Bacıya Güzel Sözler

Bacıya Güzel Sözler Bazen yaşamımızda anne yerine koyduğumuz insanlar bulunur. Bize herkesten çok daha yakın olan kız kardeşlerimize, bacıya güzel sözler ile kalpten gelen duygularımızı aktarabiliriz. Genelde onlara sevgi ve saygı duyulsa da çoğu zaman bacılar için çok az güzel sözler söylenir. Yokluğu çok hissedilse de var olduğu zamanlarda kıymeti pek anlaşılmaz. Çoğu zaman ise kavga edilen ve çekişilen kişiler olur aile içerisinde. Evde durmadan bir rekabet halinde olunması ise aslında güzel hatıralar olarak kayda geçer. Çünkü zor günlerde ve yok günlerde onlar akla gelir. Kişinin bacısıyla yaptıkları, en özel şeyler halini alır. Özlemle hatırlanan o günler belki de mumlu aranır.

Devamlı kötü sözlerin söylenmesi ve kalp kırmak belki de birçok şeyi telafisi güç hale getirir. Bundan dolayı her daim bacıya söylenecek en güzel sözlerle onu mutlu etmeye çalışmak daha iyidir. Sevginin gösterilmesi ve hissettirilmesiyle bağlar daha kalıcı olacaktır. Yanınızda olmasa bile güzel sözler gönderebilir, sosyal medya hesaplarınızdan bunları aktarabilirsiniz. Aşağıdaki tüm güzel sözleri de bacınıza hemen ulaştırarak ona çok özel olduğunu hissettirebilirsiniz. Böylelikle ayrılmaz olduğunuzu ortaya koyarak bugüne kadar yaptıklarınızı bir çırpıda da unutturabilirsiniz.

Bacıya Güzel Sözler
Bacıya Güzel Sözler

Bacıya Güzel Sözler

  • Bacı demek hayat demektir. Kimi zaman aldığım nefes diyebilmek.
  • Belki sevgilimiz yok ama çok kıymetli bacım var.
  • Yükü kardeşlik olanın beli bükülür, gönlü bükülmez.
  • Bacı, anne ve babadan kalan en değerli mirastır.
  • Bacı demek hayat demektir. Kimi zaman aldığım nefes diyebilmek.
  • Gözünden akan yaşa ortak olacak kaç kişi var ki bacından başka.
  • Kardeşlik, düşmesin diye tutmak, bırakmayacağını bilerek dayanmak.
  • Biz kardeş dediğimiz insanlar için ölmeye de gideriz gömmeye de.
  • Bu dünyadaki herkes kardeştir önemli olan o kardeşlik bağını bulmaktır.

Gözünden akan yaşa ortak olacak kaç kişi var ki kardeşten başka.

Ayağım taşa takılsa bilirim düşmeme izin vermeyecek bir bacım durur yanımda.

Canım bacım iyi ki varsın ve iyi ki benim bacımsın. Seni çok özledim.

Belki esmer bir sevgilimiz yok, ama dünyayı beraber rehin alabileceğimiz bacım var!

Bu hayatta en çok güvendiğim kişi sensin. Çünkü sen benim canımsın bacımsın.

Bana tek bir dilek hakkım olduğunu söyleselerdi, ben yine de senin gibi bir bacım olsun isterdim.

Bir kardeşin varsa şanslısın demektir ama bir bacın varsa hem şanslı hem mükemmelsindir.

Dünyaya cinsiyetin erkek olarak gelebilirsin ama adam olmadıktan sonra sende benim bacımsın.

Kardeş demek sıkılınca, bunalınca ruhuna ilaç demek. Bir sesiyle dertlerini unutturan demek. Senin gibi bir bacım olduğu için Yüce Mevla’ya ne kadar çok şükür etsem azdır. Seni çok özledim canım bacım.

Bacımın örtüsü batmakta rezilin gözüne acırım tükürüğe billahi tükürsem yüzüne. Mehmet Akif Ersoy

Allah’ım sana gönlünce geçireceğin bir hayat nasip etsin. Allah’ım çektiğin sıkıntıları unuttursun, yüzünü her zaman güldürsün.

Benim her zaman sevdiğim değerli ve kıymetli bacım mesajıma selam ederek başlar, seni sevdiğim tekrar söyleyerek bitiririm.

Benim dünyalar tatlısı prensesler prensesi bir bacım var. Eğer sizde onu görseydiniz hiç abartmadığımı anlardınız. Canım bacım seni çok seviyorum.

Dünyadaki en tatlı ilişki hangisi diye sorulsaydı vereceğim cevap kardeşlik olurdu. Bacım ile yaşamak her zaman beni mutlu ederdi.

Bacıma güzel sözler söylemek iç

in güzel sözlere baktım, ama baktım sözler bacımdan hiç de güzel değil. Ona olan sevgimi anlatmaya ne söz yeter ne sözlükler.

Bacıya güzel sözler yazmaya ne gerek var, iyi kalpli bir bacıya seni seviyorum dediğin zaman ona sevgini gösterdiğin zaman dünyalar onun olur.

Melekler görevlendirildiği insanlara iyiliği, güzelliği ve mutlu olmayı öğretirlermiş. Bende tüm bunları senden öğrendim canım bacım. Seni çok seven, her zaman sevecek kardeşin.

Ben büyürken yanımda hep sen vardın, ben büyüdüm adam oldum ama yine yanımda hep sen oldun. Anladım ki sen benim ömrüm boyunca yanımda olacak canım bacım.

Ben oynarken sen beni izlerdin. Sen oynamak isterdin ama ben sana izin vermezdim. Senin oynamanı kıskandığım için değil senin düşüp sana bir şey olacağından korktuğum için.

Ben hayatı her zaman güzel geçecek, hep mutlu olacağız zannederdim. Ama bilmezdim ki hayat bizleri ayrı ayrı yerlere koyacak. Hep bacımı özletecek bilmezdim, bilemezdim.

Canım bacım sen bizlerin kahrını çok çektin, her zaman bizim için elinden geleni yaptın. Biz senden büyüktük ama sen bir büyük gibi bize yardım elini uzattın. Allah’ım sana her şeyi gönlünce versin.

Sen bizim hiç büyümeyen cimcimemiz oldun. Sen ne zaman büyüdün de genç kız oldun. Biz seni hala minik prensesimiz olarak görüyoruz. Canım bacım mutluluklar her zaman seninle olsun.

Beni affet canım kardeşim ben sana sen büyürken her zaman yanında olacağım diye söz vermiştim. Bu sözümü tutamadığım, yanında olamadığım için beni affet ne olur. Seni her zaman çok seven abin.

Senin benimle didişmeni, çıkarıp attığım kıyafetleri toplamam için bana kızmanı, en çokta beni anneme şikayet etmeni özledim. Ne güzel günlerdi o günler. Ne güzeldi bacımlı olan yıllar.

Benim prensesler prensesi canım bacım bugün bizim evimizden uçup artık kendi evini yapmaya gidecek. Eminim ki sen kendi evinde de böyle çalışkan ve azimli olacaksın. Sana bir ömür boyu mutluluklar dilerim güzel bacım.

Canım bacım sen bizlerin kahrını çok çektin, her zaman bizim için elinden geleni yaptın. Biz senden büyüktük ama sen bir büyük gibi bize yardım elini uzattın. Allah’ım sana her şeyi gönlünce versin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap