Anneye İyi Geceler Mesajları

Anneye İyi Geceler Mesajları. Yaşamımızdaki en değerli varlıklarımızdan biri olan annelerimiz, bize her şeyden daha yakındır. Onların varlığını bilmek, sahip olmak, yaşamak için bize güç verene yegane enerji kaynağıdır. Her durumumuzda yanımızda olduğunu bildiğimiz annelerimiz, aynı zamanda üzerlerine titrememiz gereken kişilerdir. Aslında bizlerin mutluluğu için çırpınırken, onlar çok yorulurlar. Bizse alışık olduğumuz ilgi ve sevgi nedeniyle, bunu ya çok geç fark ederiz ya da fark etmeyiz bile. Anneler en fazla güzel mesajlar hak eden kişiler arasında ilk sıralarda yer alırlar.

Her şeyin güzeline layık olan anneye iyi geceler mesajı niteliğinde birkaç kelam etmek, onların çok mutlu ve huzurlu bir uyku uyumlarını sağlayacak önemdedir. Aslında onların bizden istediği sadece iyi olduğumuzu bildirmemizdir. Bunun için bizden bir mesaj, bir alo beklerler. Özellikle ondan uzakta geçirdiğimiz zamanlarda sürekli akılları bizde olan annelerimize, yapabileceğimiz en iyi iyilik, kendimizden ona haber vermektir.

Bu yüzden ihmal etmeden onu merakta bırakmadan, sürekli kendimizle ilgili haber vermeyi unutmamalıyız. Bu konuda sizlere yardımcı olabilecek, çeşitli mesaj örneklerini beğeninize sunuyoruz.

Anneye İyi Geceler Mesajları
Anneye İyi Geceler Mesajları

Editörün Seçimi Anneye İyi Geceler Mesajları

 1. “Canım annem, gün boyunca sana olan sevgim ve minnettarlığım hiç eksilmedi. Şimdi uyku vakti geldiğinde, rüyalarında huzur ve mutluluk bulmanı diliyorum. İyi geceler, sana sarılıyorum.”
 2. “Sevgili anneciğim, gün boyunca bana her zaman destek olduğun, sevginle ışık saçtığın için sana teşekkür ederim. Şimdi dinlenme vakti geldi. Uykunda güzellikler ve huzur dolu anlar seninle olsun. İyi geceler!”
 3. “Dünyanın en güzel annesi, gün boyunca yorgunluklarını ve sıkıntılarını bir kenara bırakıp dinlenmeyi hak ediyorsun. Umarım rüyalarında sadece mutluluk ve güzellikler görürsün. İyi geceler, anneciğim.”
 4. “Sevgili annem, senin huzur dolu bir uyku çekmen ve rüyalarında gülümsemelerin eksik olmaması dileğiyle sana iyi geceler diliyorum. Unutma, sen benim için her şeyin en değerlisisin.”
 5. “Canım annem, gün boyunca seninle birlikte olamamış olsam da seni düşünerek uyumak istiyorum. Kalbim seninle ve sevgim her zaman seninle birlikte. Rüyalarında huzur bulmanı diliyorum. İyi geceler!”
 6. “Anneciğim, bu mesajı okurken umarım bir gülümseme oluşur yüzünde. Senin gibi bir annenin kızı/oğlu olmak benim için büyük bir şans. Şimdi dinlenme zamanı geldi. Uykunda huzur dolu anlar yaşamanı diliyorum. İyi geceler, annem.”
 7. “Sevgili annem, gün boyunca senin için endişelendim ve şimdi rahatlamanı diliyorum. Uykunda huzur ve sevgiyle dolu anlar yaşamanı umuyorum. İyi geceler, her zaman seninleyim.”
 8. “Anneciğim, senin için en iyisini istiyorum ve bunun için şimdi senin dinlenme vaktin. Uykunda huzur bulman ve rahat bir şekilde dinlenmen dileğiyle sana iyi geceler diliyorum. Seni çok seviyorum.”
 9. “Canım annem, günün yorgunluğunu geride bırakıp rüyalarında huzur bulmanı diliyorum. Senin sevgin ve varlığın her zaman güvence kaynağım oldu. İyi geceler, anneciğim.”
 10. “Sevgili anneciğim, yorgunluğunu ve stresini bir kenara bırakıp huzurlu bir uyku çekmeni diliyorum. Rüyalarında sadece güzellikler ve mutluluklar seni beklesin. İyi geceler, her zaman kalbimdesin.”

Bu mesajlarla annenize iyi geceler dileklerinizi iletebilir ve ona sevginizi gösterebilirsiniz. Kendi duygularınızı ifade etmek ve mesajları özelleştirmek, annenizin kalbine daha da dokunacaktır.

Anneye İyi Geceler Mesajları

 • Gücüme güç, umuduma umut katan annem. İyi geceler.
 • Yıldızlar sana özensin annem, iyi geceler.
 • Allah gönül rahatlığı versin anneciğim. İyi geceler.
 • Çiçek gibi mis gibi kokan anneciğim, iyi geceler.
 • En tatlı geceler senin olsun canım annem, iyi geceler.
 • Kalbi sevgi dolu annem, tatlı rüyalar mutlu yarınlar.
 • Güzeller güzeli annem, her şey gönlünce olsun. İyi geceler.
 • Gecenin sahibine emanet ol anneciğim, iyi geceler.
 • Senin gibi güzel bir gece olsun canım anneciğim. Tatlı rüyalar.

Huzur içinde bir uyku dilerim canım annem, iyi geceler.

Umutların gerçekleştiği bir güne uyanman dileğiyle canım annem.

Kalbi güzel, kendi güzel annem, iyi geceler tatlı rüyalar.

Paha biçilemeyen tek şey anne sevgisidir. İyi geceler canım annem.

Güzeller güzeli annem, güzel bir güne uyanman dileğiyle!

Bana mutluluğu anlat deseler annem der susarım. İyi geceler annem.

Gücüme güç, umuduma umut katan annem. İyi geceler.

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan annem. İyi geceler canım annem.

Evimizin sultanı, başımızın tacı, en aziz varlığımız anneciğim. İyi geceler.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin anneciğim. Tatlı rüyalar, iyi geceler.

Gecenin bütün güzelliği senin olsun güzel kalpli anneciğim. Tatlı uykular.

Sabahların güneşi kalbini gecelerin yıldızları ise gözlerini anımsatır. Annem iyi geceler.

Gecelerin sıcak olsun, rüyaların candan olsun Sana iyi geceler olsun canım annem.

Kralın kucağında uyumaktansa, annenin kucağında uyumayı tercih ederim. İyi geceler güzel annem.

En güzel uykular senin olması dileğiyle. Yanaklarından kocaman öpüyorum. İyi geceler anneciğim.

Seni o kadar çok seviyorum ki sensiz geçen zamanlarımda seni görmek için uyku ilacı içiyorum iyi geceler annem.

Mutluluk ve huzur dolu gecelerimin, tatlı rüyalarındaki rüyalarımı tatlandıran tek varlıksın, iyi geceler annem.

Sen hayatımın en değerli varlığı, bana mutluluk veren güneşim, gecelerimi süsleyen yıldızımsın. İyi geceler annem.

Anne olmak demek çocuğu uyuduktan sonra uymak demektir. Ben uyuyorum annem sana da iyi geceler.

Yüce Allah bir kulunu sevdiyse sınamak için onu sıkıntıya sokarmış eğer sıkıntıdaysan sen ona sığın ve sabırlı ol iyi geceler.

Elimden gelse Şu Yıldızlara Adını Yazarım, işte O zaman Geceler Bile Seninle Anlam Kazanır Bir tanem iyi geceler.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu gece de.

Ah annelik sen ne kutsal bir şeysin! Getir ayaklarını öpeyim cennet kokusunu içime çekeyim. İyi geceler anneciğim.

Güzel rüyalarda hayırlı rüyalarda Seni Görmek için Dua Ediyorum Allah’a, seni her şeyden çok seviyorum iyi geceler anneciğim.

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, bin hayalin gelecekle buluşsun, her şey senin gibi güzel olsun.

Sevgi dolusun, merhametlisin, koruyucusun, fedakarsın. En önemlisi iyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum. İyi geceler anneciğim.

Anneciğim seni ben çiçeklerden, yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından çok daha fazla seviyorum, canım anneciğim.

Umutların gerçek olsun bütün mutluluklar seni bulsun umarım hayat sana hep güler doğacak güzel günler seni hep güldürsün iyi geceler.

İlk nefesimde ben senin son nefesinde sen benim kollarımda şimdi ise güneşim ayım meleğim yıldızım. Tatlı uykular annem.

Gece uzakta bir çığlık sesi denizden çıkan yosun kokusu gözlerimdeki sana olan özlemim halimde ki gözlerin iyi geceler diliyorum sana rüyalarımda annem.

Yüreğine yağmur damlaları gibi umutlar dolsun günlerine hep mutluluk doğsun hayallerin gerçek olsun her şey gönlünce olsun.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Hayırlı geceler.

Rüyalarımda her zaman gördüğüm ve ben bugüne getirip vatan milleti hayırlı bir insan olmamda elinden geleni yapan biricik anneciğim hayırlı geceler.

Yüce yaratanın rahmeti ve bereketi üzerine olsun Sana gelen her iyilik Rabbimdendir. Bütün kötülükler nefistendir ahirette mekanın cennet dünyan huzurlu ve hayallerin gerçek olması dileğiyle gecen mübarek olsun.

Allah’ın selamı rahmeti bereketi hepimizin üzerine olsun Allah bizleri her türlü kötülüklerden korusun. Gecemiz mübarek olsun melekler bize yoldaş olsun. Yeni bir güne güzel umutlarla uyanmak dileğiyle iyi geceler annem.

Annelerin en güzeli. Sana duygularımı anlatmaya ne bir söz ne bir gülüş ne de bir hediye yeter. Sana olan sevgim kelimelere sığmayacak kadar büyük. Sen benim en değerlim, hayattaki en kıymetlimsin. Yüzün hep gülsün. Seni çok seviyorum. Tatlı uykular.

Anneciğim güzel günler sana gelmez sen onlara yürümelisin bırak dertler silinsin koyuver derdin yollar yorulsun. Hiç bir şeyden korkma ben iyiyim annem sen beni merak etme bu gece beni gör rüyanda iyi geceler can annem.

Anneciğim sen benim bu dünyadaki en iyi arkadaşım, aslında tek dostumsun. Ve sen beni karşılıksız seven yegane varlıksın. İyi uykular annem. Güzel dualar güzel bir mesaj kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri sıcak bir gülümseme küçük bir hediye yaklaştırır bizi birbirimize hayırlı geceler olsun.

Bütün hayallerim senden geçiyor, senin mutluluğun bütün dualarımın başlığı oluyor. Seni bir an olsun üzgün görmek istemiyorum annem, senin kederin bütün güzellikleri karartıyor. Seni herkesten çok seviyorum. İyi geceler anneciğim tatlı yanaklarından öpüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap