23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları

23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları 23 Nisan, çocuklar için çok özel bir gündür ve onlar için en Özel günler arasında başta yer almaktadır. Çünkü Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni açtığı bu özel günü çocuklara adamıştır. Çocuklara adanan bugün hem demokrasinin sembolü olan meclisin açıldığı için çok önemlidir hem de çocuklara adandığı için çocukların neşe kaynağı olmuştur.

Zaten Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara verdiği değer bir hayli fazladır ve bugünü ataması da onu tekrar kanıtlar niteliktedir. 23 Nisan gelip çattığında da Atatürk’e teşekkür amaçlı şiirler okunur, şarkılar söylenir, danslar edilir ve büyük bir coşkuyla 23 Nisan günü kutlanır.

Yurdun her yanını Türk bayrağı ve Atatürk bayraklarının kapladığı 23 Nisan tarihi en güzel şekilde kutlanmalıdır ve bugün için çok güzel mesajlar bulunmaktadır. Özel günleri güzel mesajlar ile kutlamak çok güzel bir hareket olacağı için 23 Nisan Çocuk Bayramı mesajları arasından bir tanesi seçilmelidir. Bu mesajla 23 Nisan kutlandığı takdirde herkesin yüzünde güzel bir gülücük açtıracaksınızdır.

23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları
23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları

Editörün Seçimi ile En Güzel 23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları

 1. “Sevgi dolu yüreklerinizi kucaklayarak, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.”
 2. “Bugün çocukların bayramı, yarının umudu. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Çocuk Bayramı kutlu olsun!”
 3. “Bugün dünyanın en güzel çocuklarına armağan olsun. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum!”
 4. “23 Nisan, çocukların güzelliklerle dolu hayalleri ve umutları için bir bahar günüdür. Bayramınız kutlu olsun!”
 5. “Gülen yüzlerin en parlak olduğu 23 Nisan’da, tüm çocuklarımızın sevgi ve coşkusunu kutluyoruz.”
 6. “Bugün, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın bayramı. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!”
 7. “23 Nisan, çocuklarımızın neşe ve coşkusunu kutlama günü. Tüm çocuklarımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.”
 8. “Çocuklarımızın yüzündeki gülümsemeler, yarının güzelliklerine açılan birer kapıdır. 23 Nisan Çocuk Bayramı kutlu olsun!”
 9. “Bugün çocuklarımızın neşe ve sevinciyle dolup taşıyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tüm çocuklarımızla birlikte kutluyoruz.”
 10. “23 Nisan, çocuklarımızın umutlarının, hayallerinin ve sevgilerinin kutlandığı özel bir gün. Tüm çocuklarımıza armağan olsun!”

Çocuklarımız, geleceğimizin teminatıdır ve onların mutluluğu ve güvenliği için çaba sarf etmek hepimizin görevidir. 23 Nisan Çocuk Bayramı’nı kutlayarak, çocuklarımıza sevgimizi gösterelim ve onların güzelliklerle dolu bir hayat sürmeleri için elimizden geleni yapalım.

23 Nisan Çocuk Bayramı Mesajları

 • Egemenlik kayıtsız şartsız ulusundur. Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.
 • Bir çocuğu eğitmek o ülkenin kaderini belirler! 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.
 • Çocuk, dünyanın en büyük saadetidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.
 • Vatanı korumak, çocukları korumakla başlar. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.
 • Egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğu ilkesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin temelini oluşturmaktadır.
 • Ulusal egemenlik, ulusun namusudur, onurudur, şerefidir. Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.
 • Bu dünya çocukların bugünün yarını çocukların. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.
 • 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınızı tebrik ediyor, sizleri sevgiyle kucaklıyor ve gözlerinizden öpüyorum.

Çocuk yurdun temelidir. Bu ülkenin geleceği çocuklarımızdır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Çocukların, nasihatten çok iyi örneğe ihtiyaçları vardır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Milli egemenlik milletin namusudur, şerefidir, haysiyetidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Çocukların hükmettiği bir dünya ancak oyuncak dünyası olur. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

23 Nisan, karanlıktan aydınlığa kavuştuğumuz gündür. Türk milletine kutlu olsun. Ulusal Egemenlik Bayramınız Kutlu Olsun…

Çocuklar o kadar masumdur ki bir milletin savaşını bitirebilir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Bir çocuk kadar güzel şey yoktur, başını göğe doğru kaldıran. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Çocuklar geleceğe gönderdiğimiz ve asla göremeyeceğimiz mesajlardır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Halkımız yaşananlar ne olursa olsun daima ileriye bakmakta, demokrasimiz derinleşmekte, ekonomimiz istikrar içinde büyümektedir.

Çocuklar hepinizi çok sevdiğimizi ve güvendiğimizi ifade etmek istiyorum. Başarılarınız ve mutluluğunuzun daim olması, en büyük dileğimizdir.

Egemenlik verilmez alınır. Türk Milleti her daim egemenliğine sahip çıkacaktır. Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Bugün ülkenin her köşesinde, Türkiye büyük millet Meclisi’nin açılışının 99. Yıldönümünü ve Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’nı Gururla Kutluyoruz.

Çocuklarımızın karınlarını ve zihinlerini doyurduğumuz kadar ruhlarını da beslemeliyiz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Cumhuriyet tarihimiz, bu gücün daha da yaygınlaştığı, yapıcı hamlelerle devletin ve milletin yücelmesine hizmet ettiği bir sürece işaret etmektedir.

Yarının teminatı olan çocuklarımıza yarının gözüyle bakalım ki yarınlarımız aydınlık olsun 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Çocuk büyütürken evi temiz tutmak, kar hâlâ yağarken kapının önünü temizlemek gibidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Bu memleket tarihte Türk’tü, bugün de Türk’tür ve sonsuza kadar Türk olarak yaşayacaktır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Çocukları sağlıklı ve bilgili yetiştirilmeyen uluslar, temeli çürük binalar gibi çabuk yıkılırlar. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Yeni Türkiye Devleti’nin yapısının ruhu, milli egemenliktir. Milletin kayıtsız şartsız egemenliğidir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Ulusal egemenlik öyle bir ışıktır ki, onun karşısında zincirler erir, taç ve tahtlar batar, yok olur. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı, dünya üzerinde benzeri bulunmayan bir anlayışla iki farklı ve önemli unsuru bir arada taşıyan milli bayramımızdır.

23 Nisan vesilesiyle hepinizi sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum. Yarının büyükleri çocuklarımızın sevincini ve coşkusunu paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum.

Atatürk’ün sizlere bayram olarak armağan ettiği bu anlamlı gün, milletimizin gurur ve coşku günüdür. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Varlığından güç aldığımız çocuklarımız ve gençlerimiz, bu konudaki en büyük teminatımızı oluşturmaktadır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Bugünün küçükleri, yarının büyükleridir. Özgürlüğün de, eşitliğin de adaletin de dayanağı ulusal egemenliktir. Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Atatürk’ün sizlere bayram olarak armağan ettiği bu anlamlı gün, milletimizin gurur ve coşku günüdür. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Geleceğimizi temsil eden çocuklarımız, geçmişten aldıkları güçle milletimizin yarınlarını şekillendireceklerdir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Aziz milletimizin yokluklar ve güçlükler içerisinde istiklal mücadelesinde gösterdiği azim ve kararlılık, bugün daha çağdaş bir Türkiye için ortaya koyduğumuz çabanın da ilham kaynağıdır.

Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

İlk başta anne ve babalarımızın çocukları, sonra çocuklarımızın anne ve babası oluruz. Daha sonra anne ve babamızın anne ve babası, en sonunda da çocuklarımızın çocukları oluruz.

Sanki her tarafta var bir düğün. Çünkü en şerefli en mutlu gün. Bugün yirmi üç nisan, hep neşeyle doluyor insan. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

Çocuklar sizler, Türkiye’yi bugünkü seviyeye getiren nesillerin izinden gideceğinize, ülkenin huzuru, refahı ve gelişmesi için zorluklar karşısında yılmayacağınıza inancımız tamdır.

23 Nisan, Türk Milleti’nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir.

Hepinizi çok sevdiğimizi ve güvendiğimizi bir kez daha ifade etmek istiyorum. Başarılarınız ve mutluluğunuzun daim olması, en büyük dileğimizdir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.

20 yorum

Bu içten sözlerle 23 Nisan’ın ne kadar önemli olduğunu anladım.

Çocuk bayramını bu güzel sözlerle kutlamak herkes için harika bir fikir.

İlk defa 23 Nisan için bu kadar güzel sözler gördüm, emeğinize sağlık.

Bu özel günü anlatan böyle içten sözler görmek beni mutlu etti.

Bayram ruhunu en güzel şekilde yansıtan bu içerik için teşekkür ederim.

23 Nisan’ın anlamını bu güzel sözlerle daha iyi anladım, teşekkürler!

Çocuk bayramını bu güzel sözlerle kutlamak, herkese ilham verecek.

İçten ve samimi sözlerle çocuklarımızın bayramını kutlamak çok özel.

Böyle içten ve samimi sözlerle 23 Nisan’ı kutlamak herkese ilham verecek.

Bu güzel sözler, çocuklarımızın bayramını daha da özel kılmış.

Bayramın ruhunu bu harika sözlerle yakalamışsınız, tebrikler!

23 Nisan’ı anlatan bu sözler gerçekten duygusal, ellerinize sağlık.

Böyle güzel bir günde çocuklarımıza armağan edilen bu sözler harika.

Bu özel gün için seçtiğiniz sözler, 23 Nisan’ın ruhunu yansıtıyor.

23 Nisan gibi önemli bir günü bu sözlerle kutlamak çok anlamlı.

Çocuklarımız için bu güzel bayramı böyle özel sözlerle kutlamak harika.

23 Nisan’ı bu güzel sözlerle kutlamak çok hoş bir fikir. Tebrikler!

Çocuklar için bu kadar güzel sözlerle 23 Nisan’ı kutlamak çok anlamlı.

23 Nisan’ın anlamını bu güzel sözlerle ifade etmek çok etkileyici.

Bu güzel mesajlarla 23 Nisan daha anlamlı geldi, sağ olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap