14 Şubat Sözleri

14 Şubat Sözleri Sevgili olmanın ve bu duyguları yaşamanın en yoğun olduğu gün 14 Şubat sevgililer gününde yaşananlardır. Bugünü baş başa geçiren sevgililer bulunduğu gibi farklı şehirlerde birbirlerinden uzakta geçiren sevgililer de bulunuyor. Ayrı olan sevgililer üzüntülü olsa bile yine de aşk dolu sözler ihmal edilmemelidir. 14 Şubat Sözleri seçerek birbirlerine anlamlı sözler söyleyebilirler. Sevgilinize ona olan sevginizi ve aşkınızı iletmek için, özlem ve hasretinizi göstermek için en anlamlı özel günler ile ilgili sözlerpaylaşımı yapabilirsiniz.

Uzaktaki sevgilinize aşkınızı anlatmak, onu çok sevdiğinizi söylemek için sosyal medya hesaplarınızdan da özel paylaşımlar yapabilirsiniz. Whatsapp durum mesajlarınızda partnerinize olan özleminizi dile getirebilir, ona olan hasretinizi tüm çevrenize iletebilirsiniz. Sevgi dolu, aşk kokan ve her cümlesi hasrete çıkan sözleri paylaşarak, aşkınızı haykırabilir ve ona en özel duygularınızı iletebilirsiniz. Yakınınızda olan, birlikte olduğunuz ve sevginizi paylaşabildiğiniz sevgililerinize en güzel anlamlı aşk mesajları yollayabilirsiniz. 14 Şubat’ın önemini arkadaşlarınızla da paylaşabilmeniz mümkündür.

14 Şubat Sözleri
14 Şubat Sözleri

Editörün Seçimi ile Birbirinden Etkileyici 14 Şubat Sözleri

 1. “Seninle geçirdiğim her an, kalbimde özel bir yer ediniyor. Sevgililer Günü’nü seninle kutlamak en büyük dileğim.”
 2. “Aşkınla kalbimi dolduruyorsun, Sevgililer Günü’nü seninle kutlamak her zaman en özel anımdır.”
 3. “Sevgililer Günü’nü seninle geçirmek, hayatımda sahip olabileceğim en güzel hediye.”
 4. “Seninle her gün Sevgililer Günü gibi özel ve anlamlı geçiyor. Seninle olmak benim en büyük mutluluğum.”
 5. “Seninle her günü Sevgililer Günü’ne çeviriyorum. Seni seviyorum!”
 6. “Seninle aşkı paylaşmak, Sevgililer Günü’nü her gün yaşamak gibidir.”
 7. “Kalbimdeki en güzel aşk seninle, Sevgililer Günü’nü seninle kutluyorum.”
 8. “Sevgililer Günü’nde seninle birlikte olmak, hayatımdaki en değerli anlardan biridir.”
 9. “Seninle aşkın en güzelini yaşıyorum. Sevgililer Günü’nü seninle dolu dolu kutluyorum.”
 10. “Sevgililer Günü’nü seninle geçirmek, kalbimde sonsuz mutluluk demektir.”

Sevgililer Günü, sevgilinizle birlikte romantik ve özel anlar yaşamak için harika bir fırsattır. Duygularınızı açıkça ifade ederek, ona olan sevginizi göstermek için bu özel günde güzel sözler ve jestlerle yaklaşabilirsiniz. Herkese mutlu ve aşk dolu bir Sevgililer Günü dilerim!

14 Şubat Sözleri

 • Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.
 • Yağmurun toprağa kavuşması gibi… Bir toz kalkar yüreğimden, aşkınla yıkanırım… Sevgililer günümüz kutlu olsun!
 • Yaşamak ne güzeldir sevgili, severek sevilerek bu eşsizliği tadarak bilerek can tanem. Sevgililer günün kutlu olsun.
 • Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!
 • Nefes diye çektiğim ciğerlerimde aşkın dolaşır canıma can verirsin bir tanem iyi ki var ve iyi ki benimlesin. Sevgililer günün kutlu olsun.
 • Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin… Sevgililer günün kutlu olsun!
 • Aşk sevda öyle bir ateştir ki düştü mü gönülle yanarda yakarda, hep yanmak dileği ile bugünümüz alev alev yansın. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sevgi bir tutku, tutku bir gaye, gaye de bir şeyleri paylaşmaksa o zaman hep yüreğimdesin tutkum. Seni seviyorum sevgililer günün kutlu olsun.

Nefes diye seni çektim içime, bilmezdim her nefeste kaplarsın benliğimi ruhumla severim seni cennet kokulu meleğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgârlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sevgilim neredesin, gecenin bak kaçı olmuş, ben hala aşkımıza nöbetteyim, gözlerim dolmuş, içim burkulmuş, ben senden hiç gidemedim ki hala sendeyim…

Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy ben hep ordayım!

Sevdiğine özlem duyarsın, hasret çeker değer verirsin ve en önemlisi onun yeri başka dersin. Gönlümde hep başka yeri olan sevdam bu güzel gün bizlere armağan olsun.

Semada yıldızlar tükenmedikçe, taşlar dile gelip unut demedikçe, senin sevdan beni kara toprağa vermedikçe seni unutamam bebişim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Mürekkepten denizler, kâğıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım! Sevgililer günün kutlu olsun.

Sevgin bir yorgan gibi ürperen tenimi sardı, yanımda değilsin ama yüreğim başucunda, sensiz bende bir ölüyüm buralarda seni seviyorum sevgililer günün kutlu olsun sevgilim.

Sana canım demeliyim çünkü bu can senin, sana sevgilim demeliyim bu sevgililer günü bizim, aşkımı sadece bugün değil her gün bilmelisin, sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Rabbim iyi ki seni dünyaya getirtmiş ve iyi ki benimle yollarımızı birleştirmiş şükürler olsun rabbime canım benim seni çok seviyorum bir tanem. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Sen yağmur damlası gibi düştün yüreğime, okyanus olup biriktin gönlüme sen benim bende senin oldum ebediyen sevgilim. Birlikte geçireceğimiz nice sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sabahları seninle doğar içimdeki güneşin, gülücüklerinle sıcaklığımı arttırır ve batmazcasına daha çok ısınırım… Kaynağı sevgi olan ne batar ki hayatta? Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Yaşanacaksa aşk böyle yaşanmalı gözlerle konuşup anlaşmalı kendinden bile kıskanmalı iki yarım biri tamamlamalı bi tanem yaşanacaksa aşk böyle yaşanmalı. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Aynı türküyü söylüyorsa yüreklerimiz birlikteyiz demektir. Şuan yüreğimde sevgi türküsü var senin de eşlik ettiğini biliyorum aşkım. Seni seviyor ve bu güzel sevgililer gününü kutluyorum.

Ne güzel bir cümledir ki seni seviyorum demek sevgiline, işte o an hiçbir şey bu kadar mutlu edemez ne kadını ne erkeği bu mutluluğun sonsuz olması ümidi ile sevgililer günün kutlu olsun bebeğim.

Gökyüzü benim için ağlıyor gözlerim ümitsizce seni arıyor. Dudaklarım senin ismini heceliyor. Kollarım seni sarmak istiyor. Ve sevgilim kalbim yalnız senin için atıyor. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak. Ölsem de ruhum seninle kalacak. Kapanırsa gözlerim senden önce bu hayatta inan ki son sözüm seni seviyorum olacak… Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Birbirlerini seven insanların kalpleri arasında gözle görülmeyen ipler olurmuş, insanlar uzaklaştıkça ipler gerilir insanın canını acıtırmış ama asla kopmazmış. Sevgililer günümüz daim olsun bir tanem.

O sessiz akşamda ay ışığı geceme girdi, karanlıkta kalan kalbimi aydınlattı, ardından yakamozun ışıltıları ressamları kıskandıran resmini yansıttı deryaların kalbine bebeğim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

20 yorum

Aşkı anlatan bu sözlerle 14 Şubat daha anlamlı olacak.

Sevgilim için en anlamlı sözü buldum, çok teşekkür ederim.

Sevgilimle aramızdaki bağları anlatan sözler burada.

Bu sözlerle Sevgililer Günü daha da özel olacak.

Harika bir derleme, bu sözlerle sevgilime sürpriz yapacağım.

Her bir söz birbirinden anlamlı, tebrikler!

Kalbe dokunan bu sözlerle Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılacağım.

Mehmet Ali  -  Ekim 21, 2022 / 6:26 pm

Sevgilime ne söyleyeceğimi tam olarak buldum, minnettarım.

Sevgilim için en uygun sözü burada buldum.

Her bir söz ayrı bir aşkı ifade ediyor, emeğinize sağlık.

Sevgilime hissettiklerimi ifade edecek güzel sözler buldum.

14 Şubat’ta sevgilime hissettiklerimi anlatacak tam da aradığım şeyler.

Eşsiz bir derleme, sevgilime en güzelini seçeceğim.

14 Şubat’a özel bu güzel sözlerle mutlu edeceğim sevgilimi.

Sevgilime olan aşkımı en güzel şekilde ifade edecek sözler.

Bu güzel sözlerle kalbimi ifade edeceğim, sağ olun.

Bu güzel sözlerle sevgilimi çok mutlu edeceğim.

Kalbe dokunan sözlerle dolu, çok beğendim.

Sevgilim bu sözleri okuduğunda çok mutlu olacak, eminim.

Tam da aradığım şeyler, teşekkürler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap