Anneye Kadınlar Günü Mesajları

Anneye Kadınlar Günü Mesajları Anneler, bizlerin hayatımızdaki en kıymetli kişilerden bir tanesidir. Çünkü annelerimiz hastalandığımızda sabahlara kadar uyumadan başımızda beklerler, bizlere hayatı öğretirler ve en kötü anımızda bile yanımızda olurlar. Annelerimiz aynı zamanda birçok zorlukla mücadele eden bir kadın olduğu için, onların kadın olarak yaşadığı zorluklar da bilinmelidir.

Tüm kadınların yaşadığı zorluklar bilindiği için annelerimizin de kadın olarak yaşadığı zorlukların farkına varılmalı ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü geldiğinde onların kadınlar günü en güzel şekilde kutlanmalıdır. Çünkü annelerimiz her şeyin en güzelini hak etmektedir ve bu nedenle de en güzel kadınlar günü kutlaması annelerimize yapılmalıdır.

Hatta annelerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü en güzel sözlerle kutlanmalıdır ve annelerimizin yüzünde en güzel gülücükler açmalıdır. Çünkü aynı zamanda psikolog, öğretmen, aşçı ve doktor olabilen annelerimiz özel günler arasında olan en güzel günlerden birisi olan bugün de en güzel anları yaşamalıdır. Böyle anlarda akıllara güzel mesajlar gelmese de anneye kadınlar günü mesajları bir hayli fazladır ve bir tanesi seçilip bugün kutlanabilir.

Anneye Kadınlar Günü Mesajları

Anneye Kadınlar Günü Mesajları

  • Bütün annelerin Kadınlar günü Kutlu olsun.
  • Bir anne tüm dünyayı değiştirebilir. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.
  • Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar günün kutlu olsun.
  • Hayatımda beni çeken tek kadın olan annemin kadınlar günü kutlu olsun. İyi ki varsın anne.
  • 8 Mart Dünya kadınlar günü kutlu olsun atalarımız ne doğru demiş anne gibi yar olmaz.
  • Varlıklarıyla, hayatı yaşamaya değer kılan; annelerin 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun!
  • Kadın olmak zor zanaat! Tüm kadınların ve annelerin Kadınlar Günü kutlu ve mutlu olsun!
  • Bir kadını süsü ve makyajı değil, anneliği güzelleştirir. Tüm annelerimizin kadınlar günü kutlu olsun.
  • Tüm kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun. En başta senin olmak üzere Zübeyde anne!

Her kadın bir manifestodur, bir isyan, bir özlem, bir şiir ve bir Annedir. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

Sahip olunabilecek en değerli mücevherdir benim annem Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun.

Aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum anne. Kadınlar günün kutlu olsun.

Her kadınlar günü bana önce annemi çağrıştırır. Her kadın annedir, anne emektir, emek sevgidir. Günümüz kutlu olsun.

Emek veren, acı çeken, özlem duyan, hakkını savunan tüm annelerin 8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

Elleri öpülesi kadınlar vardır, biz onlara “Anne” deriz. Tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın Anneler günü kutlu olsun.

Kadın anne kadın aşk kadın hayat hayattan kadını alırsanız geriye ne kalır ki. Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

Üzüldüm, sen ağladın. Her derdime deva oldun.Cennet kokulu annem sen hep benimle kal. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

Bir dünya kadınlar günü temennisi; “Anne ne olur, eksilme hiç başımızdan.” 8 Mart Kadınlar gününüz kutlu olsun.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya annelerine sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.

Dünyanın en büyük mucizesini gerçekleştirip anne olabilen yüce varlık. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününüz kutlu olsun.

Cennet annelerin ayaklarının altındadır sözünden yola çıkarak tüm annelerin ve anne adaylarının 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun.

Analarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutluyorum.

Dünyamızı güzelleştiren, hayatımıza değer katan başta şehit anne ve eşlerinin ve de tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Anneler olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan annelerin dünya kadınlar günü kutlu olsun.

Anne olabilecek bir bedene kıyan ellerden, kadınları sadece seks objesi gibi görenlerden hesap sorulsun. 8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

Hayatın her alanında olduğu gibi toprağa da anne şefkatiyle dokunup hayat veren kadınlarımızın Dünya Çiftçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

Mücevher gibidir, bir annenin gözyaşları. Onlar damladıkça, sizin değeriniz düşer. Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü canı gönülden kutlarım.

Dünya emekçi kadınlar günü kutlu olsun. Onlar kutsaldır hepsi anne ya da adayıdır sevdamız delikanlılığımız yaşantımız her şeydirler.

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli annelerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

Hakaret ve şiddet yerine, sevgi ve şefkati hak eden, modern, özgür, anne olabilmenin kutsallığıyla doğmuşların kadınlar günü kutlu olsun.

Canım güzel annem dokundun her yer parlıyor sen benim her şeyimsin hayatımın anlamı en güzel insan seni seviyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

Bir annenin ne dediğine değil, ne demek istediğine kulak ver. Çünkü onlar, kimse kırılmasın diye bazı şeyleri söylemezler. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap