üniversite okudunuz hayırlı uğurlu olsun.

Elin oğlu uzayda yaşamı araştırıyor bizimkiler sigaranın külünü hiç dökmeden sonuna kadar içebilmenin peşinde.

Kopya düzenine göre oturan öğrencilerin; yerlerinin değiştirilmesi sonrası bakışması, en hüzünlü ayrılık sahnesinde bile yok.

Merdivenlerden düştüğümü gören ve buna rağmen “düştün mü?” Diye soran mal. Yok, düşmedim. Benim iniş tarzım böyle.

Anne ben niye kimseyi sevemiyorum, bu şanssızlık genetik mi? Dedim, “o senin bireysel mallığın bizi karıştırma” dedi, hemen sustum.

Sevgilisine taksitle hediye alıp taksiti bitmeden ayrılan adamın dramını film yapsam milyonları ağlatırım gibime geliyor.

Facede o kadar çok özlü söz okudum ki, babam “üşüdüm” dese, kalın giyin demem, “üşümek güzeldir eğer seni ısıtacak biri varsa” derim.

Eğer bir kızın profil fotoğrafları belden yukarı ise kısa boylu, omuzdan yukarı ise şişman, sadece gözleri görünüyorsa kaçın!

Bu mesaj özel bir frekansla gönderilmiştir. Zekilerde hafıza kaybı, aptallarda kısa süreli körlük gaylerde bir anlık gülümseme yapar.

Erkek ulaşamadığı kadına “telefonu duymadı galiba” der, kadın ulaşamadığı erkeğe, “aradığımı görüyor da açmıyor” pislik der.

Facede o kadar çok özlü söz okudum ki, babam “üşüdüm” dese, kalın giyin demem, “üşümek güzeldir eğer seni ısıtacak biri varsa” derim.

Yolda sigara içen amcaya içme amca içme sağlığa zararlı dedim bana mı zararlı sağlığa zararlı dedi bir sigara da ben yaktım lan.

Eskiden müşteri hizmetlerinden sadece mesaj gelirdi, şimdi de aramaya başladılar. Yakında içip içip kapımıza dayanırlarsa hiç şaşırmam.

Sınavdan çıktığımda: 85 arkadaşlarla konuştuğumuzda: 65 kontrol ettiğimde: 45 hoca söylediğinde: 25 arabada: 5 evde: 15.

Bazen pencereyi açıp uzaklara bakıp hayallere dalmak istiyorum, sonra karşı evdeki teyzeyi don asarken görüyorum tüm hevesim kaçıyor.

Edebiyat yapma! Felsefe yapma! Caz yapma! Artistik yapma! Bu ülkede kültür ve sanatın bu kadar geliştiğine şükretmek lazım.

Sigara paketinin üstüne bizim sınıfın resmi konulup üstüne “Sigara içerseniz çocuklarınız böyle olur” deseler tüm Türkiye sigarayı bırakır yemin ediyorum.

Şeytanlı filmlerden anladığım kadarıyla, eve şeytan girmesi için evin dubleks olması gerekiyor. İçim rahat, çayımı yudumluyorum.

Evde kalmış kızlar; müjde! Adınızı, soyadınızı, yaşınızı, boyunuzu, kilonuzu aralarda boşluk bırakarak yazın, 3535'e gönderin. Turşunuzu biz kuralım.

Hap yazma yutamam, şuruptan midem bulanır, iğneden de korkarım. Diyen ergene “muska mı yazayım?” Diyen doktora saygılar.

Bu güzellik, bu zekâ, bu akıl, hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim eee senden ne haber.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap