Akbank Axess Gold Kredi Kartı Başvurusu

Akbank axess gold kredi kartı, son dönemde popülerliğini arttıran ve alışverişlerde kolaylık sağlayan hizmetlerden bir tanesidir.

Akbank axess gold kredi kartı, son dönemde popülerliğini arttıran ve alışverişlerde kolaylık sağlayan hizmetlerden bir tanesidir.

Nakit avans, taksit ya da kampanyalardan yararlanmak isteyenler, banka ya da online sayfa üzerinden başvuru yapma fırsatına sahiplerdir. Akbank axess gold kredi kartı başvur aşamasında limitin aylık gelire göre belirlenmesi önemlidir.

Akbank Axess Gold Kredi Kartı Aidatı

Akbank axess gold kredi kartı aidatı türüne göre farklılık göstermek ile birlikte 108.5 TL’den başlar. Ek kart kullanıcılarının ise yıllık 54 TL ödemeleri gerekir.

Axess gold, klasik ya da platinuma göre verilen ücretlerde farklılık gösterir. Akbank axess gold kredi kartı yıllık ücreti öğrencilerden alınmaz. Bu noktada öğrenci belgesinin belirtilmesi yeterlidir.

Akbank Axess Gold Kredi Kartı Borç Sorgulama

Akbank axess gold kredi kartı borcunu öğrenme işlemi sırasında mobil şube ya da müşteri hizmetleri yardımcıdır.

Aynı zamanda kart sahiplerinin telefonlarına ya da mail adreslerine de borçları gönderilir. Akbank axess gold kredi kartının ekstresini sorgulama aşamalarına ve son ödeme tarihine dikkat etmek gerekir. Bu sayede kredi notu düşmeden harcama yapabilmek mümkündür.

Akbank Axess Gold Kredi Kartı Mobil Uygulama

Akbank axess gold kredi kartı Android uygulaması mobil bankacılık kullanmayı sevenler açısından avantajlıdır.

EFT, havale, fatura ödeme gibi işlemler mobil uygulama üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Akbank axess gold kredi kartı İOS uygulaması da yine aynı şekilde tablet ve telefonlarda kullanıma uygundur. Bu noktada yalnızca işletim sistemine dikkat etmek gerekir.

Akbank Axess Gold Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Kullanıcılar, Akbank axess gold kredi kartı müşteri hizmetleri numarası 444 25 25 olarak belirlenmiştir. Günün her saatinde yardımcı olan müşteri temsilcileri, bankacılık ile ilgili tüm problemlerin çözümlenmesine destek verir.

Akbank axess gold kredi kartı müşteri temsilcisine direk bağlanma sürecinde ise müşteri bilgilerinin aktarılması yeterlidir. Bu sayede kart ile ilgili yaşanan tüm problemlere kısa süre içerisinde çözüm bulunur.

Akbank Axess Gold Kredi Kartı Kampanyaları

Akbank axess gold kredi kartı avantajları sayesinde alışveriş yapmak ya da ödemeler gerçekleştirmek son derece kolaydır.

Mobil şube üzerinden kampanyaların takibini yapmak son derece kolaydır. Akbank axess gold kredi kartı kampanyaları 2019 yılında daha fazla artmıştır. Avantajlı alışveriş ya da nakit çekim fırsatlarından yararlanmak isteyenlerin ise takipte kalmaları faydalarına olacaktır.

Akbank Axess Gold Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Akbank axess gold kredi kartı borcu nasıl taksitlendirilir? Araştırmasında olanlar, sms ya da müşteri temsilcileri ile ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Kullanıcıların en az 2 en fazla ise 72 ay boyunca borçları taksitlendirilir. Faiz oranları ise %1.70 olarak belirlenmiştir. Akbank axess gold kredi kartı borç yapılandırma işlemi sırasında faizlere dikkat etmek gerekir.

Akbank Axess Gold Kredi Kartı Borç Erteleme

Akbank axess gold kredi kartı borcu nasıl ertelenir? Sorusunu yöneltenlerde yine aynı şekilde en fazla 3 aya kadar vade fırsatlarını değerlendirebilirler. Bu sayede yapılan alışverişleri 3 ay sonrasında ödemeye başlamak mümkündür. Akbank direkt ya da müşteri hizmetleri numarasıyla da erteleme yapılabilir.

En az 50 TL ve üzerinde alışveriş yapanlar, 3 aya kadar erteleme isteme fırsatına sahiplerdir. Akbank axess gold kredi kartı borç atlatma, sürekli alışveriş yapan kullanıcılar açısından avantajlıdır.

Akbank Axess Gold Kredi Kartı Limit Arttırma

Akbank axess gold kredi kartı limitini yükseltme işlemleri sırasında kullanıcıların ödemelerini düzenli gerçekleştiriyor olmaları önemlidir.

Akbank axess gold kredi kartı limitini sms ile arttırma sürecinde LIMIT, aylık gelir, kartın son 4 hanesi, yeni limit talebini belirterek 4566’ya göndermek yeterlidir. Onaylanması durumunda 3 iş günü içerisinde limit artırımı gerçekleşir.

Akbank Axess Gold Kredi Kartı Nakit Çekim Faizi

Akbank axess gold kredi kartı nakit çekim faizi ne kadar? Konusunda fikir edinmek isteyenlerin yıllık düzenlemeleri takipte olmaları önemlidir.

Nakit çekim faizleri % 2.02 olarak belirlenmiştir. Nakit çekim yapanların, en fazla 20 gün içerisinde kartlarına yeniden ödeme yapmaları önemlidir.

Akbank axess gold kredi kartı nakit çekim miktarı limitine göre değişir. Ancak genellikle 500 TL olarak belirlenmiştir.

Akbank Axess Gold Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Akbank axess gold kredi kartı taksitli nakit çekim faiz oranı yine aynı şekilde %2.02’dir. En az 6 en fazla ise 12 aya kadar taksitli nakit çekim yapma imkanı vardır.

Akbank axess gold kredi kartı taksitli nakit çekim vade seçenekleri fazla olduğu için işlem yapmakta daha kolay hale gelir. Nakit avans oranları yıllık belirlenmektedir.

Akbank Axess Gold Kredi Kartı Kapatma

Kullanıcılar, Akbank axess gold kredi kartı nasıl kapatılır? Diye merak edebilirler. Kartın kullanıma kapanması ve geçersiz olması adına öncelikle borcunun ödenmesi gerekir.

Akbank axess gold kredi kartının iptali işlemi en fazla 5 iş günü içerisinde tamamlanır. Yoğunluk olması durumunda süreç uzar ve kart sahibi bilgilendirilir.

Kartın kapatılmasının ardından kullanıcıya bilgilendirme sağlanır ve tüm şifreler geçersiz olur. Akbank fırsatlarını değerlendirmek isteyenlerin kartlarını kapatmadan önce detaylı bir şekilde düşünmeleri gerekir.

Müşteri temsilcisi, kapatılma işlemi sırasında tüm kullanıcılara detaylı bilgilendirme sağlar. Bu sayede yapılan işlemler ile ilgili herhangi bir problem yaşanmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap