18-30 Yaş Arası herkese anında 30 bin TL kredi üstelik 3 ay ödemesiz

Herkese kredi fırsatı sunan bir banka olan Akbank özellikle bazı müşterilerine farklı imtiyazlar sağlayabiliyor. Bu kez 18 ve 30 yaş arası genç müşterilerine 30 bin TL kredi teklifi sunuyor.

Akbank kredi kampanyaları her zaman dikkat çekici faiz oranları ve ödeme kolaylıklarıyla gündeme gelmiştir. Bu bağlamda kredi kullanmak isteyen Türk vatandaşları için bazı şartlar sunarak, karşılayanlara hemen ödeme yapıyor.

Tam 30 bin TL değerinde kredi teklifini duyuran Akbank bu tekliften faydalanacak olan vatandaşların 18 ile 30 yaş arası olmasını talep ediyor. Ki diğer genel kredi kampanyalarında böyle bir yaş sınırı bulunmuyor.

Bu kredi daha önce yasal takibe girmemiş, ödeme alışkanlıklarına dair sorun bulunmayan, sicili temiz ve kredi notu 1.400’ün üzerinde olan vatandaşlar için anında onaylanıyor.

30.000 TL’ye kadar faydalanabileceğiniz nakit desteğinde en önemli noktalardan birisi ise erteleme olarak dikkat çekiyor. Çünkü 3 ay ertelemeli olarak sunulan bu kredi teklifi nakit desteğini aldıktan 3 ay sonra ödemenize olanak tanıyor.

 

Akbank 30.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

Akbank tarafından sunulan 30.000 TL kredi teklifinden faydalanmak istiyorsanız ilk olarak 18-30 yaş aralığında olmanız gerekiyor. Aynı zamanda kredi notunun 1.400’ün üzerinde olan kişilere anında onay çıkıyor.

Kredi notunuz hakkında bilginiz yoksa ve başvuru yapmayı düşünüyorsanız hemen ön onay süreci için SMS ile bilgi alabilirsiniz. Mesaj olarak kredi yazın ve bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazın. Bu mesajı 4425’e gönderin ve sizin için hemen değerlendirme gelsin. Birkaç dakikada onay alarak nakit desteğini hemen hesabınızda görebilirsiniz.

Hali hazırda Akbank hesabınız varsa ve Akbank maaş müşterisiyseniz onayın ardından mobil uygulama üzerinden atacağınız adımlarla tutarın hemen hesabınıza yansımasını sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda hesabınız yoksa ya da maaş müşterisi değilseniz kısa sürede şubelerden evraklarınızı tamamlayarak 30.000 TL krediyi 36 ay vade seçeneğiyle değerlendirebilirsiniz. Acil ihtiyaçlar, araç değiştirme, sağlık ya da eğitim masrafları gibi pek çok amaç için kullanılabilen ihtiyaç kredilerinde en cazip faiz oranları, en uygun vade seçenekleri ve en yüksek meblağlar yine Akbank’ta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap