Bal, Elma Sirkesi ve Ilık Su Karışımı Neye İyi Gelir?

Bal, Elma Sirkesi ve Ilık Su Karışımı Neye İyi Gelir? Birçok zayıflama ve yağ yakma küründe sık rastladığımız malzemelerin üçüyle karşı karşıyayız. Bunun tesad..

Birçok zayıflama ve yağ yakma küründe sık rastladığımız malzemelerin üçüyle karşı karşıyayız. Bunun tesadüf olmadığı ise her halükarda belli. Günümüzde kadınlar, erkekler, gençler ya da yaşlılar fark etmeksizin genel bir algı oluşmuş durumda. Herkes mevcut kilosunu aşağıya çekmek istiyor ve bunu başarmak için farklı doğal yöntemler deniyor.

Bu yöntemlerden birisi ise elma sirkesi, bal ve ılık su karışımıyla zayıflamak olarak düşünülebilir. Genel anlamda burada gördüğümüz elma sirkesi ile bal birçok zayıflama küründe aktiftir. Diyetler için kullanılabilir ve yağ yakıcı özellik eşliğinde zayıflama sürecini kısaltabilir.

Gerçek anlamda insanların ideal kilolarına ulaşmasını sağlayan en önemli bitkisel kürler arasındadır. Çoğu zaman farkına varmadığımız biçimde elma sirkesi, bal ve ılık su karışımı bizim için sağlıklı yaşam içinde olanaklar sunar.

Elma Sirkesi Nasıl Zayıflatır?

Aslında yalnızca elma sirkesi değil, bal içinde benzer zayıflatıcı özellikler saymak mümkündür. Doğal olarak elma sirkesi ve balın bir araya gelmesine ek olarak tok tutucu özelliği olduğu bilinen ılık su kürü tamamlıyor. Çok ektin bir zayıflama yöntemi olmasında üç malzemenin ayrı özelliklerinin bir araya gelerek ortak etki oluşturması önemli kabul edilebilir.

Elma Sirkesi Zayıflatır Mı?

Eğer doğal sirke kullanacaksanız elma sirkesi tek başına zayıflamayı kolaylaştırır. Örneğin elma sirkesi tekil olarak yağ yakıcı ve metabolizmayı hızlandırıcıdır. Bunu yapmanın yanı sıra yağların vücutta belirli bölgelerde birikmesini engeller. Çok daha yararlı sonuçlar alabilmek için saf ve doğal sirke kullanımı önemlidir.

Bal Zayıflatır Mı?

Bal tüketildiğinde gerçek bir tokluk hissi yaratır. Sonrasında bir şey yemek istemeyeceğiniz gibi vücudunuzun enerji almasını sağlar. Böylelikle iştah kesici olarak diyetlerdeki yerini alır. Şu an için bakıldığı zaman elma sirkesiyle bir araya geldiğinde yağ yakmaya yardımcı olan enzimlerini ortaya çıkarır.

Ilık Su Zayıflatır Mı?

Ilık su ödem atmak için ve şişkinlikleri gidermek için tercih edilen yöntemlerden birisidir. Dolayısıyla bu karışımı baz alacaksak kesinlikle suyun ılık formda olması gerekir. Yağların erime noktası ve vücuttan atılmaları ancak ılık su, elma sirkesi ve bal ile mümkün olur.

Elma Sirkesi, Bal ve Ilık Su İle Zayıflama Kürü Nasıl Yapılır?

Elma sirkesi, bal ve ılık su kürüyle zayıflamak isteyen çok geniş bir kitle var. Bunu bildiğimiz için tüm ayrıntılarını ortaya koyduğumuz bir doğal kür olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Kendi başına düşünüldüğünde malzemelerin günlük hayatımızda yer etmesi kolay ve basit olmasını sağlıyor.

Malzemeler

– 1 Tatlı Kaşığı Bal
– 2 Tatlı Kaşığı Elma Sirkesi
– 1 Bardak Ilık Su

Hazırlanışı

Balın ve elma sirkesinin doğal olması, organik ürün olarak temin edilmesi en önemli etkendir. Aksi halde pek bir faydasını göremeyebilirsiniz. Su içinse arıtılmış klorsuz su kullanmanız tavsiye edilir.

Öncelikle suyu kaynamış olarak tercih etmek sizin tercihinize kalmıştır. Ancak ılık su ile yapabilmeniz mümkün.

Suyu bardak içerisinde aldıktan sonra 1 tatlı kaşığı balı ve 2 tatlı kaşığı elma sirkesini ilave ediyoruz.

Tam bu noktada karıştırarak daha etkin olmasını sağlayabiliriz.

Suyun ılık ya da sıcak olup ılınmasına özen gösteriniz. Soğuk su etkilerini düşürecektir.

Karışımı yavaş yavaş tüketmek için hazırsınız.

Elma Sirkeli Zayıflama Kürü Nasıl Uygulanır?

Elma sirkeli ve ballı zayıflama kürünü tüketirken aç karnına olmaya özen gösterin. Ayrıca her öğünde muhakkak taze olarak yapmanızı tavsiye ederiz. Ortalama uygulama süresi 3 haftadır.

Yani 21 gün aralıksız olarak tüketmek gerekir. Gün içerisinde ise 3 öğün boyunca tüketmeniz gerekir. Aç karnına olduğundan ötürü sabah kahvaltısından önce, öğle yemeğinden önce ve akşam yemeğinden önce içmek en mantıklısı olacaktır.

Karnınızı doyurmadan yarım saat önce ideal bir kullanım süresidir. Uzmanlara göreyse elma sirkeli bal ve ılık su karışımı içildikten sonra egzersiz yapmak etkilerini maksimum düzeye çıkarmaktadır. Bel, basen, göbek ve tüm yağ bölgelerini temizleyerek fit olmanızı sağlayacaktır.

Elma Sirkesi, Bal ve Ilık Su Karışımının Faydaları

Elma sirkesi ve balın sağlığınız için daha önemli sonuçlar doğurduğunu söylememiz gerekiyor.

Zayıflama

Zayıflamak için yağ yakıcı ve tok tutucu özellikleriyle müthiş bir doğal kür olarak uygulanır. Ortalama 2-3 hafta içerisinde belirtiler görülmeye başlanır.

Bağırsak Düzenleyicidir

Hem gazınızı çıkarmaya yönelik, hem de kabızlık probleminiz gidermede müthiş bir etkiye sahiptir.

Cilt Bakımı

Cilt bakımında tüm sivilceler üzerinde aktif bir tedavi edici etkisi bulunmaktadır. Buna ek olarak yara izlerinin kapanma süresini hızlandıran hücre yenileyici bir yapısı vardır.

Dişler

Diş beyazlatmak istiyorsanız ve bunu kısa sürede sonuç alarak başaracaksanız elma sirkesi tek favoriniz olabilir.

Varis

İçilmekten ziyade varislere önceden sürdüğünüz karışımı sonradan bir havlu yardımıyla kapatın. Bir süre bekledikten sonra etkilerde azalma görülebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap