14 Şubat Mesajları

14 Şubat Mesajları 14 Şubat dünya genelinde sevgililer günü olarak ilan edilmiştir. Bu günde kadın veya erkek sevdiğine bir çiçek, hediye almaktadır.  Aynı zamanda güzel sözler içeren mesajlar atarak sevgililer günü kutlamaktadır. Çok sayıda aşk dolu sözler içeren sevgililer günü mesajı bulunmaktadır. Bu güzel sözler ile siz de sevdiğinize, biricik eşinize sevgi içeren mesajlar atabilirsiniz. 14 Şubat mesajları tam da bu nokta da sizlere yardımcı olmaktadır. Bu sözler sayesinde sevdiğiniz kalbini fethedebilir, yüzünde tebessüme neden olabilirsiniz.

Eğer sevgiliniz veya eşiniz ile küstüyseniz, küslükleri bitirmek için bu aşk dolu mesajlardan faydalanabilirsiniz. Özel günler arasında yer alan 14 Şubat iki aşığın birbirini ne kadar sevdiğini gösteren bir gündür. Bu özel günü kutlamak için illa pahalı bir hediye almanıza gerek yok. Aşağıda verilen aşk dolu sözlerden bir tanesi seçerek siz de sevdiğinize aşkınızı ilan edebilirsiniz. Ayrıca bu mesajları sadece bugüne özel değil, sizin için özel olan her günde sevdiğinize gönderebilirsiniz. Sevgi sadece bir güne sığan bir şey olmadığından eşinize, sevgilinize yılın 365 günü bu mesajlardan gönderebilirsiniz. 

14 Şubat Mesajları
14 Şubat Mesajları

14 Şubat Mesajları

  •  Ey sevgili! Sen bana Allah’ın bir lütfu, hayatın bir mucizesisin biriciğim. Seni çok seviyorum. Bu güzel günün kutlu olsun.
  •  Mevsimler kışa dönüşse, güller dikene dönse, güneş sönse yine de seni seveceğim ömrüm boyunca. Sevgililer günün kutlu olsun.
  •  Sen yüreğimde saklısın, hayatımda cansın, varlığıma varlık, ruhuma eş yaşama sevincimsin sevgilim. Sevgililer günün kutlu olsun.
  •  Ruhum yaşadıkça bu bedende seni sever, seni sevdikçe bu canda senden vazgeçmez bebeğim. Seni seven yüreğimle sevgililer gününü kutluyorum.
  •  Sevgi var ya şu sevgi nasıl desem aşk var ya kanıma düşen cemre canımdaki can var ya anlatılmaz yaşanır bu sevdam. Sevgililer günün kutlu olsun.
  •  Soru sorma ey sevgili! Cevabını bilmiyorum bildiğim tek şey sana olan bu aşkın azalmadığı gibi hep artıyor olması… Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

 Kur olup yanan yüreğimle, her gece bölünen uykularımla, mısraların şarkıların dili ile seni çok seviyorum bebeğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

 Bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse sende benim için o kadar değerli ve özelsin meleğim. Seni seviyorum bu gün bizim olsun sevgilim.

 Yüreklerimiz bir bedende bir canken bu sevdayı yaşamamak olur mu bir ömür ey sevgili! Yanımda can canımda can oldun can tanem. Sevgililer günümüz kutulu olsun.

Formun Üstü

Formun Altı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap